Zavrieť

Porady

soľná jaskyňa

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Máte niekto skúsenosti so soľnou jaskyňou ? Oplatí sa tam ísť ?
Usporiadat
vgabka vgabka

vgabka je offline (nepripojený) vgabka

učiteľka a účtovníčka
Ja by som chcela dať do pozornosti soľnú lampu. Určite sa nedá prirovnať k soľnej bani, ale na moje malé problémy mi zatiaľ postačuje. Keď som chodila ku kozmetičke, tak po každej návšteve sa mi nesmierne ľahko dýchalo. Mám totiž problémy s prínosovými dutinami. Vtedy som zistila, že ona ma stále zapálenú soľnú lampu. Tak som si ju kúpila a mám ju stále zapnutú. A zatiaľ pomáha. Ak sa vám zdá môj príspevok od veci, tak ho jednoducho ignorujte.
0 0
hanulla hanulla

hanulla je offline (nepripojený) hanulla

žena plná energie
ALDA
Nepočuli ste? V televízii som počula minulý týždeň, ž esú to podfuky, vraj také niečo sa nedá porovnať s ozajstnými jaskyňami. Chemici tvrdia, že to nejde.
Ale aj doma som dávala synovi alergikovi slanú vodu na radiátory.Pomáhalo
to. Takže neviem.
Podfuk su iba niektoré, - v jaskyni má byť príjemne teplo čerstvý vlhký vzduch, soľ má byť zo 4 druhov morí.
Soľná fajka funguje - mam to overené na sebe -som asmatička alergička.No a ešte po mesačnom odchode z nemocnici mi lekárka na otázku čo s kašlom a hlasivkami odpovedala - kupte si soľnu fajku. Tak ju mám a je dobrá - dostat ju v lekárni aj v detskom prevedení. /samo treba brat pravidelne lieky/
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

A ktorá soľná fajka je dobrá?
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Soľnú jaskyňu sa chystá otvoriť aj firma, ktorú účtujem v BA. Pracujú už na projektoch.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Nejak sa s tým roztrhlo vrece, asi je to dobrý kšeft. Asi niekto doviezol veľa soli
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Mne sa dnes dostal do ruky ďalší leták - Nová soľná jaskyňa od 01.05.2005 ńa Zimnej v BA. Sú tu aj ceny, telefón, fotky....
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

No pozerám, že v BA je soľná jaskyňa na Zimnej a v KE ju máme na Letnej.. ;-)) .. a tuším ju mám rovno "pod zadkom"... mám taký pocit, že zrovna o poschodie nižšie pod mojím kanclom je.. ;-) Ešte som tam nebola... ani neviem, či tam ísť mám.. :-)
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Nikita, tak už si bola v tých T.Tepliciach? Ako bolo ?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ale ten kto nemá po ruke ani soľné jaskyne, ani fajku ani more tak mu môžem odporúčať ranný výplach nosa prevarenou slanou vodou - najradšej morská soľ. A tiež sprej do nosa Vincentka na zvlhčovanie nosovej sliznice.
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Ja som čítala v novinách, že od mája sa otvára nejaká soľná jaskyňa na Tomášikovej v Blave, tu sa píše o Zimnej ulici. Tak kde je? Neviete niekto presne? A poprípade nejaký kontakt?
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

AltaKE a ty si ešte nebola presondovať tú soľnú jaskyňu čo máš tam rovno pod tebou? Nemohla by si prosím ťa pozisťovať ako to tam chodí alebo aspoň otváraciu dobu aby som sa vedela zariadiť , že kedy tam môžem to ísť okuknúť ale tak aby bolo otvorené.
Ďakujem
0 0
Heidy Heidy

Heidy je offline (nepripojený) Heidy

Jeej a vraj 01.06. otvoria jaskynu aj na Dlhych dieloch, z cistej soli z Mrtveho mora, citala som na Zozname.sk www.solnajaskyna.info
L.Fullu asi sa na tomto cisle uz aj da objednat, ked ho maju napisane - 0903 21 4444.
Naposledy upravil Heidy : 22.05.05 at 23:02
0 0
enad enad

enad je offline (nepripojený) enad

je to na www.solrelax.sk. Ja som tam bola 5x s dvoma deťmi. Bola som aj v Piešťanoch. Tá v Piešťanoch je rozhodne krajšia aj sa mi ten vzduch tam zdal akýsi slanší. Tuto v tomto solrelaxe je to trošku chodobnejšie, ale mohli sa tam obe deti (chlapci vo veku 2,5 a 5,5r. hrať). V Piešťanoch púšťajú deti až od 3 rokov a spájajú tu s procedúrou zvanou zrkadlisko, čo je kľudový bazén z teplou minerálnou vodou. Stojí to 220,- Sk (40min jaskyna a 20 min zrkadlisko) a v BA 180,- SK dospelá osoba. Dieťa do 6 rokov v sprievode rodiča má vstup zdarma. Neviem čo mohlo deťom (obaja mali už dlhšie trvajúci zápal prínosových dutín) či to jaskyňovanie alebo domáce inhalovanie a soluxovanie, ale po kontrolnom RTG su OK.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Vidím, že sa soľných jaskýň otvára riadne veľa. No, ja som bola s deťmi vo februári v Turč.Tepliciach. Odesedli sme si 5 sedení, to mi bolo povedané, že 5 sedení stačí, aby to malo účinok, ale NEMALO. Ja, aj moje deti sme už boli odvtedy zo 2x choré - prínosové dutiny, kašeľ, alergia pokračuje. Tak neviem, nám to nepomohlo !
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
no..aj v Bojniciach od pondelka otvárajú soľnú jaskyňu...chcela som to ísť odskúšať...ale mám tiež také obavy..či skôr z toho neochoriem..ako to pomôže ..tkaže píšte svoje skúsenosti
0 0
vampik vampik

vampik je offline (nepripojený) vampik

Dnes sa mi dostal do ruky letak,ze okolo 20.maja otvaraju v Kosiciach na sid. Dargovskych hrdinov novu exkluzivnu solnu jaskynu s certifikatmi EU.Vraj ju stavia firma,ktora uz postavila vyse padesiat jaskyn.Ako jedina postavila jaskyne aj v Nemecku,Rakusku a Taliansku. Tak uvidime co to bude.
0 0
vampik vampik

vampik je offline (nepripojený) vampik

Milí poradaci. Dnes som bola navštíviť tú solnú jaskyňu o ktorej som písala.Bola som tam aj so svojim trojročným synom,ktorý je alergik.Večer asi o hodinu po seanse sa nám obidvom tak spustilo z nosa,že že sa ešte do teraz predbehujeme vo fúkaní. Fakt to má účinnok. Vrele odporúčam. Ich stránka-
www.ngsolnajaskyna-ke.sk
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Vampík, díky moc za infošku, ja keďže mám tiež problémy s dutinami sa chystám navštíviť soľnú jaskyňu, zatiaľ sú v Košiciach dve určite sa do jednej z nich vyberiem. Normálne si ma povzbudila na vyskúšanie lebo som váhala či to vôbec bude mať nejaký účinok a či to nie je len pre niekoho dobrý biznis, lebo v poslednom čase tých soľných jaskýň nejako pribúda ako húb po daždi. No a prekvapila ma aj cena,(aspoň v tej kde si bola ty) som čakala, že to bude viac ale zdá sa mi to vcelku primerané.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

Hlinkovx
no..aj v Bojniciach od pondelka otvárajú soľnú jaskyňu...chcela som to ísť odskúšať...ale mám tiež také obavy..či skôr z toho neochoriem..ako to pomôže ..tkaže píšte svoje skúsenosti
to myslis tu co je pri opatovciach, pri vjazde do bojnic? lebo tam nieco take otvorili a chcela by som tam ist, len som nemala cas. zatial. nemas skusenost?
0 0
vampik vampik

vampik je offline (nepripojený) vampik

Evaman
Vampík, díky moc za infošku, ja keďže mám tiež problémy s dutinami sa chystám navštíviť soľnú jaskyňu, zatiaľ sú v Košiciach dve určite sa do jednej z nich vyberiem. Normálne si ma povzbudila na vyskúšanie lebo som váhala či to vôbec bude mať nejaký účinok a či to nie je len pre niekoho dobrý biznis, lebo v poslednom čase tých soľných jaskýň nejako pribúda ako húb po daždi. No a prekvapila ma aj cena,(aspoň v tej kde si bola ty) som čakala, že to bude viac ale zdá sa mi to vcelku primerané.
Evaman, ja som tam bola aj dnes a kúpila som pernamentku na 10 seansou. Je to tam ozaj na úrovni.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať