Zavrieť

Porady

Novela Zákonníka práce (seminár Jozefa Mihála)

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Mám záujem o seminár "Novela Zákonníka práce + mzdové aktuality"

Počet hlasujúcich
243. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • v Bratislave

    75 30.86%
  • v Trnave

    29 11.93%
  • v Nitre

    34 13.99%
  • v Žiline

    27 11.11%
  • v Banskej Bystrici

    24 9.88%
  • v Košiciach

    45 18.52%
  • už som prihlásená(ý) u iných organizátorov

    8 3.29%
  • nemám záujem

    4 1.65%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dovoľte mi informovať Vás o pripravovanom seminári

Novela Zákonníka práce + mzdárske aktuality

Obsahom seminára bude najmä rozbor zmien v Zákonníku práce.

Stáli návštevníci mojich seminárov vedia, že môj výklad má ďaleko od predčítavania novelizovaných paragrafov - naopak ide priamo a jasne na vec s dôrazom na komplexné vysvetlenie dopadu zmien na celý obsah toho, čo voláme "mzdové účtovníctvo".

Na seminári sa zameriame na tie zmeny Zákonníka práce, ktoré majú praktický dopad na personálnu prácu vo firme a na mzdovú politiku firiem. Ukážeme si, ktoré novinky sú pozitívne, s ktorými sa "treba zmieriť" a ktoré novinky možno využiť na optimalizáciu mzdových nákladov firmy.

Na seminári súčasne získate informácie o pripravovaných zmenách ďalších zákonov (sociálne poistenie, zdravotné poistenie, daň z príjmov zo závislej činnosti), aby ste sa na ne mohli vopred pripraviť a včas stanoviť stratégie odmeňovania a práce so zamestnancami vo vašej spoločnosti pre rok 2008.


Miesta konania a termíny sú nasledovné:

P.Bystrica 4.9.2007, organizuje p. Mancová, email: j-ecowork(ZAVINAC)slovanet.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Trnava 5.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), "U Kotasa" - Ľ.Podjavorinskej/Kollárova

Žilina 6.9.2007, organizuje RELIA, Dom odborov

Prievidza 10.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), v priestoroch Žilinskej univerzity na Bakalárskej 2

Bratislava 12.9.2007, organizuje RELIA, budova SZVD Mliekarenská 10

Košice 13.9.2007, organizuje p.Kováčik, Biely dom. Info: tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Topoľčany 17.9.2007, organizuje Mgr.Zita Lauková, Obvodný úrad. Info: www.topacademy.sk

Nitra 18.9.2007, organizuje RELIA + AURUS, priestory Agroinštitútu VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, Mliekarenská 10. Info: www.comal.sk

Galanta, 3.10.2007, prihláška viď napravo.

Banská Bystrica, 17.10.2007, organizuje AkadémiaPlus. Info: www.akademiaplus.sk

Košice, 28.11.2007, organizuje Compservice, Magistrát (Biely dom). Info www.compservice.sk

Poznámka. Na rozdiel od iných agentúr som sa rozhodol neorganizovať semináre k novele Zákonníka práce počas letných prázdnin, ale až v septembri. Myslím, že leto je na to, aby sme si všetci čím lepšie oddýchli od práce. Novela Zákonníka práce je rozsiahla a náročná na pochopenie ale určite stačí, ak sa potrebné informácie dozviete až v čase pred spracovaním miezd za september. Naviac v septembri už budeme poznať bližšie zámery kompetentných orgánov, pokiaľ ide o pripravované novelizácie ďalších zákonov a tak na jednom školení získate viac, než len informácie o novele Zákonníka práce.

Ukážku z toho, čo sa dozviete na seminári, nájdete ak kliknete sem.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 13.10.07 at 06:53
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Melnick Pozri príspevok
RBK a DK zasa nič. To mám kde vycestovať za informáciami?
Majka príď do KE , aj ja idem...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Melnick Pozri príspevok
RBK a DK zasa nič. To mám kde vycestovať za informáciami?
Zajtra - 6.9.2007 - do Žiliny, pre veľký záujem sa seminár koná v Estrádnej sále Domu Odborov, kapacita cca 1000 miest.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Chcem sa opýtať pána Mihála, chceli by sme ísť na tvoj seminár Jožko, chcem sa len opýtať, ja mám zakúpeného draka na mzdy, z firmy by sme boli ale tri čo sa chystáme, dá sa uplatniť zľava na všetky tri, alebo iba na jednu. Vopred ďakujem.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tri zakúpené DRAKy = tri zľavy, jeden zakúpený DRAK = jedna zľava.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Jožko škoda, že sa nekoná seminár aj v DK. Do Žiliny mi to už nevydá. A veľmi rada by som si vypočula tvoj kometár k tomuto rozporuplnému zákonu.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Myslím, že tak originálny výklad, ako by si počula napr. dnes v Žiline, by Ti žiadny borec z právnických fakúlt či ministerstva práce nepodal - možno účastníci potvrdia...

Snáď sa uvidíme na školení k zmenám od 1.1.2008 a RZD v januári v Ružomberku...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ozaj, veď bude video-školenie k Zákonníku práce! Takto o týždeň by malo byť zavesené na Porade.
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

Musím potvrdiť, seminár v Žiline bol fakt super, bola som prvý raz na seminári pána Mihála a určite pôjdem znova. Pán Mihál ďakujem.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Jozef Mihál Pozri príspevok
Ozaj, veď bude video-školenie k Zákonníku práce! Takto o týždeň by malo byť zavesené na Porade.
Čo znamená video-školenie?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
To znamená, že tu bude zavesený video-záznam zo školenia 12.9.2007 v Bratislave a kto chce, môže si ho (za poplatok) stiahnuť.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Jozef Mihál Pozri príspevok
Zajtra - 6.9.2007 - do Žiliny, pre veľký záujem sa seminár koná v Estrádnej sále Domu Odborov, kapacita cca 1000 miest.
Nový druh estrády - výklad novely Zákonníka práce ?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
To ešte nič nie je. Po Novom roku bude poriadna estráda výklad novely zákona o sociálnom poistení. Ak chcete získať objektívne informácie, či sa Vám oplatí zostať v II. pilieri, už teraz si rezervujte v Žiline miesta.
0 0
alazan alazan

alazan je offline (nepripojený) alazan

...ten záznam sa na 100% oplatí pre tých čo sa na školení nezúčastnili... a možno budem koketovať s myšlienkou dať si repete školenia - lebo si myslím, že žiadne 2 školenia nie sú rovnaké - iné otázky v BA ako TT - možno sa dozviem niečo ďalšie čo v TT nebolo... ale školenie bolo fakt perfektné... Srdečná vďaka!
0 0
JANASA JANASA

JANASA je offline (nepripojený) JANASA

DanielaSĽ Pozri príspevok
Majka príď do KE , aj ja idem...
Len ako sa tam nahlásiť, už týždeň tam posielam maily a neprichádza žiadna odpoveď. Dúfam, že to nedopadne ako so školením v PP.
0 0
renkulka renkulka

renkulka je offline (nepripojený) renkulka

P. Mihal,
V Poprade uz seminar Zakonnika prace nebude? Taktiez neuvazujete o Poprade so Zakonom o socialnom poisteni? Pripadne v Liptovskom Mikulaši?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Košice:

Seminár v Košiciach 13.9.2007 (štvrtok) sa koná na 100%. Začiatok v Bielom dome (= Magistrát mesta Košice) o 9.00. Ak sa Vám aj nepodarí zaslať prihlášku - nevadí, prídite aj bez ohlásenia.

Pozor, prihlášky na seminár Košice treba zasielať na adresu:

tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk
Naposledy upravil Jozef Mihál : 07.09.07 at 12:47
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
renkulka Pozri príspevok
P. Mihal,
V Poprade uz seminar Zakonnika prace nebude? Taktiez neuvazujete o Poprade so Zakonom o socialnom poisteni? Pripadne v Liptovskom Mikulaši?
V Poprade (a ani v LM) seminár k Zákonníku práce žiaľ nebude.

Odporúčam Vám prihlásiť sa u mňa na zasielanie pozvánok, aby ste včas zachytili informácie o ďalších pripravovaných akciách v roku 2008, s ktorými chcem tentoraz poctivo obísť celé Slovensko a určite nevynechám ani Poprad.

Čiže ozvite sa na reliaba(ZAVINAC)gmail.com

Namiesto (ZAVINAC) dajte samozrejme znak @ .
0 0
JANASA JANASA

JANASA je offline (nepripojený) JANASA

Ďakujem p. Mihál za potvrdenie, určite prídem, aj keď sa mi zatiaľ nepodarilo skontaktovať s p. Kováčikom, hádam budú voľné miesta.

Pekný deň a aj víkend
Jana
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Práve som s pánom Kováčikom telefonoval, zatiaľ je do Košíc prihlásených okolo 90 ľudí. Kapacita menšej sály je cca 140 ľudí, väčšej sály okolo 350, takže o voľné miesta netreba mať obavy.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Program na týždeň od 10.9. do 14.9.2007:

10.9. PRIEVIDZA, budova Žilinskej univerzity (vedľa žel. a aut.stanice)
12.9. BRATISLAVA, budova SZVD, Mliekarenská/Bajkalská
13.9. KOŠICE, Biely dom (Magistrát).

Začiatok vždy o 9:00.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 11.09.07 at 06:23
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať