Zavrieť

Porady

Dovolenka v Thajsku

Ahojte...chcela by som nejaké rady ohľadom dovolenky v Thajsku v novembri, máme výročie sobáša s manželom a chcela by som ho prekvapiť. Na ktorú cestovku sa obrátiť, aby sme sa nesklamali?
Usporiadat
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

V dobrom zavidim
Tiez sa este urcite vratim do Thajska, vrelo odporucam.
Tak prijemny pobyt a kavickovanie
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
ludmilla Pozri príspevok
Tak sedim na terase pijem kavicku a prsi a prsi a prsi Ale je tu teplucko a uz teraz viem, ze sa sem urcite vratim na dovolenku
Nemaj strach , raz prestane aj ja už mám na 1.10. zbalený šampón.
0 0
bromid bromid

bromid je offline (nepripojený) bromid

a co je natom, ze ide opat? aj keby siel 20ty krat. ked je tam dobre a paci sa mu, preco nechodit?
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Každý kto tam raz pojde určite sa bude chcieť vrátiť.
ludmilla choď do Pattaye tam tak neprší ako v Bangkoku a najlepšie by bolo ísť teraz na Ko Samui.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

pivko Pozri príspevok
Každý kto tam raz pojde určite sa bude chcieť vrátiť.
ludmilla choď do Pattaye tam tak neprší ako v Bangkoku a najlepšie by bolo ísť teraz na Ko Samui.
To nie je e jednoduche, som tu pracovne, ale uz viem, kam pojdem s rodinkou na dovolenku
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Konecne slniecko Horuce sawa dii
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak len nech svieti a na utorok priprav tom yum kung a riadne vychladenú singhu
tom yum 2.png  
pivko.jpg  
tom yum kung.jpg  
pivko2.jpg  
1/1
0 0
dea1611 dea1611

dea1611 je offline (nepripojený) dea1611

pre pivko Ahoj, citala som tvoje prispevky ohladom Thajska...pozrela som aj foto...viac menej som pre Thajsko rozhodnuta...ale mam v tom uplny gulas, z tych vsetkych ostrovov neviem sa rozhodnut, ze kam bude najlepsia volba
SOm videla, ze sa ti podarilo aj kupit letenku za 530 eciek...co mi pride ako najlepsia cena, aku som zatial videla.... chcela som sa ta opytat, ci mam pozerat letenky do Bankogu alebo priamo na Phuket ? co je vyhodnejsie.... cestovali by sme ja s manzelom a nasa 7r dcera.....takze musim zohladnit najma ju, aby to pre nu nebolo prilis unavne a nieco z toho mala....minuly rok sme boli na Kube...presli sme z nej mensiu polovicu, celkom dobre to zvladla...ale tak Kuba a Thajsko sa porovnat nedaju....
potom som sa chcela opytat ohladne ubytka...kazdy pise, ze riesit priamo na mieste....daju sa dojednat aj dobre ceny v hoteloch blizko pri plazi ?? nepotrpime si na neviem aky luxus..najma, aby bola izba cista a neprebehli cez nu ziadne svaby stravu som citala...ze AI sa neoplati, ze je lepsie skusit ich domace jedlo....takze to by som tiez neriesila.....
A najma ma zaujimaju fakt ceny....ak kupime zvlast letenky( cize toto neratam) kolko potrebujeme penazi na takych 14 - 19 dni, na viacej dni ist nebudeme moct,kvoli skole vylet....tak mna najma laka ten Kho Phi Phi a mozno este nejaky iny ostrov....

Dakujem za odpoved.....

PS kedy tam ides najblizsie ?

kedze som sa zaregistrovala len dnes nejde mi odoslat sukromnu spravu
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Letím v pondelok . Ostrov Phuket , letenku kupovať len do BKK , tam prespať 2 noci /ubytovanie zabezpečiť cez booking com nakoľko budete po ceste unavení a v takom stave hľadať ubyt. nemá zmysel/popozerať pamiatky , kúpiť letenky a letieť na Phuket. Na Phukete zobrať z letiska taxik a povedať taxikárovi čo chceš / lacny hotel blizko pláže , pláž Patong!/cenu zjednať na recepcii.
Šťastnú cestu.
1 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Podľa toho, čo som tu čítala tam môže byť príjemne strávená dovolenka. Šokovala ma však táto správa:
http://www.topky.sk/cl/11/1340879/Se...e-styria-muzi-
0 0
dea1611 dea1611

dea1611 je offline (nepripojený) dea1611

pivko Pozri príspevok
Letím v pondelok . Ostrov Phuket , letenku kupovať len do BKK , tam prespať 2 noci /ubytovanie zabezpečiť cez booking com nakoľko budete po ceste unavení a v takom stave hľadať ubyt. nemá zmysel/popozerať pamiatky , kúpiť letenky a letieť na Phuket. Na Phukete zobrať z letiska taxik a povedať taxikárovi čo chceš / lacny hotel blizko pláže , pláž Patong!/cenu zjednať na recepcii.
Šťastnú cestu.
dakujem za rychlu odpoved ze v pondelok tak stastnu cestu prajem idem pozerat letenky
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Hotel v Bangkoku : http://www.sawasdee-hotels.com/ super ceny a poloha , nezabudni pozrieť kráľovský palác + Wat Po / ležiaci budha + 7t. zlatý budha / a povoziť sa po kanáloch na lodi.Na Phukete - Patong beach hotel blízko pláže cca 2.000 - 3.500 Bath /noc alé dá sa aj 700m od pláže za 700Bath/noc
letenky / pozerám že si z KE / tak z Pešti , dobré ceny krátke medzipristátie Turkishe airlines , super spoločnosť však aj Lionel Messi s nimi lieta /reklama na Eurosporte/
hotel ten na Khaosan
Naposledy upravil pivko : 21.02.13 at 13:05
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
[QUOTE=GabiZ;2257279]Podľa toho, čo som tu čítala tam môže byť príjemne strávená dovolenka. Šokovala ma však táto správa:
http://www.topky.sk/cl/11/1340879/Se...e-styria-muzi-[/QUOTEČistý
Čistý blud , určite to anglicka buchta chcela sama , chodí ich tam dosť na sexturistiku.Stalo sa už aj v Pattayi že tam odbachli na pláži dve rusky a pekne ich naaranžovali na lehátka , ale nakoniec sa ukázalo že to neboli turistky ale prostitutky čo tam kazili obchod domácim.
Tak im treba , liezť do cudzej kapusty sa nemá.
0 0
dea1611 dea1611

dea1611 je offline (nepripojený) dea1611

vies mi poslat email adresu, lebo nemozem odosielat ss
0 0
ewylish ewylish

ewylish je offline (nepripojený) ewylish

Zdravim, planujeme navstivit Thajsko cca od 24.09 - 15.10.13. Asi oblast Krabi. Len este vahame ci cez cestovku alebo na vlastnu past. Zatial zhanam vsetky mozne informacie. Keby mal niekto zaujem ist tak to by bolo super
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ewylish Pozri príspevok
Zdravim, planujeme navstivit Thajsko cca od 24.09 - 15.10.13. Asi oblast Krabi. Len este vahame ci cez cestovku alebo na vlastnu past. Zatial zhanam vsetky mozne informacie. Keby mal niekto zaujem ist tak to by bolo super
ved prelúskaj celú tému... pivko .... je tam ako doma....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
24.9. treba na Krabi vela samponu.
0 0
ewylish ewylish

ewylish je offline (nepripojený) ewylish

no tak to je blbe, ze akurat vtedy je dazdove obdobie.. a kedy je lepsie ist ?
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

ewylish Pozri príspevok
Zdravim, planujeme navstivit Thajsko cca od 24.09 - 15.10.13. Asi oblast Krabi. Len este vahame ci cez cestovku alebo na vlastnu past. Zatial zhanam vsetky mozne informacie. Keby mal niekto zaujem ist tak to by bolo super
Bola som minulý rok, odlietala som 22.09.2013 - počasie najprv pršalo asi 2 dni, potom bolo pod mrakom a potom bolo slniečko asi 3 dni, zasa pršalo a takto sa to striedalo, ale bolo supeeeeeer
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
ludmilka ty si bola v BKK Krabi a Phuket 9a10 mesiac chcije a chcije sezona 11-03
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať