Zavrieť

Porady

bločky z registračnej pokladni

Ahoj všetky múdre hlavičky, tak som sa prišla poradiť aj ja. Začínam podnikať so šperkami, kúpila som registračnú pokladňu, prihlásila som ju na DÚ, servisný technik mi ju nastavil.
Len neviem, či stačí ak na bločku z pokladne bude napr: zlato-náramok, alebo tam musí byť aj gramáž, či nejaký môj kod označenia?

Poradte prosím. Dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    mirka801 Pozri príspevok
    Ahoj všetky múdre hlavičky, tak som sa prišla poradiť aj ja. Začínam podnikať so šperkami, kúpila som registračnú pokladňu, prihlásila som ju na DÚ, servisný technik mi ju nastavil.
    Len neviem, či stačí ak na bločku z pokladne bude napr: zlato-náramok, alebo tam musí byť aj gramáž, či nejaký môj kod označenia?

    Poradte prosím. Dakujem pekne
    Z vlastnej skúsenosti viem, že je najlepšie, keď je na bločku čo najpodrobnejšia informácia... Aj pre Tvoju potrebu, pri prípadnej reklamácii. Ale vo všeobecnosti by malo stačiť aj tak, ako uvádzaš.

    mirka801 je offline (nepripojený) mirka801

    mirka801
    ďakujem pekne, ja mám presnú evidenciu, kde viem, ktorý blok je z akého výrobku, len som chcela vedieť, či to stačí daniarom, alebo mi to môžu vytknúť..

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Pre účely používania ERP sa názvom tovaru rozumie pomenovanie tovaru, ktoré dostatočne vyjadruje vecný obsah, býva vyjadrené podstatným menom, ku ktorému sa môžu pripojiť ďaľšie slová, ktoré vyjadrujú bližšie vlastnosti tovaru, názvom tovaru je aj jeho skrátený názov, z ktorého je zrejmá identifikácia predávaného tovaru.

    bločky z registračnej pokladni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.