Zavrieť

Porady

Novela Zákonníka práce (seminár Jozefa Mihála)

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Mám záujem o seminár "Novela Zákonníka práce + mzdové aktuality"

Počet hlasujúcich
243. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • v Bratislave

    75 30.86%
  • v Trnave

    29 11.93%
  • v Nitre

    34 13.99%
  • v Žiline

    27 11.11%
  • v Banskej Bystrici

    24 9.88%
  • v Košiciach

    45 18.52%
  • už som prihlásená(ý) u iných organizátorov

    8 3.29%
  • nemám záujem

    4 1.65%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dovoľte mi informovať Vás o pripravovanom seminári

Novela Zákonníka práce + mzdárske aktuality

Obsahom seminára bude najmä rozbor zmien v Zákonníku práce.

Stáli návštevníci mojich seminárov vedia, že môj výklad má ďaleko od predčítavania novelizovaných paragrafov - naopak ide priamo a jasne na vec s dôrazom na komplexné vysvetlenie dopadu zmien na celý obsah toho, čo voláme "mzdové účtovníctvo".

Na seminári sa zameriame na tie zmeny Zákonníka práce, ktoré majú praktický dopad na personálnu prácu vo firme a na mzdovú politiku firiem. Ukážeme si, ktoré novinky sú pozitívne, s ktorými sa "treba zmieriť" a ktoré novinky možno využiť na optimalizáciu mzdových nákladov firmy.

Na seminári súčasne získate informácie o pripravovaných zmenách ďalších zákonov (sociálne poistenie, zdravotné poistenie, daň z príjmov zo závislej činnosti), aby ste sa na ne mohli vopred pripraviť a včas stanoviť stratégie odmeňovania a práce so zamestnancami vo vašej spoločnosti pre rok 2008.


Miesta konania a termíny sú nasledovné:

P.Bystrica 4.9.2007, organizuje p. Mancová, email: j-ecowork(ZAVINAC)slovanet.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Trnava 5.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), "U Kotasa" - Ľ.Podjavorinskej/Kollárova

Žilina 6.9.2007, organizuje RELIA, Dom odborov

Prievidza 10.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), v priestoroch Žilinskej univerzity na Bakalárskej 2

Bratislava 12.9.2007, organizuje RELIA, budova SZVD Mliekarenská 10

Košice 13.9.2007, organizuje p.Kováčik, Biely dom. Info: tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Topoľčany 17.9.2007, organizuje Mgr.Zita Lauková, Obvodný úrad. Info: www.topacademy.sk

Nitra 18.9.2007, organizuje RELIA + AURUS, priestory Agroinštitútu VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, Mliekarenská 10. Info: www.comal.sk

Galanta, 3.10.2007, prihláška viď napravo.

Banská Bystrica, 17.10.2007, organizuje AkadémiaPlus. Info: www.akademiaplus.sk

Košice, 28.11.2007, organizuje Compservice, Magistrát (Biely dom). Info www.compservice.sk

Poznámka. Na rozdiel od iných agentúr som sa rozhodol neorganizovať semináre k novele Zákonníka práce počas letných prázdnin, ale až v septembri. Myslím, že leto je na to, aby sme si všetci čím lepšie oddýchli od práce. Novela Zákonníka práce je rozsiahla a náročná na pochopenie ale určite stačí, ak sa potrebné informácie dozviete až v čase pred spracovaním miezd za september. Naviac v septembri už budeme poznať bližšie zámery kompetentných orgánov, pokiaľ ide o pripravované novelizácie ďalších zákonov a tak na jednom školení získate viac, než len informácie o novele Zákonníka práce.

Ukážku z toho, čo sa dozviete na seminári, nájdete ak kliknete sem.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 13.10.07 at 06:53
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Bratislava 12.9.2007:

Po konzultácií s majiteľom priestorov na Mliekárenskej sa ukázalo, že kapacita sály je vyše 180 miest, aktuálne (utorok ráno) máme 160 prihlásených. Preto ak ste sa doteraz neprihlásili, môžete sa prihlásiť ešte dnes, máme ešte 20 voľných miest.

Košice 13.9.2007:

Prihlásených je momentálne 100 účastníkov, kapacita sály je okolo 150 miest, čiže voľných miest je dostatok, v prípade Vášho záujmu sa hláste u p. Kováčika, email: tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @
0 0
saskia26 saskia26

saskia26 je offline (nepripojený) saskia26

Pán Mihál, ďakujem za školenie v PD, veľmi sa mi páčilo. Budete mať v budúcnosti aktívnu účastníčku na ďalších seminároch.
Prajem veľa úspechov!
0 0
Lekon Lekon

Lekon je offline (nepripojený) Lekon

účtovník-personalista, zakladám sro-čky elektronicky, dobre radím podnikaľom ako sa nezblazniť z odvodov a daní :o) najmä v Košiciach ...viac
Ach jaj, bude ešte nejaký ďalší termín v Košiciach? 13.9. nemôžem, nestihla som to zaregistrovať skôr. Škoda, že to nechodí automaticky ako ponuka do pošty pre tých, čo majú zaplateného draka na mzdy. Pri hľadaní úplne niečoho iného som naďabila na to, že sa vôbec nejaký seminár od p. Mihála bude konať. Škoda. (((
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Lekon Pozri príspevok
Ach jaj, bude ešte nejaký ďalší termín v Košiciach? 13.9. nemôžem, nestihla som to zaregistrovať skôr. Škoda, že to nechodí automaticky ako ponuka do pošty pre tých, čo majú zaplateného draka na mzdy. Pri hľadaní úplne niečoho iného som naďabila na to, že sa vôbec nejaký seminár od p. Mihála bude konať. Škoda. (((

Skús toto
http://www.porada.sk/t56862-p10-nove...fa-mihala.html
konkr. príspevok č. 92
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Pán Mihál, dovoľujem si za všetkých, ktorí boli na seminári dnes v BA poďakovať za zaujímavý výklad novely, dozvedeli sme sa veľa o tom, čo je tam napísané "medzi riadkami" a o to na školení ide. Už sa teším na ďalšie Vaše školenie.
Ď a k u j e m .
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Som rád, že sa školenia páčia, ja som zasa príjemne potešený vašim záujmom a vysokou účasťou. A ako ste si isto všimli, na dnešnom školení Richard kameramanoval, čo nevidieť bude k dispozícií videoškolenie.
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Srdečná vďaka za včerajšie školenie, znovu sa mi rozsvietilo v hlave. Bolo to super. Už sa teším na školenie v novembri.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Veľká vďaka p. Mihalovi, školenie bolo na veľmi vysokej úrovni, dozvedela som sa čo som potrebovala, a viem že to nebolo ani prvé ani posledné školenie ktoré navštívím. Skutočne to bolo na viac ako jednotku s *
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak mne sa nepodarilo ísť ani do tej Bratislavy. No je tu ešte možnosť doho videa, tak som snáď až tak toho veľa nestratila.
P. Mihál, Richard, dajte mi vedieť, keď si budem môcť stiahnuť.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Jozef Mihál Pozri príspevok
Som rád, že sa školenia páčia, ja som zasa príjemne potešený vašim záujmom a vysokou účasťou. A ako ste si isto všimli, na dnešnom školení Richard kameramanoval, čo nevidieť bude k dispozícií videoškolenie.
Aké budú možnosti dostať sa k videoškoleniu?
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Gabi03 Pozri príspevok
Tak mne sa nepodarilo ísť ani do tej Bratislavy. No je tu ešte možnosť doho videa, tak som snáď až tak toho veľa nestratila.
P. Mihál, Richard, dajte mi vedieť, keď si budem môcť stiahnuť.
Gabi a čo tak prísť do Nitry na budúci týždeň?
0 0
ekovm ekovm

ekovm je offline (nepripojený) ekovm

Aj ja by som mala záujem o videoškolenie.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

andi Pozri príspevok
Gabi a čo tak prísť do Nitry na budúci týždeň?
Som mimo celý týždeň.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
mysimis Pozri príspevok
Aké budú možnosti dostať sa k videoškoleniu?
Ak sa Richardovi podarí nájsť si čas a cez víkend záznam upraviť, zostrihať atď., o pár dní by videoškolenie k novele Zákonníka práce malo byť k dispozícií.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dovoľujem si s ľútosťou ale zároveň s radosťou oznámiť, že seminár 18.9.2007 v Nitre je totálne vypredaný.

Ak ste sa nestihli prihlásiť, pouvažujte o návšteve seminára 17.9.2007 v Topoľčanoch, prípadne 19.9.2007 vo Zvolene, či 20.9.2007 v Bratislave.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Program na týždeň od 17.9. do 21.9.2007:

Topoľčany 17.9.2007, organizuje Mgr.Zita Lauková, Obvodný úrad. Info: www.topacademy.sk

Nitra 18.9.2007, organizuje RELIA + AURUS, priestory Agroinštitútu - pozor - už sa nehláste, je VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk (sú ešte posledné voľné miesta)

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, info: www.comal.sk


Ak chcete byť včas informovaní o programe nasledujúcich seminárov, zaregistrujte sa na reliaba(ZAVINAC)gmail.com
0 0
JANASA JANASA

JANASA je offline (nepripojený) JANASA

P. Mihál, chcem sa poďakovať za super školenie v KE. Určite bolo veľkým prínosom pre všetkých zúčastnených. S takýmto výkladom sa dajú zvládnuť aj tie najťažšie zmeny.
Teším sa na ďalšie semináre (a možno sa podaria už aj v PP, pretože si myslím, že záujem o tak kvalifikovaný výklad bude aj pod Tatrami).
Ešte raz vďaka.
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Pán Mihál, Vaše školenia si cením pre zrozumiteľnosť a to, že zoradíte zmeny v zákone podľa dôležitosti. ďakujem.
Mám na Vás ešte jeden dotaz. V Bratislave ste spomenuli čerpanie zo soc.fondu, konkrétne na zabezpečenie stravovania. Mohli by ste uviesť príklad, ako sa dá vyčerpať soc.fond len na stravu? Ďakujem
PS: dúfam, že to nie je
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vidím, že ste predplatiteľkou DRAK-a - preto neváhajte a kliknite tu:

http://www.porada.sk/tags/index.php?tag=/socialny-fond/
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aktuálny program na najbližšie tri dni:

Nitra 18.9.2007 - VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk (aktuálne je 215 prihlásených, preto ak si chcete chytiť dobré miesto vpredu, treba prísť čím skôr!)

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, info: www.comal.sk. Miest je dostatok.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať