Zavrieť

Porady

Dovolenka v Thajsku

Ahojte...chcela by som nejaké rady ohľadom dovolenky v Thajsku v novembri, máme výročie sobáša s manželom a chcela by som ho prekvapiť. Na ktorú cestovku sa obrátiť, aby sme sa nesklamali?
Usporiadat
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... no hej najprv BKK a potom Krabi ale išla by som aj za cenu dažďa znovu
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Aktuality : Thajsko poriadne podraželo , hlavne Pattaya koli poj..anym Rusom , každý Thajčan už speek rusky , kurz po škandále na Cypre padol na 37Bath /1 Eur , pivo singhá v 7eleven 50 Bath v beer baroch 70-80 , gogo 100 - 120 , jedlá , pad Thai 50 , som tam 40 , tom yum kai 80 , fried rise 50 , no drahota.tak že v októbri znovu
3 0
doktor23 doktor23

doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac
A aké je počasie?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
za mesiac 3x burka , ináč stále 35c jasno ,ale v apríli už tak nebude.
0 0
doktor23 doktor23

doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac
a ako to bude v apríli v Pattayi vyzerať? Okrem osláv nového roka?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Myslel som si že prídem domov a bude sa hrať tenis na antuke , možem tak akurát vytiahnuť lyže z garážu. Pred 2 rokmi október pršalo každý deń/to boli tie naj. záplavy/ vlani nepršalo október vobec. Štatisticky apríl horúco a vlhkosť 100%, tak že z teba tečie a tečie. Počasie OK , neprší nonstop ale búrky hrozia každý deň. A sonkran je čistá psychiatria.
0 0
doktor23 doktor23

doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac
To že je to čisté psycho si mal pravdu. Len to trvalo príliš dlho. Viac ako týždeň je naozaj veľa.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
doktor23 Pozri príspevok
To že je to čisté psycho si mal pravdu. Len to trvalo príliš dlho. Viac ako týždeň je naozaj veľa.
Normálne to trvá 3-5 dní ,ale Pattaya je Pattaya tak že im j..e niekedy aj 2 týždne , cez deň z hotela len v plavkách.
Naposledy upravil pivko : 21.04.13 at 09:35
0 0
yzop yzop

yzop je offline (nepripojený) yzop

zdravim. chcel by som absolvovat dovolenku v thajsku troska adrenalinovejsim stylom. nejake potapanie, lezenie, mozno dzungla, surf... videl som nieco podobne na stranke anglickej cestovky no dost predrazene. da sa nieco podobne zorganizovat priamo na mieste resp. dopredu? a ak ano kde su na to najlepsie podmienky. rad by som si aj polezal na plazi ale strasne rad by som sa vyzil...
vdaka
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Vieš super po anglicky? máš potápačsky kurz/preukaz/ si ochotný platiť nadváhu v lietadle ak máš vlastnú výstroj,máš peniaze? lebo na Thajsko už teraz treba vaľa peňazí , tak kúp letenku a choď.
2 0
PetraKovacik PetraKovacik

PetraKovacik je offline (nepripojený) PetraKovacik

Zdravim vsetkych, presla som celu diskusiu a v celku mi to aj pomohlo, ale predsa mam par otazok. Chcem ist s manzelom a 2 rocnou dcerkou na 3-4 tyzdne do thajska. Individualne. Cestu planujeme od nejakeho 10decembra. Kedze tam stravime Vianoce aj Novy rok, zaujima ma, ci nie je v tomto obdobi problem najst ubytko priamo na mieste. Zrejme by sme leteli do Bankgoku boli tam cca 2 dni a sup na nejaky ostrov. Tiez ak viete poradit nejake ubytko v Bankgoku, nebranim sa
Dakujem
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
S 2 ročnou do Thajska????? na čo? ja mám 5r. a do Thajska nehrozí aby som ho bral.
0 0
PetraKovacik PetraKovacik

PetraKovacik je offline (nepripojený) PetraKovacik

Hm dakujem za nazor......
Prosim ak mi vie niekto dat odpoved na moje otazky budem rada, este raz dakujem
0 0
jarmila.kubalova jarmila.kubalova
cestovku odporučiť neviem, známy sa sem však vybral na mesiac na vlastnú päsť, našiel si tam priateľku a neskôr sa rozhodol že tam už zostane žiť ,ubytovanie priamo na mieste sa dá nájsť, vo Vašom prípade je možno ideálne prenajať si na mesiac domček (dá sa nájsť aj top domček pri pláži za 300-400 EUR/mesiac)
Naposledy upravil arizona : 06.06.13 at 13:20
0 0
draik draik

draik je offline (nepripojený) draik

Nenapísali ste, aký štandard očakávate a čo tam chcete robiť. Kopa ubytovania v Bangkoku je v okolí ulice Khaosan Road, kde bývajú turisti a backpackeri. Vzhľadom k hluku je lepšie sa ubytovať v okolitých uličkách, napr. Soi Rambuttri. Celkom slušné ubytko je napr. http://www.rambuttrivillage.com . Do lokality jazdí bus z letiska určený pre turistov. Z okolia Khaosan je v dosahu palác, rieka chao-praya a niektoré chrámy vrátane ležiaceho budhu, kde je škola thajskej masáže.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Október Pattaya soi Boakaw, trochu zapršalo
Naposledy upravil pivko : 23.11.13 at 11:18
P1030743.jpg  
P10307442.jpg  
P1030745.JPG  
P1030737.jpg  
P1030740.jpg  

1/1
0 0
kobolcs kobolcs

kobolcs je offline (nepripojený) kobolcs

len skúšam prežiť
do Thajska, jednoznacne individualne, je to dobra prilezitost ako sa zbavit nenazratych cestoviek, ved ked moze slovacisko do Chorvatska, tak ani thajsko nemoze problem, ked predsa tak odporucam male cestovky ktore robia individualne skupiny napr. vistour z ba, alebo ked mate hromadu penaz aj ckbubo je prijemny.
0 0
Geschka Geschka

Geschka je offline (nepripojený) Geschka

pre kobolcs:
Ake mas skusenosti s VISTOUR BA? Vystavili ti napr. elektronicke letenky hned po uhrade zalohy za zajazd, alebo ich len rezervovali a finalne si dostal neskor? Dakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať