Zavrieť

Porady

Novela Zákonníka práce (seminár Jozefa Mihála)

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Mám záujem o seminár "Novela Zákonníka práce + mzdové aktuality"

Počet hlasujúcich
243. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • v Bratislave

    75 30.86%
  • v Trnave

    29 11.93%
  • v Nitre

    34 13.99%
  • v Žiline

    27 11.11%
  • v Banskej Bystrici

    24 9.88%
  • v Košiciach

    45 18.52%
  • už som prihlásená(ý) u iných organizátorov

    8 3.29%
  • nemám záujem

    4 1.65%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dovoľte mi informovať Vás o pripravovanom seminári

Novela Zákonníka práce + mzdárske aktuality

Obsahom seminára bude najmä rozbor zmien v Zákonníku práce.

Stáli návštevníci mojich seminárov vedia, že môj výklad má ďaleko od predčítavania novelizovaných paragrafov - naopak ide priamo a jasne na vec s dôrazom na komplexné vysvetlenie dopadu zmien na celý obsah toho, čo voláme "mzdové účtovníctvo".

Na seminári sa zameriame na tie zmeny Zákonníka práce, ktoré majú praktický dopad na personálnu prácu vo firme a na mzdovú politiku firiem. Ukážeme si, ktoré novinky sú pozitívne, s ktorými sa "treba zmieriť" a ktoré novinky možno využiť na optimalizáciu mzdových nákladov firmy.

Na seminári súčasne získate informácie o pripravovaných zmenách ďalších zákonov (sociálne poistenie, zdravotné poistenie, daň z príjmov zo závislej činnosti), aby ste sa na ne mohli vopred pripraviť a včas stanoviť stratégie odmeňovania a práce so zamestnancami vo vašej spoločnosti pre rok 2008.


Miesta konania a termíny sú nasledovné:

P.Bystrica 4.9.2007, organizuje p. Mancová, email: j-ecowork(ZAVINAC)slovanet.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Trnava 5.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), "U Kotasa" - Ľ.Podjavorinskej/Kollárova

Žilina 6.9.2007, organizuje RELIA, Dom odborov

Prievidza 10.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), v priestoroch Žilinskej univerzity na Bakalárskej 2

Bratislava 12.9.2007, organizuje RELIA, budova SZVD Mliekarenská 10

Košice 13.9.2007, organizuje p.Kováčik, Biely dom. Info: tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Topoľčany 17.9.2007, organizuje Mgr.Zita Lauková, Obvodný úrad. Info: www.topacademy.sk

Nitra 18.9.2007, organizuje RELIA + AURUS, priestory Agroinštitútu VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, Mliekarenská 10. Info: www.comal.sk

Galanta, 3.10.2007, prihláška viď napravo.

Banská Bystrica, 17.10.2007, organizuje AkadémiaPlus. Info: www.akademiaplus.sk

Košice, 28.11.2007, organizuje Compservice, Magistrát (Biely dom). Info www.compservice.sk

Poznámka. Na rozdiel od iných agentúr som sa rozhodol neorganizovať semináre k novele Zákonníka práce počas letných prázdnin, ale až v septembri. Myslím, že leto je na to, aby sme si všetci čím lepšie oddýchli od práce. Novela Zákonníka práce je rozsiahla a náročná na pochopenie ale určite stačí, ak sa potrebné informácie dozviete až v čase pred spracovaním miezd za september. Naviac v septembri už budeme poznať bližšie zámery kompetentných orgánov, pokiaľ ide o pripravované novelizácie ďalších zákonov a tak na jednom školení získate viac, než len informácie o novele Zákonníka práce.

Ukážku z toho, čo sa dozviete na seminári, nájdete ak kliknete sem.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 13.10.07 at 06:53
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Neviem, s pánom Kováčikom sme sa o tom zabudli porozprávať, skús sa ozvať priamo jemu.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Volala som a povedali, že vždy na tvojej prednáške je zľava 200,- Sk, takže záujemcovia o školenie v KE .... zľava platí aj tentokrát.
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Danielka, si super, stretneme sa v KE!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
AdaG Pozri príspevok
Danielka, si super, stretneme sa v KE!
Pokiaľ viem chystá sa aj Tóno (ajobs), už sa na Vás teším!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Do Považskej sa nechystáte nikto z poraďákov?
0 0
janber janber

janber je offline (nepripojený) janber

Dobrý deň, pokúšala som sa prihlásiť na školenie v PB - organizátor p.Mancová a správa sa mi stále vracia späť. Nemáte niekto prosím iný kontakt na p.Mancovú?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
p. Mancová 0908 626 566

najlepšie je ju kontaktovať telefonicky, na prihláškach má uvedené tieto mailové adresy: j-ecowork@petranet.sk alebo ageinfosa@zoznam.sk
0 0
janber janber

janber je offline (nepripojený) janber

Ďakujem a prajem pekný deň.

Jana
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Školenie v Považskej Bystrici sa napriek malému počtu prihlásených koná, kto váhate prídite - miesta bude dosť.

V utorok 4.9.2007, začiatok 9:00, Obvodný úrad.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Jozef Mihál Pozri príspevok
Školenie v Považskej Bystrici sa napriek malému počtu prihlásených koná, kto váhate prídite - miesta bude dosť.

V utorok 4.9.2007, začiatok 9:00, Obvodný úrad.

No teda , ja som to hovorila aj ostatným mzdárkam, ale očividne im stačí len literatúra a potom čumia ako teliatka na nové vrátka, že odkiaľ mám ja také info. Som rada, že sa koná, už sa teším....

Ale aj reklamu malo toto školenie dosť malú, teda samozrejme okrem porady.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
...je to otázka na organizátorku p.Mancovú. Za seba ako organizátora seminárov v BA, TT, ZA, NR a PD (RELIA) poviem toľko, že idem cestou "nízkonákladovej" inzercie. Čo to znamená:

1. Nezasielam do firiem letáčiky (pre iné agentúry sú toto nehorázne náklady)
2. Inzerujem v tlači len minimálne
3. Info o mojich seminároch nájdete tu - na porada.sk
4. Tým, ktorých e-mailovú adresu mám v databáze, zasielam info o seminároch formou e-mailu = nulové náklady na poštovné.

Aj vďaka tomu si môžem dovoliť žiadať od Vás najnižšie ceny za semináre (v Bratislave so zľavami 588 Sk + DPH ...porovnajte si to s inými...) pričom o účasť na seminároch, ktoré robím sám, sa obávať nemusím (do Bratislavy na 12.9. je už teraz 110 prihlášok).

Ak chcete aby Vám informácie o mojich seminároch neunikli a aby som Vám zasielal v budúcnosti emaily s informáciami o tom, čo chystám, napíšte mi na adresu

reliaba(ZAVINAC)gmail.com

Upozorňujem, že v roku 2008 si sám budem organizovať semináre aj v Banskej Bystrici, Poprade, v prípade záujmu v Ružomberku, Prešove, Lučenci... preto ešte raz, ak chcete včas vedieť o pripravovaných akciách, napíšte mi.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Počet prihlásených na semináre v Bratislave, Trnave, Nitre, Prievidzi a Žiline už presiahol 240. Všetkým prihláseným ďakujem za prejavený záujem.

Najvyšší záujem je o seminár v Bratislave, kde je momentálne viac ako 110 prihlásených - kapacita sály je okolo 150 ľudí.

Dovoľte mi pripomenúť program na tento týždeň:

Utorok 4.9.2007 Považská Bystrica (Obvodný úrad)
Streda 5.9.2007 Trnava (u Kotasa)
Štvrtok 6.9.2007 Žilina (Dom Odborov)

Prihlášku na semináre organizované mojou spoločnosťou RELIA nájdete v prvom príspevku tejto témy.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ako to vyzerá v PD ? Bude nás dosť ?

-------
Veronika
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Seminár v PD sa konať bude na 100%, hoci je momentálne len 14 prihlásených.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Do Prievidze je už 20 príhlásených, nestačím sa diviť. Len tak ďalej.
0 0
bozula bozula

bozula je offline (nepripojený) bozula

TO, TN: seminár k novele ZP. Termín október 2007?
0 0
gabco gabco

gabco je offline (nepripojený) gabco

Dnes som bola v Trnave na školení a p.Mihál bol vynikajúci, len ma mrzí, že som musela po druhej prestávke odísť súrne do práce a prišla som o dôležité informácie.
0 0
orlica orlica

orlica je offline (nepripojený) orlica

mozem iba suhlasit! Seminar bol vystizny a co sa mne pacilo, pan Mihal uvadzal priamo aj priklady, takze by som ho doporučila nielen pre mzdove ale hlavne pre personalistiku resp. ludske zdroje. Tym myslim, ze by podstatnym sposobom bolo menej nejasnosti medzi zamestnancom a zamestnavatelom.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
RBK a DK zasa nič. To mám kde vycestovať za informáciami?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
bozula Pozri príspevok
TO, TN: seminár k novele ZP. Termín október 2007?
Môj program je už uzavretý, viď prvý príspevok témy. Ak máte záujem včas dostávať informácie o programe budúcich seminárov, zašlite Vašu e-mailovú adresu na reliaba(ZAVINAC)gmail.com
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať