Zavrieť

Porady

Dovolenka v Thajsku

Ahojte...chcela by som nejaké rady ohľadom dovolenky v Thajsku v novembri, máme výročie sobáša s manželom a chcela by som ho prekvapiť. Na ktorú cestovku sa obrátiť, aby sme sa nesklamali?
Usporiadat
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

vlado691 Pozri príspevok
Chystám sa vo februari doThajska - Pattaya na mesiac - doporučte nejaký hotel za dobrý peniaz.Dakujem za odkazy
V príspevku č.17 maš super hotel priamo v centre.
normal price 1.000 noc , ale keď zoberieš izbu na mesiac tak dojednáš cenu na 12.000 + elektrina a voda -spolu cca 15.000 Bath.

http://www.hotels2thailand.com/patta...rt-pattaya.asp

http://www.hotels2thailand.com/review.asp?id=482
Naposledy upravil BOND : 02.12.07 at 12:10
0 0
vlado691 vlado691

vlado691 je offline (nepripojený) vlado691

Ako daleko je to od pláže? Skor hladáme niečo bližšie k moru. Dík
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

vlado691 Pozri príspevok
Ako daleko je to od pláže? Skor hladáme niečo bližšie k moru. Dík
cca 300 m , ale v centre je pláž o ničom ,samé člny a bordel.sadneš na ťukťuk a za 15 Bath sa zvezieš na Jomtien , alebo si požičaj motorku/malú/keď zoberieš na viac ako týždeň tak zbiješ cenu aj na 100/deň , benzń stoji 26 Bath -tak že jazdiš zadarmo a pobehaš aj okolie a výlety.
0 0
vlado691 vlado691

vlado691 je offline (nepripojený) vlado691

BOND Pozri príspevok
cca 300 m , ale v centre je pláž o ničom ,samé člny a bordel.sadneš na ťukťuk a za 15 Bath sa zvezieš na Jomtien , alebo si požičaj motorku/malú/keď zoberieš na viac ako týždeň tak zbiješ cenu aj na 100/deň , benzń stoji 26 Bath -tak že jazdiš zadarmo a pobehaš aj okolie a výlety.

Ahoj, dík za rady , skúsime niečo nájst na Jomtiene, nepoznáš tam nejaký hotel?
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

Nazdar,ale na Jomtiene večer nič nieje tak ak sa ti chce každý deň cestovať do centra a potom naspať.skus LEK hotel Jomtien , celkom slušny štandart , býval som v Lek hoteli ale čo je v centre pri Mike shoping.
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

vlado691 Pozri príspevok
Chystám sa vo februari doThajska - Pattaya na mesiac - doporučte nejaký hotel za dobrý peniaz.Dakujem za odkazy
a keby si chcel bývať super lacno v centre tak ešte odporúčam obľúbeny medzi kamarátmi SIAMSAWASDE HOTEL na soi Boakhaw, tzv FIALOVÝ.klima , tv, bazen, každý deň menia prádlo, minibar a cena zabita 600 za 2ku!!!
a kúpať sa možeš chodiť zadarmo 100m vedľa do 4* Siam Bay Wiev hotela
0 0
vlado691 vlado691

vlado691 je offline (nepripojený) vlado691

BOND Pozri príspevok
a keby si chcel bývať super lacno v centre tak ešte odporúčam obľúbeny medzi kamarátmi SIAMSAWASDE HOTEL na soi Boakhaw, tzv FIALOVÝ.klima , tv, bazen, každý deň menia prádlo, minibar a cena zabita 600 za 2ku!!!
a kúpať sa možeš chodiť zadarmo 100m vedľa do 4* Siam Bay Wiev hotela
Ahoj, chystáme sa tam , chcem sa opýtat ohladom víz, ideme 29.1.08 priletíme do Bangkoku 30.1.08 o 12:00 hod. a vraciame sa 29.2.08 00:45 hod, mám obyčajné turistické víza, musím z Thajska vycestovat niekde na jeden den , aby som nemal problem pri odlete.Vychádza to 30-31 dní, na prelome.Pasovou kontrolou by sme mali prechádzat ešte asi 28.2 a lietadlo ma odlet 29.2.08 o 00:45 hod.Dík za radu.
Naposledy upravil vlado691 : 13.12.07 at 20:41
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

vlado691 Pozri príspevok
Ahoj, chystáme sa tam , chcem sa opýtat ohladom víz, ideme 29.1.08 priletíme do Bangkoku 30.1.08 o 12:00 hod. a vraciame sa 29.2.08 00:45 hod, mám obyčajné turistické víza, musím z Thajska vycestovat niekde na jeden den , aby som nemal problem pri odlete.Vychádza to 30-31 dní, na prelome.Pasovou kontrolou by sme mali prechádzat ešte asi 28.2 a lietadlo ma odlet 29.2.08 o 00:45 hod.Dík za radu.
Nemáš problém, nakoľko doležitý je dátum na pečiatke v pase pri prílete a ty priletíš 30.1. a 28.2. prejdeš pasovou kontrolou keď odlietaš 29.2. 0:45
možno sa stretneme ,ale ja idem teraz na Phuket , pattaya je preplnená.Do Pattaye zajdem len pri cete spať na nákupy cca 5 dní.
Šťastnú cestu.
0 0
Martulienka Martulienka

Martulienka je offline (nepripojený) Martulienka

Tatiana 1 Pozri príspevok
Bola som na dovolenke v Thajsku minuly rok v novembri s CK Bubo. Bol to poznavaci zajazd Thajsko-Malajzia-Singhapur s pobytom pri mori, oblast Krabi.Bolo super, nakrajsia dovolenka aku som zazila. Thajsko je uzasna krajina, uzasni ludia, strava, more,doporucujem.
Ahoj.My sa chystáme teraz vo februári cez Bubo na ten istý zájazd.Aj sa teším, aj sa obávam.Nebolo to strašne únavné? Zdá sa mi, že sa tam dosť cestuje....Dík za rady.
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

My sme sa vrátili s manželom vo štvrtok. Cesta je únavná, lebo obsedieť na zadnici toľko hodín, nie je malina, ale vynahrdí ti to pobyt. Teraz je tam super klíma, cez deň cca 30-32, ale úplne prijateľné pre našinca, nie neznesiteľná horúčava. Tip na dobrú cestu?
1-2 1/2-deci a spať.
Inak odporúčam brať málo vecí so sebou - tam si dáš veci vyprať ak bude trba za babku-20-80 báthov/kg, čo sú cca 4-5 tričiek. Rašej nabaľte tašky pred odchodom nákupmi, oplatí sa, ak máte cestu aj cez Bangkok a máte na nákupy čas.
Peknú dovolenku.
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

atka4 Pozri príspevok
My sme sa vrátili s manželom vo štvrtok. Cesta je únavná, lebo obsedieť na zadnici toľko hodín, nie je malina, ale vynahrdí ti to pobyt. Teraz je tam super klíma, cez deň cca 30-32, ale úplne prijateľné pre našinca, nie neznesiteľná horúčava. Tip na dobrú cestu?
1-2 1/2-deci a spať.
Inak odporúčam brať málo vecí so sebou - tam si dáš veci vyprať ak bude trba za babku-20-80 báthov/kg, čo sú cca 4-5 tričiek. Rašej nabaľte tašky pred odchodom nákupmi, oplatí sa, ak máte cestu aj cez Bangkok a máte na nákupy čas.
Peknú dovolenku.
cesta-súhlasím , nákupy :Pattaya je lacnejšia ako Bangkok, značkove veci by som tam prať nedal,/manželka tam nedá prať nič!/preto tam chodím v handrách a pozor akou spoločnosťou letíte naspať ,aby vám nedali zaplatiť nadváhu batožiny a to z bkk do europy je super drahý špás
mne sa to ešte ale nestalo lebo viem ako na to
Naposledy upravil BOND : 20.12.07 at 08:21
0 0
Martulienka Martulienka

Martulienka je offline (nepripojený) Martulienka

Ďakujem za rady.Dozvedela som sa, že sa dajú poprípade aj tričká kúpiť, keby bolo potrebné, vraj nie sú drahé.Tak sa už vytešujem.Pekné Vianoce.
0 0
Martulienka Martulienka

Martulienka je offline (nepripojený) Martulienka

Ozaj a čo by si mi doporučovala kúpiť z Tvojich skúseností? Ja totiž zatiaľ nemám prehľad, chystám sa cez sviatky trochu posurfovať a pozisťovať.Ale kľudne by som si dala aj doporučiť....Vrelé dík.
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

Martulienka Pozri príspevok
Ozaj a čo by si mi doporučovala kúpiť z Tvojich skúseností? Ja totiž zatiaľ nemám prehľad, chystám sa cez sviatky trochu posurfovať a pozisťovať.Ale kľudne by som si dala aj doporučiť....Vrelé dík.
Športové veci v značkových obchodoch! nie na trhu sú cca o 40-50% lacnejšie ako u nás
0 0
Martulienka Martulienka

Martulienka je offline (nepripojený) Martulienka

atka4 Pozri príspevok
My sme sa vrátili s manželom vo štvrtok. Cesta je únavná, lebo obsedieť na zadnici toľko hodín, nie je malina, ale vynahrdí ti to pobyt. Teraz je tam super klíma, cez deň cca 30-32, ale úplne prijateľné pre našinca, nie neznesiteľná horúčava. Tip na dobrú cestu?
1-2 1/2-deci a spať.
Inak odporúčam brať málo vecí so sebou - tam si dáš veci vyprať ak bude trba za babku-20-80 báthov/kg, čo sú cca 4-5 tričiek. Rašej nabaľte tašky pred odchodom nákupmi, oplatí sa, ak máte cestu aj cez Bangkok a máte na nákupy čas.
Peknú dovolenku.
Ďakujem. A zároveň sa chcem poinformovať- chceme si zaplatiť prelet z Bankoku na Krabi a zároveˇm sa dá doplatiť Bubo Prémium.Aké je ubytovanie na Krabi- myslím to v základnej cene?Oplatí sa doplatiť si? V cestovke nám doporučovala si doplatiť, ale je to dosť naviac.Vedela by si mi poradiť? Budem veľmi povďačná.Pekného Silvestra.
0 0
vlado691 vlado691

vlado691 je offline (nepripojený) vlado691

Chcem sa opýtat či sa platí na letisku pri odlete taxa 700 bht.
Dakujem
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

vlado691 Pozri príspevok
Chcem sa opýtat či sa platí na letisku pri odlete taxa 700 bht.
Dakujem
Už sa neplatí a bolo to 500 nie 700 Bth
0 0
vlado691 vlado691

vlado691 je offline (nepripojený) vlado691

Ok dík za info nepamatal som si tú sumu presne
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

Nedá mi to neoprášiť starú tému ale tu je jedna super ponuka pre záujemcov!
http://www.rudolfreisen.cz/
0 0
Clone1 Clone1

Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

čiže v skratke, aké ceny sú v Thajsku?

ubytko cca 150 až 300 sk na noc?
strava 50-150 sk ?

oblečenie, príklad adidas tenisky, tričko?

Dá sa vojsť s cenou do 40 tis Cca 20 dní?
Ak rátam 25 letenku tam i späť?

ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať