Zavrieť

Porady

cukrovka

moze suvisiet hnacka, zimnica, celkova unava z poklesom alebo zvysenou hladinou cukru u diabetika, ako dalej postupovat, ide o dibetika ktory si nepicha inzulin , je len na tabletkach,
Usporiadat
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Bastian Pozri príspevok
Milý dusansl, pochybjem o tvojej odbornosti. Podľa toho čo čítam máš na všetko liek. Keby to tak bolo naozaj, tak by si sa tu nemusel uchýliť k takýmto "spôsobom" naháňania si klientov. A len tu potom nepíš, že si chcel iba pomôcť.

Na tejto stránke asi neuspeješ.
Nechápem, na základe čoho pochybuješ o jeho odbornosti. Hoci nesúhlasím s takýmto spôsobom robenia si reklamy, nedovolila by som si trvrdiť, že je neodborník. A verím tomu, že východná medicína má aj nám Európanom čo povedať.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Leila2006 Pozri príspevok
Nechápem, na základe čoho pochybuješ o jeho odbornosti. Hoci nesúhlasím s takýmto spôsobom robenia si reklamy, nedovolila by som si trvrdiť, že je neodborník. A verím tomu, že východná medicína má aj nám Európanom čo povedať.
Nepochybujem o východnej medicíne. Aj keď si myslím, že na európana platia troška iné receptúry. Síce sa v tom nevyznám, ale čital som to niekde (už to tu hovoril aj Psychológ). Vraj sme zvyknutý na iné látky a inú stravu. Myslím si, že na tom môže byť niečo (zdá sa mi to logické). Celkovo si myslím o východnej medicíne a o ich zmýšľaní a cvičení, že sa máme od nich čo učiť.
Ale takýto šarlatáni-obchodníci, čo tu zaplavia behom hodiny celú stránku ponukami riešenia na všetky problémy im kazia meno. Podľa mňa by človek, ktorý takéto niečo ponúka, mal vytvárať pocit serióznosti a vzbudzovať dôveru.
Ale ak je niekto príliš motivovaný vidinou zisku tak to tak aj vyzerá.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
................ je časté poranenie pri pedikure na palci a následne to dopadne zle,preto šikovná pedikérka(medicinálna) je na nezaplatenie.
viete niekto o takej pedikérke v regione DS? Šamorín, Lehnice, Zlaté Klasy?
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Bastian Pozri príspevok
Nepochybujem o východnej medicíne. Aj keď si myslím, že na európana platia troška iné receptúry. Síce sa v tom nevyznám, ale čital som to niekde (už to tu hovoril aj Psychológ). Vraj sme zvyknutý na iné látky a inú stravu. Myslím si, že na tom môže byť niečo (zdá sa mi to logické). Celkovo si myslím o východnej medicíne a o ich zmýšľaní a cvičení, že sa máme od nich čo učiť.
Ale takýto šarlatáni-obchodníci, čo tu zaplavia behom hodiny celú stránku ponukami riešenia na všetky problémy im kazia meno. Podľa mňa by človek, ktorý takéto niečo ponúka, mal vytvárať pocit serióznosti a vzbudzovať dôveru.
Ale ak je niekto príliš motivovaný vidinou zisku tak to tak aj vyzerá.
Tianši sú výborné a osožné. Používala som ich ešte pred *******izovanými výrobkami, doteraz by som ich ešte, ale sa mi nechce dodržiavať návody a nemám ani čas ich jesť presne podľa návodu (preto mi vyhovujú tachy.). A treba presne vedieť čo, kedy, koľko a ako dlho.
Všeobecne platí, že sa tu má jesť iba to, čo tu vypestujeme. Teda citrusy a ostatné exoovocie nee, iba to naše. A zemiaky? A ryža? A ....
Každému organizmu pasuje niečo iné. Nedá sa to všeobecne.
0 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
Všeobecně platí užívání stravy z tzv. sociálního ostrova každého obyvatele naší planety. Naší stravou se rostlina, plod či semeno stává užíváním minimálně po 4 generace. Tak se staly naší přirozenou stravou brambory, víno atd. atd. Pro dnešní děti jsou to i citrusové plody a jiné exotické - u nás nepěstované a k nám dovážené ovoce a plody. Kiwi, mango a plody mají ještě nějakou tu generaci čas. Co se týče čínské medicíny, rád bych podotknul, že mne navštěvují lidé z čínských komunit, které zde (na Slovensku) žijí již více jak 10 let a dle vyšetření EAV je s nimi konzultována strava pro ně zde. I ta rýže zde je jiná než v Číně. Kdysi jsem s jednou číňankou vyvážel vagóny sušených švestek do Pekingu a pro ně to bylo účinnější, než žen-šen a jiné pro nás tak úžasné přípravky. Netrvalo to však déle než dva roky. Po dvou letech pravidelného užívání se museli vrátit ke svým produktům, stravě a lékům. Vše i zázračné produkty z cizích krajů mají na nás úžasné ale krátkodobé účinky, pak se ale musíme vrátit k našim produktům, stravě - ovoci a zelenině. Kdo tak neučiní, škodí jen sám sobě. Tedy všeho s mírou! Petr
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať