Zavrieť

Porady

Vysoka skola

Caute mladez,
nemate zaujem niekto ist tento rok na vysku.
Ja zvazujem, i ked som uz starsi, ist do toho. Len hladam totuto cestou aj niekoho s kym by som do toho isiel. Samemu sa mi moc nechce a viacerym by sa nam na prijimacky islo lepsie. Co poviete?
Bol by som rad aky by sa niekto prihlasil. Pokeciame o tom, ked uz nic ine.
Ja som z Prievidze ale to nie je samozrejme pdomienka.
Zistujem, ze bez tej vysky je to zle.
Ahojte
Usporiadat
drummer23 drummer23

drummer23 je offline (nepripojený) drummer23

Keď sa môžem opýtať je možné prestúpiť zo súkromnej vysokej školy na štátnu vysokú školu v prvom ročníku v druhom týždni zimného semestra? aby som bol konkrétny plánujem resp. premýšľam nad prestupom ale neviem ako na to.. chcel by som prestúpiť z ISM Medz. Podnikanie v obchode a službách na prešovskú univerzitu na fakultu manažmentu chcel by som sa opýtať a poprosiť o radu ako na to.. dakujem
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

drummer23 Pozri príspevok
Keď sa môžem opýtať je možné prestúpiť zo súkromnej vysokej školy na štátnu vysokú školu v prvom ročníku v druhom týždni zimného semestra? aby som bol konkrétny plánujem resp. premýšľam nad prestupom ale neviem ako na to.. chcel by som prestúpiť z ISM Medz. Podnikanie v obchode a službách na prešovskú univerzitu na fakultu manažmentu chcel by som sa opýtať a poprosiť o radu ako na to.. dakujem
http://www.porada.sk/t148135-vysoka-...m-rocniku.html
0 0
lover lover

lover je offline (nepripojený) lover

drummer23 Pozri príspevok
Keď sa môžem opýtať je možné prestúpiť zo súkromnej vysokej školy na štátnu vysokú školu v prvom ročníku v druhom týždni zimného semestra? aby som bol konkrétny plánujem resp. premýšľam nad prestupom ale neviem ako na to.. chcel by som prestúpiť z ISM Medz. Podnikanie v obchode a službách na prešovskú univerzitu na fakultu manažmentu chcel by som sa opýtať a poprosiť o radu ako na to.. dakujem
Malo by to ist, avsak konkretne podmienky si treba zistit na konkretnej univerzite... Dost zalezi aj od predmetov, ktore su na oboch skolach klucove a taktiez od podmienok prijatia (je jednoduche ist na skolu bez prijmaciek a potom prestupit na inu, kde sa povodne prijmacky realizuju, ale tak to nefunguje) a pod., pretoze nie je skola ako skola a poniektore sukromne skoly nemaju prilis dobre meno, najma v pripade uchadzania sa o zamestanie po graduacii na skole... (nemam teraz na mysli Tebou navstevovanu VS - tu nepoznam)

Mna skor prekvapilo, ze v dnesnej dobe je mozne si zrealizovat bakalarske studium na sukromnej vysokej skole, kde podla znameho, ktory studium absolvoval davaju titul skoro zadarmo a nasledne prestupit na STU, na ktorej odbor nema so zameranim sukromnej VS (ekonomia) vela spolocneho. Po absolvovani bc. na sukromnej VS by ziskal titul Mgr., ale kedze chcel vzdy Ing. z techniky, tak takto sa to da obijst... Takto sa da uspesne vyhnut predmetom, ktore sposobuju najvacsie syto na STU (matika, fyzika, geometria...) Zda sa mi to dost cudne, pretoze takymto sposobom by som si mohol ist dokoncit napr. medicinu, ci pravo "pouhymi" 2 rokmi studia? Alebo by som si dokoncil Mgr. na sukromnej VS a za dalsie 2 roky Ing. na technike, i ked vacsinou treba na skole ineho zamerania (humanita, ekonomia, technika) zacinat od zaciatku, tak asi je mozne aj toto...

Mam pocit, ze to degraduje kvalitu studia na STU, pretoze ako moze byt porovnavany absolvent napr. stavebnej fakulty, ktory sa cele studium venuje len a len danemu odboru a presiel si cez tie najtazsie filtrujuce predmety a je uz uzsie vyprofilovany, so studentom, ktory ukonci stavbarinu, ci elektrotechniku, ked sa predtym venoval humanite ci ekonomii...
0 0
otaza otaza

otaza je offline (nepripojený) otaza

Ahojte!
Chcem podať žiadosť o prerušenie, vlastne už takmer na konci semestra, ešte pred skúškovým obdobím z osobných dôvodov (ktoré nechcem vypisovať v žiadosti( .
Tak sa chcem opýtať, či mám vôbec nejakú šancu aj bez udávania dôvodov
0 0
kikuss1 kikuss1

kikuss1 je offline (nepripojený) kikuss1

ahojte chcela by som sa spýtať že keď som maturovala v roku 2009 a teraz si chcem podať prihlášku na VŠ tak či mám vypísať známky z predmetov aj zo štvrtého ročníka alebo nie.. A ak áno tak či polročné alebo koncoročné. A tiež či vypisujem klasifikáciu maturitnej skúšky celú (teda: predmet maturit. skúšky, úroveň, externá aj interná časť) alebo iba predmet a úroveň maturitnej skúšky. Lebo píšu tam niečo, že ak som maturovala pred rokom 2004 tak to vypisujem celé lenže to tlačivo je z roku 2006 a ja keď som maturovala v r. 2009 tak neviem či to mam vypísať celé alebo iba časť. ďakujem za odpovede
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

kikuss1 Pozri príspevok
ahojte chcela by som sa spýtať že keď som maturovala v roku 2009 a teraz si chcem podať prihlášku na VŠ tak či mám vypísať známky z predmetov aj zo štvrtého ročníka alebo nie. ANO. A ak áno tak či polročné alebo koncoročné.Tak ako ine rocniky, koncorocne + maturitne A tiež či vypisujem klasifikáciu maturitnej skúšky celú (teda: predmet maturit. skúšky, úroveň, externá aj interná časť) alebo iba predmet a úroveň maturitnej skúšky. Lebo píšu tam niečo, že ak som maturovala pred rokom 2004 tak to vypisujem celé lenže to tlačivo je z roku 2006 a ja keď som maturovala v r. 2009 tak neviem či to mam vypísať celé alebo iba časť. ďakujem za odpovede to neviem, novsie tlacivo neexistuje?
v texte
0 0
srakora srakora

srakora je offline (nepripojený) srakora

Ahojte, nemáte niekto skúsenosť s vysokou školou Bankový inštitút? Chcem si dať prihlášku, tak by som rada vedela nejaké recenzie.
Ďakujem
0 0
nedielka nedielka

nedielka je offline (nepripojený) nedielka

Prosim Vas pekne, studoval tu niekto EU ,fakultu hospodarskej info., odbor uctovnictvo_? Najlepsie v Puchove..ake mate skusenosti, a nechysta sa tam niekto tento rok_? Dakujem pekne.
0 0
Adolfsoft Adolfsoft

Adolfsoft je offline (nepripojený) Adolfsoft

Zdravým všetkých vysokoškolákov chcem sa opýtať či už niekdo z Vás mal skúšku z makroekonomie z Prešove.Potreboval by som vedieť dake info ohladom otázok,som študent 1 ročníka IKS ZM.Ďakujem za odpovede
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

Dobrý deň, chcem vás požiadať o pomoc. do práce potrebujem vysvetliť podstatu druhového členenia nákladov pri predpoklade, že neexistuje účtová osnova. neviem si s tým radi , nejedná sa o druhové členenie nákladov, ktoré sú súčasťou finančného účtovníctva ako sú spotrebované nákupy, služby .... veľmi pekne ďakujem za ochotu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zužu, urob si novú tému, zadaj toto do otázky, skôr ti niekto pomôže...
0 0
vivaldka vivaldka

vivaldka je offline (nepripojený) vivaldka

som učiteľka zuš
Aj ja by som mala jednu prosbu. Práve končím Bc. na univerzite J. Selyeho - predškolská a elementárna pedagogika. Asi som zmeškala príjimačky na 2. stupeň. Nevie mi niekto poradiť, kde robia druhé kolo príjimacích skúšok okrem tejto školy. Vopred ďakujem za odpoveď.
0 0
monika040 monika040

monika040 je offline (nepripojený) monika040

Prosím Vás o pomoc, čoskoro pôjdem na pohovor do NR, dala som si prihlášku na záhradnictvo. Študovať budem extrene. Ja by som chcela vedieť či sa už niekto zúčastnil na takomto pohovore? Bol skupinový, či individuálny? Ako dlho trval? Bojím sa, že nestihnem posledný spoj domov, nemám ich vela, teda je to dosť bieda

ĎAKUJEM
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Chcela by som sa opytat, syn je prijaty na VS, ale momenalne je n abrigade v zahranici, dna 26.08.2011 by mal mať zapis do školy, potrebujem poradiť, čo robiť ak sa tohto zapisu nemože zučastniť on, može ho niekto zastupiť ? Studijne oddelenie ma volno a neviem sa tam teda dovolať.
0 0
dobrava dobrava

dobrava je offline (nepripojený) dobrava

Dobrý deň, prosím Vás, má niekto osobné skúsenosti s VŠ - Bankovní institut BB, pobočka L. Mikuláš? Moja priateľka má záujem o štúdium, neviem sa však dopátrať konkrétnejších informácií o štúdiu, na internetovej stránke je to moc všeobecné a telefóny neberú. Ak sa mi niekto ozve, budem rád, Ďakujem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
dobrava Pozri príspevok
Dobrý deň, prosím Vás, má niekto osobné skúsenosti s VŠ - Bankovní institut BB, pobočka L. Mikuláš? Moja priateľka má záujem o štúdium, neviem sa však dopátrať konkrétnejších informácií o štúdiu, na internetovej stránke je to moc všeobecné a telefóny neberú. Ak sa mi niekto ozve, budem rád, Ďakujem.
..

..majú emailovku, napíš a oni ti odpovedajú...bivs@bivs.sk
0 0
dobrava dobrava

dobrava je offline (nepripojený) dobrava

skúšam, stále skúšam - ani obraz ani zvuk ...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

dobrava Pozri príspevok
Dobrý deň, prosím Vás, má niekto osobné skúsenosti s VŠ - Bankovní institut BB, pobočka L. Mikuláš? Moja priateľka má záujem o štúdium, neviem sa však dopátrať konkrétnejších informácií o štúdiu, na internetovej stránke je to moc všeobecné a telefóny neberú. Ak sa mi niekto ozve, budem rád, Ďakujem.
moje dve neterky na ňu chodia do Galanty, ale od septembra pokračujú v Prahe, vraj im je už BA malá

napíš sem v bodoch konkrétne otázky, aby som sa vedela aj ja konkrétne pýtať.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Dobrý večer, prosím Vás vie mi niekto povedať prečo je uzatvorená téma vysokej školy VSEMVS? Veľmi pekne ďakujem a želám príjemný zbytok večera :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ormika Pozri príspevok
Dobrý večer, prosím Vás vie mi niekto povedať prečo je uzatvorená téma vysokej školy VSEMVS? Veľmi pekne ďakujem a želám príjemný zbytok večera :-)
..

..ak niečo potrebuejš ohľadne tej školy, daj si otázku do novej témy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať