Zavrieť

Porady

pozor na samozdanenie po aktualizácii

Práve som s hrôzou zistila, že po aktualizácii mi prestal v r04 počítať DPH do daň. priznania pri samozdanení. Dajte si na to pozor, ja už prerábam DP
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    Ahoj, neviem aku akutalizaciu si si dala, ale aj vo verzii 10.080 aj vo verzii 10.081 mi to robi bez problemov. Daň sa mi v poriadku doplni do riadku 04 aj do riadku 16, co je tym padom v poriadku.

    Skus si skontrolovat clenenie DPH cez Uctovníctvo/Clenenie DPH/ daj si opravit clenenie na riadku 04. Je tam "Kolonka v priznani DPH" a tam by si mala mat doplnene: Nadobudnutie tovaru v tuzemsku § 11, vtedy ti to spravne doplni aj vypocita.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Aj mne to robí bez problémov. Neviete mi niekto poradiť kde sa v JU nadstavuje samozdanenie, neviem si s tým poradiť, je to dosť súrne v PU to mám. dík
    Už som si tu našla niečo ohľadom samozdanenie, urobila som to cez záväzky ale nechápem prečo tam je riadok 17, nemá tam byť 16? dík
    Naposledy upravil sybila3 : 25.07.07 at 07:50

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    Ma tam byt riadok 16, davno predtym sa pri samozdaneni pouzival riadok 17. Takze tie podklady, ktore si nasla su spravne, ale namiesto R17 davaj R16.

    pozor na samozdanenie po aktualizácii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.