Zavrieť

Porady

Novela Zákonníka práce (seminár Jozefa Mihála)

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Mám záujem o seminár "Novela Zákonníka práce + mzdové aktuality"

Počet hlasujúcich
243. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • v Bratislave

    75 30.86%
  • v Trnave

    29 11.93%
  • v Nitre

    34 13.99%
  • v Žiline

    27 11.11%
  • v Banskej Bystrici

    24 9.88%
  • v Košiciach

    45 18.52%
  • už som prihlásená(ý) u iných organizátorov

    8 3.29%
  • nemám záujem

    4 1.65%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dovoľte mi informovať Vás o pripravovanom seminári

Novela Zákonníka práce + mzdárske aktuality

Obsahom seminára bude najmä rozbor zmien v Zákonníku práce.

Stáli návštevníci mojich seminárov vedia, že môj výklad má ďaleko od predčítavania novelizovaných paragrafov - naopak ide priamo a jasne na vec s dôrazom na komplexné vysvetlenie dopadu zmien na celý obsah toho, čo voláme "mzdové účtovníctvo".

Na seminári sa zameriame na tie zmeny Zákonníka práce, ktoré majú praktický dopad na personálnu prácu vo firme a na mzdovú politiku firiem. Ukážeme si, ktoré novinky sú pozitívne, s ktorými sa "treba zmieriť" a ktoré novinky možno využiť na optimalizáciu mzdových nákladov firmy.

Na seminári súčasne získate informácie o pripravovaných zmenách ďalších zákonov (sociálne poistenie, zdravotné poistenie, daň z príjmov zo závislej činnosti), aby ste sa na ne mohli vopred pripraviť a včas stanoviť stratégie odmeňovania a práce so zamestnancami vo vašej spoločnosti pre rok 2008.


Miesta konania a termíny sú nasledovné:

P.Bystrica 4.9.2007, organizuje p. Mancová, email: j-ecowork(ZAVINAC)slovanet.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Trnava 5.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), "U Kotasa" - Ľ.Podjavorinskej/Kollárova

Žilina 6.9.2007, organizuje RELIA, Dom odborov

Prievidza 10.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), v priestoroch Žilinskej univerzity na Bakalárskej 2

Bratislava 12.9.2007, organizuje RELIA, budova SZVD Mliekarenská 10

Košice 13.9.2007, organizuje p.Kováčik, Biely dom. Info: tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Topoľčany 17.9.2007, organizuje Mgr.Zita Lauková, Obvodný úrad. Info: www.topacademy.sk

Nitra 18.9.2007, organizuje RELIA + AURUS, priestory Agroinštitútu VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, Mliekarenská 10. Info: www.comal.sk

Galanta, 3.10.2007, prihláška viď napravo.

Banská Bystrica, 17.10.2007, organizuje AkadémiaPlus. Info: www.akademiaplus.sk

Košice, 28.11.2007, organizuje Compservice, Magistrát (Biely dom). Info www.compservice.sk

Poznámka. Na rozdiel od iných agentúr som sa rozhodol neorganizovať semináre k novele Zákonníka práce počas letných prázdnin, ale až v septembri. Myslím, že leto je na to, aby sme si všetci čím lepšie oddýchli od práce. Novela Zákonníka práce je rozsiahla a náročná na pochopenie ale určite stačí, ak sa potrebné informácie dozviete až v čase pred spracovaním miezd za september. Naviac v septembri už budeme poznať bližšie zámery kompetentných orgánov, pokiaľ ide o pripravované novelizácie ďalších zákonov a tak na jednom školení získate viac, než len informácie o novele Zákonníka práce.

Ukážku z toho, čo sa dozviete na seminári, nájdete ak kliknete sem.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 13.10.07 at 06:53
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jozef Mihál Pozri príspevok
Prihlášku na seminár v Košiciach ešte nemám k dispozícií, informujte sa prosím priamo u organizátora pána Kováčika emailom na lokyas@lokomotiva.sk
Práve včera mi prišla domov pozvánka od pána Kováčika na tvoj seminár..tak zvažujem...Košice či Poprad?
0 0
Iveta Matlovičová Iveta Matlovičová

Iveta Matlovičová je offline (nepripojený) Iveta Matlovičová

Pán Mihál a kedy asi bude k dispozícii videozáznam zo školenia ? Bolo by to super!!!
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Pán Mihál,

na Vašom školení k RZZP ste spomínali, že na september plánujete zorganizovať 4-dňový mzdový seminár.
Žiaľ, nepodarilo sa mi nájsť nijaké informácie k tejto "akcii", preto by som sa Vás touto cestou chcela opýtať, či sa tento seminár vôbec uskutoční a ak áno kedy. Zaujíma ma (a nielen mňa) Bratislava.

Vopred ďakujem za odpoveď.
Monika Balážová
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ďakujem za otázku, som rád, že ste prejavili záujem o takýto typ akcie.

Momentálne mám ale jeden problém a to, že majiteľ priestorov v ktorých organizujem školenia, zdvihol nájomné o 100%. Čo ma postavilo pred veľkú dilemu, či by takáto akcia mala zmysel. Som zvedavý na seminár 12.9. a podľa atmosféry a záujmu sa rozhodnem, či štvordňový seminár túto jeseň urobím alebo nie.

P.S. Práve sedím na školení k ZP, lektorka prof.Barancová (končí obedná prestávka, zatiaľ sme sa dostali po § 48). Reportáž z tohto školenia mienim zajtra zavesiť do DRAKa.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Jozef Mihál Pozri príspevok
Ďakujem za otázku, som rád, že ste prejavili záujem o takýto typ akcie.

Momentálne mám ale jeden problém a to, že majiteľ priestorov v ktorých organizujem školenia, zdvihol nájomné o 100%. Čo ma postavilo pred veľkú dilemu, či by takáto akcia mala zmysel. Som zvedavý na seminár 12.9. a podľa atmosféry a záujmu sa rozhodnem, či štvordňový seminár túto jeseň urobím alebo nie.

P.S. Práve sedím na školení k ZP, lektorka prof.Barancová (končí obedná prestávka, zatiaľ sme sa dostali po § 48). Reportáž z tohto školenia mienim zajtra zavesiť do DRAKa.
Tak to by ma mrzelo, viem o troch ľuďoch, ktorí majú záujem .
Možno by bolo zaujímavé urobiť prieskum medzi poraďákmi...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Uvidíme. Prepáčte, ale som tak zmordovaný zo školenia ktoré som dnes voľky nevoľky absolvoval, že najradšej by som pekne dlho žiadne školenie nevidel, nepočul, neorganizoval, neprednášal...
0 0
uzivatel2 uzivatel2

uzivatel2 je offline (nepripojený) uzivatel2

Kata
Jozef Mihál Pozri príspevok
Prihlášku na seminár v Košiciach ešte nemám k dispozícií, informujte sa prosím priamo u organizátora pána Kováčika emailom na lokyas@lokomotiva.sk
Žiadala som prihlášku na seminár v Košiciach na Vami uvedenej adrese, odkázali ma na p. Kováčika tic.kovacik@mail.t-com.sk
0 0
raya1 raya1

raya1 je offline (nepripojený) raya1

Dobrý deň !
Chcem sa spýtať, aký bude poplatok za školenie v prípade účasti 2 členov - treba aj dve prihlášky ?
Ďakujem !
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
A prihlášku do PB bude zrejme posielať p. Mancová?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ohľadom seminára v Považskej Bystrici kontaktujte pani Mancovú,
j-ecowork(ZAVINAC)slovanet.sk

...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
[quote=Jozef Mihál;507043]Dovolím si upozorniť záujemcov, že v prvom príspevku tejto témy je už priložená prihláška na semináre v Žiline, Prievidzi, Bratislave a Nitre.

Pozor, v Bratislave len jediný termín 12.9.2007!


Dobrý deň, prihlásila som sa cez COMAL na termín 20.9.2007, ten sa dúfam koná a prednášate Vy!?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Jožko a dá sa aj pri školení v PB "získať" zľava Sk 100,-- pri zaplatení do konca augusta?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
witch Pozri príspevok
Dobrý deň, prihlásila som sa cez COMAL na termín 20.9.2007, ten sa dúfam koná a prednášate Vy!?
Ručím za to, že sa bude konať seminár 12.9.2007, ktorý organizujem ja sám (RELIA). Už teraz je prihlásený na tento termín zaujímavý počet účastníkov.

Neručím však za to, že seminár ktorý organizuje COMAL (áno, mám tam prednášať), sa bude konať (pre COMAL som mal napríklad prednášať na dvoch seminároch v júni - k RZZP - oba boli zrušené). Mimochodom, čudujem sa Vám, že ako "DRAK" nevyužijete zľavu, ktorú máte na seminári fy. RELIA.
<!-- / message --><!-- #### start Richard zobrazit komentár k oceneniu #### --><!-- #### koniec Richard zobrazit komentár k oceneniu #### --><!-- sig -->
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Jožko a dá sa aj pri školení v PB "získať" zľava Sk 100,-- pri zaplatení do konca augusta?
Cenová politika na seminári v Považskej Bystrici je v kompetencií pani Mancovej, priznám sa že neviem, aká je v P.B. cena a či je možnosť zliav.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Jozef Mihál Pozri príspevok
Cenová politika na seminári v Považskej Bystrici je v kompetencií pani Mancovej, priznám sa že neviem, aká je v P.B. cena a či je možnosť zliav.
Ďakujem, už som poslala p. Mancovej mail.
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Jednoducho, prihlásila som sa skôr, než som si prečítala príspevky na túto tému. Ale polepším sa, prehlásim sa. Drakom som len od pondelka, takže sa ešte veľmi neorientujem vo všetkých výhodách. Ďakujem
0 0
Ela222 Ela222

Ela222 je offline (nepripojený) Ela222

V Prievidzi nás bude určite dosť. Ja viem o troch ďalších účastníkoch, vrátane seba. :-) Už sa tešíme.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Práve som sa prihlásil na seminár 13.9.2007 v Košiciach - dúfam, že nás bude dosť a bude aj afterparty.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Chcem sa zúčastniť seminára vo Zvolene. Len na ich stránke ešte stále nie je zverejnená prihláška. Neviete nič bližšie o tomto seminári? Kedy asi budú prihlášky, alebo už má niekto?
0 0
Erika-ežka Erika-ežka

Erika-ežka je offline (nepripojený) Erika-ežka

Aj ja by som mala záujem o prihlášku do Zvolena (prípadne BB, ale tam asi nebude). Kde ju nájdem?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať