Zavrieť

Porady

Ako schudnúť?

Už od detstva sa trápim s kilami navyše. Viem,že to chce pevnú vôľu, ale keby sme boli viaceré (í), navzájom sa podporovali, chválili sa s výsledkami, určite by to bolo lepšie a malo by to nejaký účinok. Pridá sa niekto?
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Aj ja som ju začala znovu držať v októbri, v sobotu mám prvý vodový deň. Predtým som ju držala od januára a schudla som za 90 dní 15kg. Ešte potrenujem zhodiť pár kilogramov, tak som s ňou opäť začala. Vyskúšala som veľa diét, ale najlepšie mi vyhovuje 90 dňová. Nie som hladná a chudnem.Doporučujem.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Dnes mi 90-dňovka končí, 13 kg je dole bez cvičenia , oblečiem veľkosť 42...čo som už dlhé roky neobliekla, stačí mi to, teraz už to len udržať.


blahoželám. Ja som tiež držala, vydržala som 2 mesiace a 10 kg dolu. a chystám sa znova.
A ešte sa chcem spýtať, či budeš držať ďalších 90 dní tú udržovaciu?
Naposledy upravil cactus : 04.11.07 at 16:33
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Áno...budem a vlastne viem, že už nikdy nebudem môcť jesť tak ako kedysi... ale toto stravovanie mi vyhovuje, našťastie u nás v jedálni varia aj delenú stravu, takže sa to bude dať.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
cactus Pozri príspevok


blahoželám. Ja som tiež držala, vydržala som 2 mesiace a 10 kg dolu. a chystám sa znova.
A ešte sa chcem spýtať, či budeš držať ďalších 90 dní tú udržovaciu?
A ďakujem...
0 0
Leggy Leggy

Leggy je offline (nepripojený) Leggy

Tak isto som aj ja mala problemy s vahou a ked uz mi prejedanie sposobovalo zdravotne problemy,presla som z vegetarianskej stravy rovno na vegansku a vysledok je viac ako skvely.Vaha ide pomalicky dolu,jem zdravo a malo,nezatazujem prirodu,...same vyhody inak chudnutie chce naozaj velmi pevnu volu a ostatnym ktore sa prave o to snazia drzim palce,je to neuveritelne tazke sebazaprenie.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Leggy si silná osobnosť keď si dokázala z obžerstva prejsť na vegánstvo. Ale to už o tebe viem aj z iných príspevkov.

Držím palce!!!
0 0
Leggy Leggy

Leggy je offline (nepripojený) Leggy

Toria,ty ma dnes iba chvalis dobre mi to sprijemnilo zvysok dna.Inak co sa tyka chudnutia,ja som sa nad sebou len poriadne zamyslela,mohla som si vybrat,bud sa budem citit v lete v plavkach neprijemne,co som doteraz pocitila na vlastnej kozi a skrivala sa pod kadejakymi satkami alebo sa budem citit fit,zdravo a chudo.No ja som si vybrala,neviem ako ostatne.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ako Vám všetkým, ktoré ste dokázali prejsť na oddelenú alebo 90 dňovú, závidím. Ja mám namiesto oddelenej oddialenú a úspešne ju držím už 90 dní. Čiže úspešne už 90 dní odďalujem akúkoľvek diétu. Zatiaľ som pribrala ďalšie 3 kilá.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Ako Vám všetkým, ktoré ste dokázali prejsť na oddelenú alebo 90 dňovú, závidím. Ja mám namiesto oddelenej oddialenú a úspešne ju držím už 90 dní. Čiže úspešne už 90 dní odďalujem akúkoľvek diétu. Zatiaľ som pribrala ďalšie 3 kilá.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

abel Pozri príspevok
Ako Vám všetkým, ktoré ste dokázali prejsť na oddelenú alebo 90 dňovú, závidím. Ja mám namiesto oddelenej oddialenú a úspešne ju držím už 90 dní. Čiže úspešne už 90 dní odďalujem akúkoľvek diétu. Zatiaľ som pribrala ďalšie 3 kilá.
...už vypisujem klubovú prihlášku
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Daniela držím Ti palce, aby si nepribrala.Ja som pred pár rokmi podstupila akupunktúru pod lekárskym dohľadom a som schudla 17 kg. Bola som so sebou veľmi spokojná.
Naposledy upravil MarcelkaT : 05.11.07 at 08:27
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
kto mi poradí ako najrýchlejšie schudnúť?

skús takto
0 0
supertajne supertajne

supertajne je offline (nepripojený) supertajne

Nejedz toľko
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Je veľmi dobrá francúzska dieta:

"Nežeeer a žermééén"
-------------------
To sú dvaja kostlivci z francúzka.

Prepáč, ja sa stravujem podľa nich a mám stále rovnako o 20 kg viac.Asi to nefunguje, asi preto lebo večer sa "nažeeerem", a tento francúz má totálnu nadváhu.
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Dnes ráno som si kúpila celozrnné chlebíčky pšenično-ryžové. Jem chlebíčky a pijem tekutiny, neviem dokedy to vydržím, lebo už som hladná ako vlk... Potrebujem zhodiť 5 kg a budem rada, aby som sa nicítila vo všetkých svojích šatách akokeby som ich zdedila po mladšej sestre.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ak sme sa chystali na ples a ja som sa nemestila do šiat tak nastupila moja strava aspoň 2 týždne: suchár so šunkou/to tradičné chrumkanie/ a veľa tekutín- moji kolegovia už vedeli- ide sa na ples". Schudla som a vošla do šiat. To som robila pred každou príležitosťou keď trebalo vojsť do šiat. Bola aspoń sranda. Môj manžel sa len tak uchechtaval, ale bol rád.
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

Ja som počula o jednej,čo ráno vypila 1dl roztopenej masti a do večera hladovala(sem tam zeleninka).Ale až tak by som sa neobetovala.To je tak akurát na chorobu.Treba sa jednoznačne aj trochu hýbať a upraviť stravu.Ide to pomaly a treba pevnú vôľu(ktorá napr.mne chýba).Rýchle chudnutie je fajn,keď naozaj treba,ale...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ak súrne potrebujem schudnúť, mám osvedčenú tukožravú polievku. Funguje to, ale akonáhle potreba vmestiť sa jednorázovo do šiat pominie, moje najlepšie šaty sú moja koža. Vždy sa prispôsobí . Ale ako tajná tezerva je dobre vedieť, že je tu kapusta.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Kolegyne, nie som najštíhlejšia, nikdy som nebola. Uvedomte si, že vekom sa nám telo mení, pevnejšia v mladosti po hormonálnych zmenách už nebude nikdy Twiggy. Treba zvýrazniť iné svoje prednosti!
0 0
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka
...aj ja mám nadváhu, samozrejme, že to pripisujem tomu, že je to po dvoch deťoch, ale pravda je taká, že nikdy som nebola štíhla. Môj problém stroskotá stále na tom istom, mám MIGRÉNU a najčastejšie, keď som hladná, vtedy musím čim skôr dostať do seba hocičo sladké, ktoré mi najskôr zaberie a tak sa najem.
Ja už tomu vôbec nerozumiem. Mastné jedlá neznášam, slaninky a klobásky nemôžem ani cítiť, tak odkiaľ tie zásobníky???
Je pravda, že milujem cestovinu na akýkoľvek spôsob, omáčky typu sviečková na smotane a tak,...
Poradťe, čo s tým???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať