Zavrieť

Porady

finančný poradca

Dobrý deň. Oslovila ma firma OVB a ponúkla bezplatné školenie, na konci ktorého,teda po mesiaci si vyberajú tých "pravých" pre danú prácu. Viem, že robia finančné a majetkové poradenstvo, len sa chcem spýtať, má niekto s nimi skúsenosti? Nechcem naletieť.
Usporiadat
kendy kendy

kendy je offline (nepripojený) kendy

Myslím, že záleží aj na tom, koho presne stretnete... Ja mám zlú skúsenosť, že keď moja poradkyňa prestala robiť poradkyňu, nemohla som sa dopátrať nástupcu a keď som ho našla, chcela po mne milá pani, aby som sa s ňou prišla stretnúť do miesta jej bydliska vzdialeného 80 km.....
Ale pani pred ňou mi veľmi pomohla a aj teraz som si našla v okolí poradcu, ktorý za mnou veľmi ochotne príde a poradí perfektne - a to aj na úkor toho, že má nižšiu alebo nijakú províziu... je to človek, ktorý robí PORADCU a nie niekto, kto hľadá čo najvyšší bočný príjem.
Veľmi záleží na tom, koho stretnete, ale zo skúsenosti viem, že prehodnotenie poistení a uloženia peňazí vám môže ušetriť veľa peňazí.
0 0
pomelo pomelo

pomelo je offline (nepripojený) pomelo

ahoj,nemam s tym vôbec dobrú skúsenost.snazili sa ma na to namotat,podarilo sa im,chlap zhrábol proviziu a na mna sa potom vykaslal.pokial nemas na to vlohy,nezarobis nic.akurat ti ostatnu len opletacky s tym.este som s nimi uzatvorila zivotne poistenie+akcie,ani nemam prehlad,co sa deje.zalozil mi urazovu poistku,ktora bola zla,na co som prisla po 3r!!!!a ked som sa chela na financneho poradcu z OVB obratit,uz nerobil pre OVB.
0 0
zacik23 zacik23

zacik23 je offline (nepripojený) zacik23

pokial budu financny poradcovia plateni proviznym systemom od financnych spolocnosti pricom provizie budu rozne (napr pri "investicnej zivotnej poistke" je provizia pre predavaca vo vyske rocneho poplatku) tak nedovera voci praci tychto ludi bude opravnena

osobna skusenost: znamy (pozname sa od skolky, bol to kamos, odteraz uz len znamy) z OVB mi dohodil PZP na moje auto asi o 15% drahsie ako online kalkulacka k rovnakemu produktu tej istej poistovne, pricom tvrdil ze mam nejaku extra zlavu priamo od sefa lokalnej pobocky...
0 0
Olča Olča

Olča je offline (nepripojený) Olča

zena-matka 2 detí
Je pravda, že na tých školeniach nepovedia nič konkrétne okolo poistenia a finančných produktoch. Ak sa aj na stretnutiach niečo pýtam okolo nejakej poistky, ich odpoveď je - urob najprv klientovi analýzu, on najprv musí pochopiť, že prvoradé je mať dobré zabezpečenie seba a potom ostatné veci.
0 0
zullu zullu

zullu je offline (nepripojený) zullu

Neviem ako ste vy všetci spokojní z OVB,ale ja som pre túto spoločnosť pracovala a nezarobila som žiadne veľké prachy.Podporu by som mala vyššiu ako plat,ktorý som mala tam.Mám len dlhy na zdravotnej poisťovni,v banke a ďalej sa radšej nevyjadrujem.Klientov som mala plno a nič sa im neporiešilo,lebo moja vedúca ,ktorá vykonáva túto funkciu nestíha a tak som mala kopec telefonátov a samé vyhrážanie sa.Zobrali si svoje veci a ja som rada,že som dala výpoveď.Nikdy v živote by ma nikto na takú prácu nenahovoril.Už niesom naivná ako na začiatku.Sľuby,ktoré mi nasľubovali sú len fámou.O tejto firme už nechcem nikdy nič počuť a keby som mala niekedy niečo riešiť,tak určite nie s touto spoločnosťou.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať