Zavrieť

Porady

Superstar: Anketa (5.2.-11.2.)

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac

Anketa: Kto je Vaša SuperStar?

Počet hlasujúcich
130. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Martina Šindlerová

    24 18.46%
  • Tomáš Bezdeda

    17 13.08%
  • Peter Konček

    7 5.38%
  • Samo Tomeček

    38 29.23%
  • Miro Jaroš

    5 3.85%
  • Peter Kotuľa

    5 3.85%
  • Robo Mikla

    4 3.08%
  • Zdenka Predná

    10 7.69%
  • Katarína Koščová

    20 15.38%
Môžete hlasovať za svojich favoritov.
Naposledy upravil ajacik : 12.02.05 at 20:20
Usporiadat
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

To zas nie, mne sa páči tá možnosť len jedného hlasu, to už som tu písala. Je to objektívnejšie. Všetci sú zlatí, ale ten Samo....Aj som povedala, že ak vypadne on a Katka, hádam to aj prestanem od žiaľu sledovať.
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

klebety zo Super star nájdete na www.superstar.sk
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Pripájam sa k Sany. Tiež si myslím, že sú všetci super, ale ten Samko je najvýbordelnejší, nemá chybu. Ten jeho krásny hlas počujem aj keď si zatvorím oči . A keby som mala osemnásť... joooj tak by som sa do neho určite aj buchla
No a keďže mám už o kúsililinček viac rokov, tak mu aspoň dávam hlas všade, kde sa dá hlasovať, čiže aj na našej milovanej Porade
Naposledy upravil Beata : 11.02.05 at 00:51
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Veľmi sa mi páčilo to zhodnotenie. To sa nedá ani okomenotvať. Je to výborné a pravdivé! Všetci sú skvelí, ale rozdiel tam predsa len je.
0 0
r.galovic r.galovic

r.galovic je offline (nepripojený) r.galovic

Je to tak. Výstižné a stručné. Určite to písal skúsený "journalista" - kritik.

Ale na nášho Tomáška Bezdedu nám nabudúce nešahaj !!!

S pozdravom r.galovic ze Žiliny.
0 0
Veselá Veselá

Veselá je offline (nepripojený) Veselá

Uvedenú kritiku napísal novinár Lukáš Franta, píše aj o českej superstár.
Písal už o prvej sérii. Strašne som sa pri tom nasmiala.

http://bleskove.centrum.cz/superstar/
0 0
Jano1961 Jano1961

Jano1961 je offline (nepripojený) Jano1961

Dnes Samo Tomeček spieva hit od skupiny Kiss.Tak na to sa teším,ako sa s touto
pesničkou vyrovná.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Detičky.. tak dnešná superstar bola.... no .... príšerná... chlapci vôôôbec dobre nespievali.. a baby im to dnes natreli... Vidieť, že im 70-te roky nič nehovoria.. necítili to srdiečkom... hmmm..... hity mého mládí....:-)
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... to bolo veru riadne fiasko, to by som nebola povedala, baby im to dnes naozaj ukázali, z chalanov možno Tomáš zaspieval najlepšie. Tak uvidíme kto poletí ....hmmm
0 0
majam majam

majam je offline (nepripojený) majam

Dnes sa zhodneme asi všetci ,že to bolo o ničom a ešte aj ten Samko sklamal . Dúfajme ,že mu to na budúce vyjde.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Kotuľa je von z hry....
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Mňa v tomto kole milo prekvapil Tomáš Bezdeda (obľúbenec môjho manžela). Ja som ho skoro vyhodila už v postupovom kole. Zdá sa, že sa lepší a ma šťastie na to čo si vyberie.
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Ja si myslím,že neboli na vine len speváci,či tam nezohrala svoje aj technika.Predsa nie je možné,keby aspon jeden bol zaspieval bez falošného tónu,ale všetci?Ja si myslím,že sa asi dobre nepočuli,lebo ak ste to dobre sledovali,skoro každý si naprával prístrojček na uchu.Hoci včera aj sklamali,ale sú talenty.Napíšte,kto vypadol,nepozerala som to do konca.
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
ilona pozri príspevok 55 - vypadol Peter Kotuľa.
Naposledy upravil petra:-) : 12.02.05 at 08:32
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

ano chudák Kotuľa, bolo mi ho lúto-hoci nezaspieval najlepšie
mal vypadnúť Mikla-ten bol ozaj hrozný
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... od začiatku priamych prenosov je problém s technikou. Asi tam veľmi šetrili, vypadáva im zvuk, padajú im baterky, vypadáva im to z uší a pod., a takto to potom vyzerá, že aj tí najlepší spievajú hrozne ....
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Tak ten včerajší večer dal Superstárom ozaj zabrať. Zrejme nezvládajú viac činností naraz. Vlastne nikto nebol super. Mne sa tentokrát najviac páčila Martina (spev), i keď inak som skôr za Sama a Katku. Aj Tomáš ma prekvapil. Kotuľu mi je aj ľúto, ale včera to bol ozaj trapas a Mikla to isté. Ja by som vyrazil Miklu, lebo mi je no "brr".
Asi táto naša anketa nebude zodpovedať výsledku, hlasuje tu zrejme iné zloženie ako sms-kári.
Ale pre seba som prekvapením ja, lebo by som nikdy netušil, že sa budem na takúto reláciu pozerať. Trochu sa za to aj hanbím, ale čo už ...
0 0
jessica jessica

jessica je offline (nepripojený) jessica

neznášam keď neviem a nerozumiem... ...viac
Tiež som nečakal, že to budem sledovať a najprv som aj mala pocit, že sa mám za to hanbiť, ale som nakoniec rada, že ma konečne niečo v TV aj baví pozerať:-) Myslím, že tá naša anketa je veľmi reálna, veľká väčšina ľudí z môjho okolia vidí to poradie tak ako je tu na Porade. No a včera to bola fakt zábava:-) Tiež som jednoznačne skonštatovala, že za spev bodovala iba Martina. čaute
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Mne sa včera veľmi páčila Katka a prekvapil Miro, lebo sa mu celkom zadarilo. No ale ujo Mikla nech si ide prepichovať nos zicherkou niekde inde.....
0 0
majam majam

majam je offline (nepripojený) majam

Určite máš pravdu technika urobila svoje
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať