Zavrieť

Porady

Novela Zákonníka práce (seminár Jozefa Mihála)

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Mám záujem o seminár "Novela Zákonníka práce + mzdové aktuality"

Počet hlasujúcich
243. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • v Bratislave

    75 30.86%
  • v Trnave

    29 11.93%
  • v Nitre

    34 13.99%
  • v Žiline

    27 11.11%
  • v Banskej Bystrici

    24 9.88%
  • v Košiciach

    45 18.52%
  • už som prihlásená(ý) u iných organizátorov

    8 3.29%
  • nemám záujem

    4 1.65%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dovoľte mi informovať Vás o pripravovanom seminári

Novela Zákonníka práce + mzdárske aktuality

Obsahom seminára bude najmä rozbor zmien v Zákonníku práce.

Stáli návštevníci mojich seminárov vedia, že môj výklad má ďaleko od predčítavania novelizovaných paragrafov - naopak ide priamo a jasne na vec s dôrazom na komplexné vysvetlenie dopadu zmien na celý obsah toho, čo voláme "mzdové účtovníctvo".

Na seminári sa zameriame na tie zmeny Zákonníka práce, ktoré majú praktický dopad na personálnu prácu vo firme a na mzdovú politiku firiem. Ukážeme si, ktoré novinky sú pozitívne, s ktorými sa "treba zmieriť" a ktoré novinky možno využiť na optimalizáciu mzdových nákladov firmy.

Na seminári súčasne získate informácie o pripravovaných zmenách ďalších zákonov (sociálne poistenie, zdravotné poistenie, daň z príjmov zo závislej činnosti), aby ste sa na ne mohli vopred pripraviť a včas stanoviť stratégie odmeňovania a práce so zamestnancami vo vašej spoločnosti pre rok 2008.


Miesta konania a termíny sú nasledovné:

P.Bystrica 4.9.2007, organizuje p. Mancová, email: j-ecowork(ZAVINAC)slovanet.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Trnava 5.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), "U Kotasa" - Ľ.Podjavorinskej/Kollárova

Žilina 6.9.2007, organizuje RELIA, Dom odborov

Prievidza 10.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), v priestoroch Žilinskej univerzity na Bakalárskej 2

Bratislava 12.9.2007, organizuje RELIA, budova SZVD Mliekarenská 10

Košice 13.9.2007, organizuje p.Kováčik, Biely dom. Info: tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Topoľčany 17.9.2007, organizuje Mgr.Zita Lauková, Obvodný úrad. Info: www.topacademy.sk

Nitra 18.9.2007, organizuje RELIA + AURUS, priestory Agroinštitútu VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, Mliekarenská 10. Info: www.comal.sk

Galanta, 3.10.2007, prihláška viď napravo.

Banská Bystrica, 17.10.2007, organizuje AkadémiaPlus. Info: www.akademiaplus.sk

Košice, 28.11.2007, organizuje Compservice, Magistrát (Biely dom). Info www.compservice.sk

Poznámka. Na rozdiel od iných agentúr som sa rozhodol neorganizovať semináre k novele Zákonníka práce počas letných prázdnin, ale až v septembri. Myslím, že leto je na to, aby sme si všetci čím lepšie oddýchli od práce. Novela Zákonníka práce je rozsiahla a náročná na pochopenie ale určite stačí, ak sa potrebné informácie dozviete až v čase pred spracovaním miezd za september. Naviac v septembri už budeme poznať bližšie zámery kompetentných orgánov, pokiaľ ide o pripravované novelizácie ďalších zákonov a tak na jednom školení získate viac, než len informácie o novele Zákonníka práce.

Ukážku z toho, čo sa dozviete na seminári, nájdete ak kliknete sem.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 13.10.07 at 06:53
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Prihlášku do Zvolena hľadajte na www.akademiaplus.sk - v tomto momente tam ešte nie je ale seminár sa konať bude (19.9.2007).

V Banskej Bystrici žiaľ seminár "Novela Zákonníka práce" s mojou účasťou nebude, určite sa však v Banskej Bystrici uvidíme v januári na seminári k novinkám roka 2008 + uzavretiu roka 2007.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ešte raz upozorňujem, že seminár plánovaný na 14.9.2007 v Poprade sa neuskutoční.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 21.08.07 at 21:16
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pri takomto tempe ako sa prihlasujete, budú semináre do konca augusta asi "vypredané".

Len tá Prievidza ... akurát tam mám na prázdninách syna, asi ho vyšikujem obaleného do nejakého reklamného plagátu a nech tak behá okolo námestia (pre puristov - práca maloletých v reklamných činnostiach je so súhlasom inšpektorátu povolená).
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
V prvom príspevku tejto témy (zarolujte hore) nájdete prihlášku na všetky semináre organizované mojou spoločnosťou RELIA + kontakt na ostatných organizátorov.

Aktuálne je na semináre organizované mojou spoločnosťou prihlásených vyše 120 účastníkov - z toho polovica do Bratislavy - vidno, že ste šikovní a chcete využiť zľavu pri prihlásení a úhrade do konca augusta.

Poprosím ešte záujemcov o seminár v Prievidzi, kde je zatiaľ prihlášok menej (konkrétne 8...), aby mi v rámci svojich možností pomohli s propagáciou, posunuli info o seminári svojim známym a pod.... Seminár v PD budem 2x inzerovať v Pardone, ale mám obavy o dostatočný počet účastníkov, predsa len, v PD chcem seminár robiť prvýkrát...a dúfam, že nie naposledy.

Teším sa na Vás, možno pre niekoho na pohľad triviálna novela Zákonníka práce v sebe skrýva mnohé záludnosti, ktoré by som Vám všetky rád na seminári vysvetlil.

Nebudem Vás unavovať zbytočným teoretizovaním "čo by bolo keby", nebudem Vás nudiť rozprávaním na témy "Judikát X. z roku Y. v Dánsku" ale budem hovoriť o tom, čo Vás naozaj zaujíma.

Samozrejme, na seminároch sa môžeme baviť o akomkoľvek probléme zo mzdárskej oblasti.
0 0
heike heike

heike je offline (nepripojený) heike

Jozef Mihál Pozri príspevok
Ešte raz upozorňujem, že seminár plánovaný na 14.9.2007 v Poprade sa neuskutoční.
Warum?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jozef Mihál Pozri príspevok
Pri takomto tempe ako sa prihlasujete, budú semináre do konca augusta asi "vypredané".

Len tá Prievidza ... akurát tam mám na prázdninách syna, asi ho vyšikujem obaleného do nejakého reklamného plagátu a nech tak behá okolo námestia (pre puristov - práca maloletých v reklamných činnostiach je so súhlasom inšpektorátu povolená).
V PD sa zvykne dosť záujemcov prihlasovať priamo pri prezentácii. Hľadala som reklamu v poslednom PARDONe ...Medzi známymi robím čo môžem, mnohí majú na zaslanie prihlášky stále čas. Verím, že PD bude tiež "vypredaná" a nebude to posledný raz.

-----------
Veronika
0 0
chudaska chudaska

chudaska je offline (nepripojený) chudaska

aj ja som sa už dnes prihlásila do Trnavy a tiež sme to zaplatili,aby som to stihla do 31.8.,lebo budpci týždeň mám dovolenku. Už sa teším na ten seminár!!!!
0 0
Erika-ežka Erika-ežka

Erika-ežka je offline (nepripojený) Erika-ežka

Hľadám tú prihlášku do Zvolena, ale ešte tam stále nie je. Dúfam, že to tam dajú do konca augusta, aby som to stihla zaplatiť . Alebo to len nemôžem nájsť?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
heike Pozri príspevok
Warum?
Spýtajte sa z prvej ruky organizátora...

Bohužiaľ (alebo našťastie) ma skúsenosti s niektorými organizátormi presviedčajú k tomu, aby som si gro seminárov na Slovensku v budúcnosti organizoval sám. Aj v Poprade.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
veronikasad Pozri príspevok
V Hľadala som reklamu v poslednom PARDONe ...Medzi známymi robím čo môžem, mnohí majú na zaslanie prihlášky stále čas.
Ďakujem, v Pardone budú inzeráty v poslednom augustovom a prvom septembrovom týždni.

Nič sa nedeje, oni zmeškajú zľavu, ktorá je do konca augusta...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Erika-ežka Pozri príspevok
Hľadám tú prihlášku do Zvolena, ale ešte tam stále nie je. Dúfam, že to tam dajú do konca augusta, aby som to stihla zaplatiť . Alebo to len nemôžem nájsť?
Už to tam je, www.akademiaplus.sk

presný link:

http://www.akademiaplus.sk/os_tab.htm#20070919
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Bohužiaľ, pracovná cesta mi prekazila plány zúčastniť sa seminára v Nitre.
Bohužiaľ uvedený termín v Trnave mi nevyhovuje, skôr tá Bratislava, ale to je zas dosť ďaleko.
Keďže by som sa rada zúčastnila Vášho seminára, je nejaká iná možnosť v Nitre v inom termíne? Ergo je predpoklad ešte ďalšieho seminára? Nerada by som išla na školenie iných spoločností.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Počet prihlásených na semináre v Bratislave, Trnave, Nitre, Prievidzi a Žiline dnes dosiahol 200. Všetkým prihláseným ďakujem za prejavený záujem.

Najvyšší záujem je o seminár v Bratislave, ktorý je zaplnený na viac ako 3/5-ny kapacity sály a pozor, najmä o seminár v Žiline, kde už zostáva len posledných 15 voľných miest.

Prievidžanom pripomínam, že inzerátik na seminár nájdu v Pardone číslo 34, ktorý už vyšiel a v čísle 35, ktoré vyjde tento víkend.

Ak uvažujete o účasti na seminároch, pripomínam, že pri prihlásení na seminár a úhrade do zajtra - teda piatka 31.8.2007 máte nárok na zľavu z vložného. Viď prihláška v prvom príspevku tejto témy.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Bohužiaľ, pracovná cesta mi prekazila plány zúčastniť sa seminára v Nitre.
Bohužiaľ uvedený termín v Trnave mi nevyhovuje, skôr tá Bratislava, ale to je zas dosť ďaleko.
Keďže by som sa rada zúčastnila Vášho seminára, je nejaká iná možnosť v Nitre v inom termíne? Ergo je predpoklad ešte ďalšieho seminára? Nerada by som išla na školenie iných spoločností.
Je mi ľúto, ale v Nitre prednášam len v termíne 18.9. Ak bude záujem, mal by sa konať seminár aj v Topoľčanoch a to 17.9.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Jozef Mihál Pozri príspevok
v Topoľčanoch a to 17.9.
Čert ako diabol. Ak by to bolo 14.9., tak javím záujem.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Je ešte jedna alternatíva, že Vás zoberiem z Nitry autom na seminár 19.9. do Zvolena, samozrejme aj s odvozom naspäť.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Jozef Mihál Pozri príspevok
Je ešte jedna alternatíva, že Vás zoberiem z Nitry autom na seminár 19.9. do Zvolena, samozrejme aj s odvozom naspäť.
Ďakujem za ponuku, ale moja pracovná cesta trvá od (17) 18. - 21. 9.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Dúfam, že v Trnave je ešte jedna voľná stolička pre mňa
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zuzanka: je.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jozef zrovna si vypĺňam prihlášku do KE a chcem sa opýtať , má Drak nejakú zľavu z poplatku, alebo nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať