Zavrieť

Porady

Daňové priznania

V roku 2006 sme zamestnávali 1 pracovníčku.Za 1 a 2 kvartál sme podali hlasenie nulové.pracovníčka potom odišla. Zabudla som však podať ročné D.priznanie aj keď nulové.Bolo mi povedané že mam odôvodniť prečo lebo ináč je pokuta. Neviem čo mam dať ako dôvod.Moja účtovníčka mi zle poradila a čo teraz.? Vďaka za radu.
Usporiadat
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Veron14 Pozri príspevok
Mám kamarata, ktorý má vo svojom vlastníctve motorové vozidlo. Platí si aj poistku štvrťročnú. Chcela by som vedieť, keby si do nákladov daval PHL a prevádzkuje auto len na presun na [YOUTUBE]pracovisko a späť[/YOUTUBE]. Je to možné? Ak sa len vozí do práce, tak to nie je na zabezpečenie a udžanie príjmu.
Musí si viesť knihu jázd
Musí si zaplatiť cestnu daň
Musí si ho odpisovať ked ho nemá vo svojom vlastnictve
Ak MÁ auto zaradené do podnikania, musí viesť knihu jázd, zaplatiť daň z motovorých vozidiel a môže si ho odpisovať. Auto však musí používať na podnikateľské účely. Voziť sa do práce nie je používanie vozidla na služobné účely.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Veron14 Pozri príspevok
Ked sa danové priznanie nepodalo z dôvodu zlých informácii a podalo by sa v tomto období, viem že pokuta za to ho neminie no od kial sa da stiahnut dodatočné DP dakujem..



................
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať