Zavrieť

Porady

soľná jaskyňa

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Máte niekto skúsenosti so soľnou jaskyňou ? Oplatí sa tam ísť ?
Usporiadat
enad enad

enad je offline (nepripojený) enad

jess
Myslím, že od malých detí nemôžeš očakávať, že ti budú sedieť na ležadle celý čas. V T.Tepliciach sú vedierka a lopatky na presypávanie soľnej drte - ináč, robí to dobrý rámus. ... ale myslím, že väčšina z nás je tolerantná. Jedna mamička tam bola s asi 1,5 ročným bábom, ktoré nijako nemohla utíšiť, až sa chudera tak spotila od nervozity, že klimatizácia nestíhala a bol tam "fajn" ozón.
No veď práve ja viem, že o tých svojich čertíkov určite nemôžem očakávať, že budu sedieť. Ja sa len bojim, aby ma tam spolusediaci nezavraždili. Nemam prave najlepšie skusenosti, ked deti im prirodzene vystrájaju a dospelí to netolerujú. Ja chapem, že ak niekto zaplati za relax tak ho aj chce mať. Mohli by mať nejaké hodiny iba pre rodiny s malými detmi, aby sme nerušili ostantých
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Luckasari, už si bola v tej jaskyni? Porozprávaj ako bolo . Aký vzduch tam bol u Vás na východe ?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
jess
Luckasari, už si bola v tej jaskyni? Porozprávaj ako bolo . Aký vzduch tam bol u Vás na východe ?
NO..vzduch ako na výhode..fučalo a oskar nešvicil
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Silvi a čo si sa ty premenovala na luckasari ?.... ty beťárica jedna ... aj tak ti neverím
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
No..vážne..oskar nešvicil..a fučalo...opýtaj sa výhodňarov..u nich furt fučí...a skoro furt ten ich oskar nešvici....
a nepremenovala som sa :p...
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Už som písala, že v Piešťanoch je soľná jaskyňa otvorená len druhý týždeň. Ešte som tam nebola, určite pôjdem, potom napíšem.
Inzerát v miestnych novinách :
45 minút v soľnej jaskyni zodpovedá trojdennému pobytu pri mori. Kúpele v Piešťanoch ponúkajú pobyt v soľnej jaskyni s kúpeľom v zrkadlisku - bazéne so sírnou termálnou vodou.
Soľná jaskyňa - dĺžka procedúry 45 min, 140,- Sk
Soľná jaskyňa+zrkadlisko - 1,5 hod., 220 Sk.
info a rezervádie : 033/7757070, 7757111, 7757004
0 0
apsida apsida

apsida je offline (nepripojený) apsida

sisas
Ahojte,

ja tiež uvažujem o solnej jaskyni v Piešťanoch, nakoľko som z Trnavy. Mame dvoch chlapcov (2,5 rokov) a su neustale chori. Aj teraz maju zase silne nadchy. Ten starší je týždeň v škôlke a mesiac doma a popri tom blazinci robim učto. Je to na nervy. Veľmi by som uvitala, keby sa niekto ozval, kto už bol v PIešťanoch. U nas je len ten problem, že decká by asi (určite) nevydržali ticho sedieť a robili by cirkus. NO neviem, Tak pekný večer, Silvia
ahoj, ja som tiež z Trnavy, dnes som zarezervovala pobyt v soľnej jaskyni v Piešťanoch na tuto nedeľu, tak potom dam referencie. Dcéra (3) má atopický ekzém a manžel má chronický kašel, tak dúfam, že to bude mať účinok...
0 0
Monica Monica

Monica je offline (nepripojený) Monica

Čítala som, že aj v Košiciach je soľná jaskyňa. Neviete náhodou že kde?
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Apsida, aké to bolo dnes v Piešťanoch v soľnej jaskyni ? Bolo fajn ?
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

Daša
Soľná jaskyňa je určite super, ale z dlhodobého hľadiska má určite význam aj soľná fajka / doporučujem ľuďom a hlavne deťom, ktoré majú problémy s infektami dýchcích ciest, často kašľú, majú stmu alebo alergie/. Nie žeby som chcela robiť reklamu, nemám na tom žiadny osobný profit, ale mám veľmi dobrú aj osobnú skúsenosť. To by človek neveril, čo všetko má usadené na prieduškách. Dá sa bežne kúpiť v lekárni alebo v zdravotných potrebách a stojí od 1200 ,- Sk hore ale funguje 5 rokov.
Daša, aj ja som počula o tej solnej fajke. Nemohla by si mi napisat o tom podrobnejsie? Ako casto sa to pouziva? Ci je to dobre aj pre "zdravych" ludi alebo len pre tych, ktori maju nejaky problem? Pomaha to aj fajciarom? - ja nefajcim ale v mojej rodine ano.
Vopred dakujem.
Papa
0 0
Dolynka Dolynka

Dolynka je offline (nepripojený) Dolynka

Tá košická jaskyňa je podľa mňa len akási napodobenina. Radšej tam ani nechoďte. My sme boli a vyzerá to tam hrozne, len tak narýchlo porobené...
0 0
ataner ataner

ataner je offline (nepripojený) ataner

Kde v KE je prosim Vas ta solna jaskyna?
0 0
Nikita Nikita

Nikita je offline (nepripojený) Nikita

Nemáte kontak na tu solnu jaskynu v T.Tepliciach? Chcela by som ju navstivit,len asi je potrebne sa vopred objednat.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Nikita
Nemáte kontak na tu solnu jaskynu v T.Tepliciach? Chcela by som ju navstivit,len asi je potrebne sa vopred objednat.
teraz to číslo nemám pri sebe, ale pozri www.solnajaskyna.com tam ho máš. Určite sa treba objednať. Potom napíš ako bolo.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Možno viete, možno nie, že 01.04.2005 bola otvorená prvá soľná jaskyňa v BA. Hotel Plus, tel. 0902/760 157 a 0905/653 095.

Včera sa mi dostal do ruky leták.....
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

V Blave otvorili aj soľnú baňu na Hattalovej pri Poluse. Ešte som nebola, niekedy sa možno aj vychystám, ale obávam sa, či to nie je len také provizórne čudo aké opisuje Dolinka v Košiciach. Tie kúpele budú asi naj. Kto to skúsil, nech dá vedieť.
0 0
kika:) kika:)

kika:) je offline (nepripojený) kika:)

Myslim ze ano,je to velmi zdrave i ked som tam nebola.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Nepočuli ste? V televízii som počula minulý týždeň, ž esú to podfuky, vraj také niečo sa nedá porovnať s ozajstnými jaskyňami. Chemici tvrdia, že to nejde.
Ale aj doma som dávala synovi alergikovi slanú vodu na radiátory.Pomáhalo
to. Takže neviem.
0 0
malos malos

malos je offline (nepripojený) malos

Ja navstevujem Solnu jaskynu vPolsku v Krynici a musim povedat,že je to jaskyna na urovni a naozaj prosrieva mne aj synovi,ktory je alergik. Takže si myslim že jaskynu ktora ma vsetko čo ma mat sa oplati navstivit.Dokonca posobi aj na kožne eksemi.
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Ja som raz bol vo Wielizcke, v Poľsku po predchádzajúcej návšteve Krakova. Vtedy tam bol neskutočný smog (v Krakove) a ja som sa priotrávil od plynov. Bolenie hlavy, nedostatok kyslíka, závrat a pod. Poznáte, poľský benzín a autá. Tak sme išli potom do soľnej bane a za hodinu som bol opäť fit, neskutočne dobrý a čistý vzduch. Ako znovunarodený.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať