Zavrieť

Porady

veľké ikony

mamicka na RD :)
Dobr deň. Prosím Vás o pomoc. Nainštalovala som si jednu hru do počítača a od vtedy mám strašne veľké ikony aj štart panel. Keď si nastavím vyššie rozlíšenie, tak ikony aj všetko sa zmenšia, ale sú mimo obrazovky . Nevie niekto poradiť, prosím, čo mám spraviť? Je to strašné. Aj internet je zväčšený. Je to môj prvý príspevok, tak sa prosím nehnevajte, ak som tému zle zaradila. Za pomoc ďakujem.
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

holubička1 Pozri príspevok
Hm tak škoda, je to cez POP3 to viem, ale tam som to tiež nenašla, tam nie je nič
POP3 je len protokol (spôsob komunikácie tvojho PC so serverom), tam nič nenájdeš.

Pokiaľ máš nastavené, že e-maily sa ti sťahujú do PC, tak Outlook ich ukladá do niektorého podadresára v adresári Documents and Settings\"meno užívateľa"\Local settings\Microsoft , len neviem, kam presne, lebo ja používam Microsoft Outlook. Tam sú všetky skupiny e-mailov, ale nie indvididuálne uložené, ale v jednom či viac veľkých balíkoch. Tie balíky budú mať taký názov, ako bol názov adresára v Outlooku. Skús sa tam prehrabať, možno objavíš niečo ako Došlá pošta, či Doručená plus nejaká koncovka (pravdepodobne .pst).

Takže pozri tam alebo cez nastavenia skús načítať poštu.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Chobot Pozri príspevok
POP3 je len protokol (spôsob komunikácie tvojho PC so serverom), tam nič nenájdeš.

Pokiaľ máš nastavené, že e-maily sa ti sťahujú do PC, tak Outlook ich ukladá do niektorého podadresára v adresári Documents and Settings\"meno užívateľa"\Local settings\Microsoft , len neviem, kam presne, lebo ja používam Microsoft Outlook. Tam sú všetky skupiny e-mailov, ale nie indvididuálne uložené, ale v jednom či viac veľkých balíkoch. Tie balíky budú mať taký názov, ako bol názov adresára v Outlooku. Skús sa tam prehrabať, možno objavíš niečo ako Došlá pošta, či Doručená plus nejaká koncovka (pravdepodobne .pst).

Takže pozri tam alebo cez nastavenia skús načítať poštu.
Posledný dotaz nemôžem vôbec nájsť adresár Local setting, ale stiahla som si program na obnovu dát restoration Verze, tam vidím tie súbory " local setting, neviem síce ako boli vymazané ale neviem ako ich obnoviť do tej pošty, nevieš mi s tým poradiť?
Naposledy upravil holubička1 : 29.01.08 at 14:21
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

holubička1 Pozri príspevok
Posledný dotaz nemôžem vôbec nájsť adresár Local setting, ale stiahla som si program na obnovu dát restoration Verze, tam vidím tie súbory " local setting, neviem síce ako boli vymazané ale neviem ako ich obnoviť do tej pošty, nevieš mi s tým poradiť?
Neverím, že by si bola vymazala adresár Local Settings. To by ti veľa vecí prestalo fungovať.

Treba ísť cez C: > Documents and Settings > meno užívateľa, pod akým sa prihlasuješ do PC > a potom Local settings.

A nedávaj obnovovať ten nájdený adresár, pokiaľ naozaj nevieš, prečo to robíš a odkiaľ je, lebo to môže byť nejaký starý adresár, trebárs aj z predchádzajúcej inštalácie Windowsu a len by si si zbytočne rozhasila PC.

Ak si si istá, že si to vymazala, môžeš ho obnoviť do nejakého záložného adresára pre prípad istoty, ale zatiaľ ho nepoužívaj.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Ešte som našla na nete oe-mail recovery, to všetko našlo ale nedá sa to uložiť lebo je to trial verzia, tam ukazuje že tam ten priečinok local setting je ale ja ho neotvorám normálne keď idem ce C./
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať