Zavrieť

Porady

zo spolocnika konatel

Ahojte Poradaci,

citala som na porade ako zo spolocnika urobit konatela.
Chcem sa uistit, ci tomu dobre rozumiem:
1. Navrh na zapis zmien (2x)- not. overit?
2. zapis - Uznesenie VZ, ktorym bude vymenovany novy konatel
+ zmena prislus. bodov SZ, kde dojde k zmene - 2x + overit podpisy?
3. Novu SZ – uplne znenie – 2x + overit podpisy?
4. 2.000 Sk kolok na OR

Zabudla som na nieco? Velmi pekne dakujem vsetkym mudrym hlavickam.
Usporiadat
josh josh

josh je offline (nepripojený) josh

ok, vec je uzatvorena.
0 0
AMELIE AMELIE

AMELIE je offline (nepripojený) AMELIE

Velmi sa ospravedlnujem, ze az teraz sa dostavam k pocitacu...
VELMI chcem v prvom rade podakovat. Josh to nemyslel zle, ale v tomto pripade
naozaj treba suhlas vsetkych spolocnikov, takze postup aky navrhol hned na zaciatku Riccado je asi presne to, co treba.
JA nie som pravnik, ale sudna tlmocnicka... a v tejto veci pomaham pribuznym, ktory sa pravnika platit nechcu... Preto si velmi vazim, ze pravnik je ochotny bezplatne poskytnut knokw-how z ktoreho de facto zije.... Este raz VDAKA. \
RIccado: chcem ta este velmi pekne poprosit o info k tymto veciam:
Uznesenie VZ: ma nejaku predpisanu formu, treba presne citovat, "co" sa meni za "co"? a musia to vsetci spolocnici podpisat, resp. aj notar.overit?
Potom ta prezencna listina - to ma nejaku fix. formu, ale len velmi strucne vymenovat pritomnych z dna xy na VZ spolocnosti xy?
A do tretice: dodatok k zmluve: tam staci uviest ktory text vypadava v ktorom bode a uviest potom ten novy text, alebo tam toho ma byt viac?

DAkujem.
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

AMELIE Pozri príspevok
Velmi sa ospravedlnujem, ze az teraz sa dostavam k pocitacu...
VELMI chcem v prvom rade podakovat. Josh to nemyslel zle, ale v tomto pripade
naozaj treba suhlas vsetkych spolocnikov, takze postup aky navrhol hned na zaciatku Riccado je asi presne to, co treba.
JA nie som pravnik, ale sudna tlmocnicka... a v tejto veci pomaham pribuznym, ktory sa pravnika platit nechcu... Preto si velmi vazim, ze pravnik je ochotny bezplatne poskytnut knokw-how z ktoreho de facto zije.... Este raz VDAKA. \
RIccado: chcem ta este velmi pekne poprosit o info k tymto veciam:
Uznesenie VZ: ma nejaku predpisanu formu, treba presne citovat, "co" sa meni za "co"? a musia to vsetci spolocnici podpisat, resp. aj notar.overit?
Potom ta prezencna listina - to ma nejaku fix. formu, ale len velmi strucne vymenovat pritomnych z dna xy na VZ spolocnosti xy?
A do tretice: dodatok k zmluve: tam staci uviest ktory text vypadava v ktorom bode a uviest potom ten novy text, alebo tam toho ma byt viac?

DAkujem.
len tak narychlo,
zapisnica z VZ: ktorej spolocnosti sa konalo kde, kedy, ci bolo zvolanie v sulade so zakonom, pritomní spolocnici, uznasaniaschopnost, volba predsedajuceho, zapisovatela, program rokovania, hlasovanie o navrhnutych bodoch s sulade s programom, kto hlasoval ako a ktore body programy boli odsuhlasene a ktore nie, podpisuje ho len predsedajuci a zapisovatel
prezencna listina pritomnych spolocnikov: VZ ktorej spolocnosti konane kde, mena vsetkych spolocnikov a podpisy pritomnych spolocnikov na nom
dodatok
dodatok k sz:
Dodatok č.

k spoločenskej zmluve spoločnosti s ručením obmedzeným
..................... s.r.o. so sídlom ..............................,
IČO : ....................., zapísanej v obchodnom registri Okresného súdu v ..................,
Oddiel : Sro, Vložka číslo : ...............

PREDMET DODATKU

Predmetom tohto dodatku je zmena spoločenskej zmluvy spoločnosti s ručením obmedzeným ............................... s.r.o. (ďalej len “spoločnosť) so sídlom ..................., ......................, IČO : ..................., zapísanej v obchodnom registri Okresného súdu v .............., Oddiel: Sro, Vložka číslo : .................... a to na základe rozhodnutia všetkych spoločníkov spločnosti na VZ spoločnosti konaného dňa .................. v ................


OBSAH DODATKU
Čl. 9. – Konateľ – body 1 a 2 znejú:

ZÁVEREČNÉ USTANOVENIE
Ostatné články spoločenskej zmluvy spoločnosti s ručením obmedzeným ------------------ s.r.o.ostávajú nezmenené.
0 0
AMELIE AMELIE

AMELIE je offline (nepripojený) AMELIE

Riccado,

bola som tak vazne chora a mimo internetu
ze az dnes pozeram na tvoju odpoved.
Ach... takato som ja mrcina. Oi mam syndrom vyhorenia... ale to uz
riesia lekari.
Ty si velmi mily a dobre si mi poradil,
hoci pre moju chorobu to uz v tej firme vyriesil niekto iny.
Ale ak v buducnosti este budem mat problem, verim, ze
si este poradime. Aj ja by som rada poradila druhym...
Najradsej vsak y oblasti pszchologie. Tam sa citim doma,
i ked som vzstudovala jazyky...

Verim, ze si este tuto moju odpoved najdes.
Pekny den!!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať