Zavrieť

Porady

Winterian fin. poradenstvo

Ahojte ludia, PLS mate niekto skusenosti s firmou Winterian a ich poradenstvom?
Usporiadat
wippercss wippercss

wippercss je offline (nepripojený) wippercss

dilnak Pozri príspevok
aký finančný poradca ...za pekným názvom sa skrývajú zväčša iba poistováci. Im sa nejedná o to aby vám rozumne poradili kde dobre investovať peniaze aby sa dobre zhodnotili aĺe skorej iba o to aby vás poistili z čoho májú najväčšiu províziu cca váš jednoročí vklad. takže sa nečudujte že z návrhu na investovanie je nakoniec životná poistka




nemusis winteriancom nadavat do poistovakov lebo oni su nieco nad tym su to maklery a poistovak je ten najniysi stupen potom idu fin poradcovia a tak makleri nemyl si dojmy s pojmamy






diki
0 0
wippercss wippercss

wippercss je offline (nepripojený) wippercss

Myssiak Pozri príspevok
Ahoj tak tiez som sa takto popalil ako ty a to zo stavebnym sporenim a ty co boli pri nas z poistakmi akosy som im nikdy neveril ale vedel som ze nieco urcite potrebujem tak som uveril noa bolo tak teraz som sa na to dal ja niesom v tom dlho som vo winteriane viac menej aby som sa len dostal k informaciam ktore mi poistovak nikdy nepovie bol som len na par skoleniach ale uz mam aku taku sajnu o co vlastne ide cital som celu tu zmluvu a je to vlastne zmluva co nic neprikazuje ale dava pravomoci prejdem celym skolenim nieco cool si vyberiem sam na cely zivot a uvidime ako to bude pokracovat :-)



ms pravdu ty si vstupil do spoluprace kolko prednasok mas pred sebou????
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

wippercss Pozri príspevok
nemusis winteriancom nadavat do poistovakov lebo oni su nieco nad tym su to maklery a poistovak je ten najniysi stupen potom idu fin poradcovia a tak makleri nemyl si dojmy s pojmamy



diki
Maklér je v zmysle Zákona o sprostredkovaní poistenia tiež len sprostredkovateľ poistenia, akurát že by nemal mať zmluvu s poisťovňou. Ale prax je iná. Pred účinnosťou tohto zákona bolo kopec maklérov. Po zavedení presných pravidiel sa musela väčšina preregistrovať na poisťovacieho agenta, lebo nespĺňali definíciu poisťovacieho makléra. Skutočne zaregistrovaných maklérov s licenciou NBS si na prstoch 4 rúk zrátal.

Ale asi si mýliš dojmy s pojmami ty, lebo Winterian je zaregistrovaný ako poisťovací agent, nie ako poisťovací maklér. Takže tvoje rozhorčenie nie je na mieste, lebo je to poisťovací agent.

A neviem z čoho vychádza tá tvoja škála - posťovák/fin. pradca/maklér. V zmysle zákona o sprostredkovaní poistenia sa sprostredkovatelia poistenia členia úplne inak (sú tam kategórie: výlučný sprostredkovateľ, podriadený sprostredkovateľ, poistný agent, poistný maklér).

Akurát, že sú zapísaní ešte v zozname sprostredkovateľov investičných služieb v zmysle zákona o cenných papieroch. Ale z pohľadu poisťovníctva sú závislí od poisťovní (ktorých produkty ponúkajú) a sú od nich platení.
Naposledy upravil Chobot : 22.02.08 at 13:06
0 0
wippercss wippercss

wippercss je offline (nepripojený) wippercss

ja som tym nenarazal na teba ja ti tvoje tvrdenie neberiem ale winterian nieje spolocnost z ktorej ti pride nejaky agent a povie ti toto je vyhodne to musis podpisatat ...............neposlal by si takeho cloveka niekam
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať