Zavrieť

Porady

frekvencia sex.zivota

Chcela by som sa opytat na vas nazor:
moj manzel, 42 rocny, potrebuje kazdy treti
den mat sex, lebo inak sa vraj zle citi...
Je to podla vasich skusenosti normalne?

P.S. ZIjeme 10 rokov v stastnom manzelstve,
ale jeho naroky v tomto s vekom vzrastli, co ma trochu
zaskocilo...
Usporiadat
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Je fakt, ze velke sexualne napatie moze sposobovat psychicke problemy, ze sex iba prispieva k sexualnemu zdraviu, ktore je sucastou celkoveho zdravia, ale predsa v dlhorocnom manzelstve nie je premisou sex, ale ine hodnoty a sex kazdy treti den nesvedci o velkom napati, ale o normalnej frekvencii pohlavneho styku v nasich podmienkach, o slusnom priemere......Samozrejme, ze obaja partneri by mali mat rovnake pohodove podmienky , ak sa idu milovat. Je problem vtedy, ak muz je nabudeny a zena unavena a muz po nej pozaduje este milovanie a ona nevidi od unavy na oci. Pozorny manzel sa snazi odbremenit manzelku tak, aby jej zostaval priestor aj na pekne milovanie a nie splnenie si svojej povinnosti. A inak je tu este aj zdrava masturbacia, aby telo netrpelo :-))))
0 0
lotosovy_kvet lotosovy_kvet

lotosovy_kvet je offline (nepripojený) lotosovy_kvet

Najag, ANO, dobre si to napisal.
Uplne s tebou suhlasim! Vidno, ze si zrejme citlivy a mudry manzel a to je fajn. Bar by takych bolo viac...
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Dakujem Ti lotosovy_kvet. Manzelstvo je vzdy o dvoch a ja obdivujem zeny, pretoze pridu z prace a zacina im druha sichta, niekedy ovela tazsia, ako v praci. Aj ked sa to muzom nezda, ale najma domaca praca je velmi vycerpavajuca, najma ak ostava iba na zene. Takze tazko sa potom divit, ze muz je vecer plny energie a zene sa milovat nechce, pretoze ma uz dost a chce sa aj vyspat.A ak si vecer vyplni este pobytom v krcmicke a potom tuzi este po sexe, tak sa zenam ani nedivim, ale chut na sex ich velmi skoro prejde.Nejako v nasej spolocnosti nechce padnut falosne postavenie muza. Ked si odskoci vedla, je kanec, ked to urobi zena, tak je ku.... Falosna moralka nas nejako stale doprevadza vo vsetkom.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Po prečítaní si príspevkov som došla k názoru, že vlastne väčšina z nás by si to s Tebou radi vymenili. No na druhej strane, keď by to tak naozaj bolo, tak neviem, neviem! Milovanie a sexovanie sú určite dve odlišné veci. Je dobré o tom hovoriť, ale určite sú na svete aj horšie veci! Treba brať veci tak, ako to je a ak človek má rád toho svojho partnera, VŽDY sa dá všetko vyriešiť a nájsť dáky kompromis.
A hlavne, keď máte zmysel pre humor, napadlo ma:
Príde pani k doktorovi a sťažuje sa, že jej muž každý deň príde z práce, naje sa a chce sa milovať. Lekár jej poradí: Choďte za manželovým zamestnávateľom a poproste ho, aby mu pridal prácu, že ak bude viac unavený, tak nebude taký aktívny. Žena poslúchne a netrpezlivo čaká, čo večer bude. Manžel príde a povie: Dnes mi v robote pridali prácu. Som taký unavený, že ani jesť nebudem. Poďme sa hneď milovať.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
lotosovy_kvet Pozri príspevok
... ZIjeme 10 rokov v stastnom manzelstve,
ale jeho naroky v tomto s vekom vzrastli, co ma trochu zaskocilo...
...blahoželám Ti k tooľkým rokom šťastného manželstva... hoci je šťastie pojem relatívny... som presvedčená že z veľkej časti je to práve dôsledok, že dokážu obaja pracovať na tom, aby vzťah nezovšednel... trebárs aj zvyšovaním nárokov.../ani pusa, či objatie už dávno nestačí ako tie prvé...
i koláče robíš maškrtnejšie... skús sa naopak zamyslieť či sa zbytočne nebrániš niečomu novému... možno z počiatočného zaskočenia objavíš recept na ďalších xxx rokov šťastného manželstva...
0 0
taťko taťko

taťko je offline (nepripojený) taťko

A to ako vyzerá ? Aj sa to dá jesť, alebo aspoň okoštovať ?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
najag Pozri príspevok
....A ak si vecer vyplni este pobytom v krcmicke a potom tuzi este po sexe, tak sa zenam ani nedivim, ale chut na sex ich velmi skoro prejde...
Zial s tymto nemozem suhlasit. Alkohol, teda ako naznačuješ v tomto pripade jeho pravidelne uzivanie vobec nepomaha muzom k castejsej tuzbe po sexe. Je to uplne naopak.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať