Zavrieť

Porady

Užhorod - trhy

Zdravim. Chcela by som sa opytat ci mate nejake skusenosti s nakupmi v Užhorode a ako to je s prechodom hranic od kedy opravili Colnicu vo Vyšnom Nemeckom.
Usporiadat
ali_m ali_m

ali_m je offline (nepripojený) ali_m

No necháme sa prekvapiť - vyskúšame na vlastnej koži v sobotu
0 0
Alic Alic

Alic je offline (nepripojený) Alic

Chcem sa opýtať,že ako je ďaleko mesto od trhov ? Je tam možnosť ľahko sa dostať ? Skúšali ste nakupovanie v meste ? Oplatí sa ?Ako je to na trhu ? Čim je najlepšie platiť (mena) ? Ďakujem vopred za odpovede.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahoj, trh je od hranice vzdialený asi na 10 km, platiť sa dá aj korunami aj ich menou, dokonca sme platili korunami a vydali nám hrivny.
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

S21 Pozri príspevok
Ahoj, trh je od hranice vzdialený asi na 10 km, platiť sa dá aj korunami aj ich menou, dokonca sme platili korunami a vydali nám hrivny.
taxik z colnice na trh 150-200 sk-auto
najvyhodnejšie je platiť USD , teraz je aj u nás lacný.
0 0
ali_m ali_m

ali_m je offline (nepripojený) ali_m

BOND Pozri príspevok
taxik z colnice na trh 150-200 sk-auto
najvyhodnejšie je platiť USD , teraz je aj u nás lacný.
aj Sk je tam teraz výhodnejšia ako bola napr. pred 2 mesiacmi a nie je s výmenou žiaden problém - omnoho jednoduchšie ako s USD, ale ak sú zdroje - NO problem
Naposledy upravil ali_m : 07.10.07 at 12:36
0 0
AmpERKO AmpERKO

AmpERKO je offline (nepripojený) AmpERKO

zdravim cestovateľov, bol som teraz v sobotu na trhu v uzhorode sli sme cez hranicný prechod vysne nemecke, prisli sme okolo 9:00 na ukrajinu sme sa dostali az o 13:00 z dovodu ze nasi aj xceli robit a robili a dokonca sli vsetky tri prechody ale na ukajine len da sa povedat jeden takze sa dost dlho cakalo uz som to chcel vzdat, treba mat aj texnicky lebo ho ziadaju a kontroluju cislo karoserie, samozrejme nalepku SK treba mat tiez nalepenu vzadu na aute je tam birokracia kazdy ma svoju ulohu jeden dava papierik s cislom SPZ-tky vasho auta ktory odovzdate dalsiemu ktoreho uloha je len tie papieriky zbierat druhy kontroluje len cislo motora tretia da peciatku do pasu a odtrhne polovicku papierika ktory treba vypisat druhu pri opusteni ich krajiny zoberie a asi ich vecer potom spaja a lepi spat dalsia osoba ktora to ma nastrost miesto toho zeby tento proces zryxlili a dali tam tri jazdne pruhy a v kazdom by to vsetko robila jedna osoba a je to treba im asi len troslu vysvetlit ze takyto proces treba zjednodusit a nie ho komplikovat no a k veci trh je asi tak 10 Km na prvej krizovatke za obchodikmi po pravej strane pojdete dolava cez les je stale 50Km/h takze radsej dodrzujte ryxlost lebo meriaju stale meracimi pistolami a jedine podplatit ich aby vam dali pokoj tu cestou stale rovno a az za kopcom a za tou druhou pumpou doprava uz to uvidite kde to je parkovne je asi dve hrivny na hodinu nafta 20 korun za liter asi (4 hrivny) ked vam tam bude treba ist na wc tak radsej chodte na hajzel lebo ked vas xyti ich poriadkova tak vas budu xciet zobrat na policiu a pokuta za znecistovanie sa mi zda ze 200 hrivien alebo bez policie im 60 hrivien a este podla mna tam maju okolo tyx stankov riadny bordel aj by som sa im tam este raz vycural cesta je dost rozbita k tomu trhu takze radsej si neberte lamborghini aby ste nexytili podvozok este jeden moj postreh v stankoch kde nemaju ceny si davajte pozor ked vidia a pocuju ze ste slovaci zvysia ceny preto nemaju ceny zvacsa popisane a davaju ich z brucha inak kvalita je podla mna oblecenia dobra treba vsak skontrolovat lepsie, topanky su podla mna o nicom lebo maju tenku podrazku niekde sa da dojednat aj zlava a su tam aj pekne zeny toto vsjo asi a cesta spat v pohode asi dve hodiny nasi kontroluju hlavne cigarety a alkohol ktory sa da kupit aj za dobre ceny v duty free shope
0 0
ali_m ali_m

ali_m je offline (nepripojený) ali_m

AmpERKO Pozri príspevok
cesta spat v pohode asi dve hodiny nasi kontroluju hlavne cigarety a alkohol ktory sa da kupit aj za dobre ceny v duty free shope
Odporúčam cigarety a hlavne Marlborky kúpiť v tých obchodíkoch pred colnicou, lebo v Duty free medzi colnicami sú za raz tolko - tam majú porovnatelnú cenu iba LMky. A colníci? Nazad zdržujú rovnako naši aj ukrainci - je to asi nákazlivé tá ukrainská nátura
0 0
slavuska slavuska

slavuska je offline (nepripojený) slavuska

AMPERKO s tym cakanim na ukrajinu im trochu krivdis
ja som tam bola tiez autom, dokonca firemnym a nechceli vidiet ani cislo motora, a technicak ani nevybrali z obalu...staci ak do pasu vlozis 1 dolar alebo 5 hrivien. a myslim si ze tych 20sk stoji za to aby ta nebuzerovali.
0 0
aljac aljac

aljac je offline (nepripojený) aljac

Caute,
chcela by som vedieľ, či bol niekto nakupovať aj po vstupe do Shengenu. My sa chystáme zajtra a dúfam, že ukrajinci ešte nebudú sviatkovať.Neviete,či budú trhy aj zajtra 4.1.2008?
0 0
marym marym

marym je offline (nepripojený) marym

kto ma najnovšie správy- čakacie doby a podobne po novom roku?
0 0
hiker hiker

hiker je offline (nepripojený) hiker

Cez Vysne Nemecke som vzdy prechadzal len ako cestujuci pravidelnej autobusovej linky, ale musim povedat, ze pokym na ukrajinskej strane to islo rychlo a v pohode, tak na slovenskej to bol des... Samozrejme chapem, ze u nas musi byt ta kontrola ina kvoli istym standardom, ale keby aspon niekto pracoval! Ale nie ako tam, kde pride pravidelny autobus, inak okrem par aut nikoho a pri autobuse akurat dlhy cas postavaju a pofajcievaju styria slovenski colnici v debate stylu "Ta do p**i, ta to odkial mas toten mobil?" "Dig, to mi bracho z Anglicka doviezol.". Vnutri haly samozrejme okrem par znudenych colniciek nikoho, oni samozrejme robit nebudu, lebo to maju na starosti ti, co fajcia vonku. Az po case sa im uracilo zacat kontrolu. Proste flakacstvo, ignoracia, arogancia. Ukrajinci nebuzerovali a oproti nasim som mal dojem ze robia. Akurat slovenski colnici musia davat najavo dojem svojej straaaasnej dolezitosti. Vzdy ma strasne nastvali.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Nevie niekto cestovný poriadok linky Košice-Užhorod?
ráno tam poobede naspať.
Naposledy upravil pivko : 05.02.08 at 10:28
0 0
hiker hiker

hiker je offline (nepripojený) hiker

pivko Pozri príspevok
Nevie niekto cestovný poriadok linky Košice-Užhorod?
ráno tam poobede naspať.
Pred tyzdnom som im posielal mail, tu je odpoved:

Dobry den,

nasa dopravna spoločnosť prevadzkuje linku Ke-Uzhorod o 6,40 rano kazdy den
okrem pondelka.Spet z Uzhorodu sa vracia o 14,30 hod. /slovensky cas/. Cena
jednosmerneho CL je 150 Skk spiatočny je 300 Skk. CL je mozne si zakupit v
predpredaji a taktiez v cestovnych kancelariach.Tiez je mozne si ho kupit
rano v predpredaji eurobus Košice.

S pozdravom eurobus oddel.medzin.pokladne
055 6807306
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
hiker Pozri príspevok
Pred tyzdnom som im posielal mail, tu je odpoved:

Dobry den,

nasa dopravna spoločnosť prevadzkuje linku Ke-Uzhorod o 6,40 rano kazdy den
okrem pondelka.Spet z Uzhorodu sa vracia o 14,30 hod. /slovensky cas/. Cena
jednosmerneho CL je 150 Skk spiatočny je 300 Skk. CL je mozne si zakupit v
predpredaji a taktiez v cestovnych kancelariach.Tiez je mozne si ho kupit
rano v predpredaji eurobus Košice.

S pozdravom eurobus oddel.medzin.pokladne
055 6807306
Dik za radu a nevies nahodou ci ide autobus az na trh alebo len na stanicu.
0 0
hiker hiker

hiker je offline (nepripojený) hiker

pivko Pozri príspevok
Dik za radu a nevies nahodou ci ide autobus az na trh alebo len na stanicu.
Na stanicu, na trhy podla mna nic nechodi.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
hiker Pozri príspevok
Na stanicu, na trhy podla mna nic nechodi.
Vraj chodi z KVP nejaky sukromnik busom a ide rovno na trh.Odniekal z mosta pri Wupertalskej , nepocul si o tom?
0 0
mkatka mkatka

mkatka je offline (nepripojený) mkatka

goom morning... bol som tam teraz v piatok s fotrom a bratom isli sme rano o 4 z kosic..podla mna dost skoro na hranici 3 auta pred nami ale cakali sme asi 10-15 minut..tym colnakom skoro nic nebolo rozumiet ..hranicu sme presli bez väčších problemov..trocha sme pobludili v meste ale nakoniec sme to nasli takze aj ked pojdete cez mesto staci ist smerom na mukacevo a potom za zeleznicnym priecestim odbocit do lava...asi tretia odbocka..trhy rano mrtvo o tej 8 pol 9 sa to zacalo hybat.. na trhoch same znackove veci ine ako nike addidas puma ani nenajdete..samozrejme alkohol cigarety cukriky.. inac spina psy macky a premrznutí ukrajinci zmenaren nehladajte da sa zmenit u predavacov kurz je 4.4 za jednu hrivnu takze v prepocte 1000sk cca227 hrivien.. benzin 95 stala od 5,25 do 6 hrivien najdrahsi bol na benzinke pri blsaku preto odporucam iist do mesta natankovat..topanky od 50 do 110 hrivien mikiny od 60 do 90 hrivien supravy 150hrivien cigarety najlasnejsie 1,05 hrivien to boli classic a najdrahsie davidof 6,5 hriviny west 2 hrivny mallboro 5 hriviny camel 4 hrivny s tou poriadkovou sluzbou uplna pravda skoda ze som to necital pred navstevou ukrajiny ale myslim ze pri pohlade si rozmyslite ci date 150 hrivny tym straznikom hrôza otca chytili ale uz sme boli na odchode takze sme nemali len poslednych 300sk ktore nechceli zobrat ale nas chceli vziat na policiu nakoniec sa nechali ukecat na tych poslednych 300sk .... asi o pol11 sme utekali na stare dobre slovensko s plnou nadrzou s prazdnou penazenkou na colnici pohoda asi 5 auta 30 minut kontroluju namatkovo neodporucujem utajit cigarety ani alkohol pretoze pozerali aj rezervu dokonca nas vsetchych vyhnal z auta..takze pozor.. dufam ze som pomohol ..... majte sa pekne... a stastnu cestu...
Naposledy upravil mkatka : 13.03.08 at 06:13
0 0
mike008mike mike008mike

mike008mike je offline (nepripojený) mike008mike

Kto mi poradi ci trh v Užhorode bude aj v utorok 25. marca 2008, srdecna vdaka za poskytnutie informacie.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ma niekto aktualne spravy o cakacich dobach?ktory den v tyzdni je najlepsie ist?
0 0
Rastik111 Rastik111

Rastik111 je offline (nepripojený) Rastik111

Čavte rad by som sa opytal či sa dá kupiť aj oblečenie Lacoste a za aké ceny ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať