Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Súhlasím s Beou, ozaj, ako prázdninuješ? /Sme spolužiačky na všemvs/. Pár ludí som nevidela na prednáškach , chodili len na skúšky. Myslím si, že je to len o prístupe každého z nás. Kto to berie poctivo, príde aj na prednášku, aj na skúšku. A tí, ktorí sa celé prednášky bavia a rušia iných a samozrejme aj lektora , alebo vôbec neprídu - podaktorí z nich idú aj na opravné. Ozaj je štúdium len na našej zodpovednosti, ako sa k tomu staviame. Pretože sklbiť zamestnanie, rodinu, deti, školu - máme toho dosť a to obdivujem a skladám klobúk dolu pred ovela staršími spolužiakmi, ktorí sa na štúdium dali.
Takže nám prajem krásny zbytok prázdnin, aby sme načerpali sily naˇdruhý ročník štúdia.
0 0
Vivien01 Vivien01

Vivien01 je offline (nepripojený) Vivien01

Ahojte, tento rok som skoncila druhy rocnik v IKS BA, ale rada by som prestupila na treti rocnik do Trencina, je tu niekto odtial?? Mate daku web stranku? Ako tam je? Nasla som iba, ze sa studuje na SPS Odevnej. A chodite do skoly v sobotu, a aj dake piatky? o kolkej?
Velmi moc dakujem za vsetky informacie..
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

napíš mi na: inuss@post.sk Ja nastupujem do 2.ročníka v TN a zápis máme 23.09.2008 /utorok/ o 11,00 hod. Tretiaci majú zápis tiež 23.09.08, ale až o 13,00 hod.
0 0
lili99 lili99

lili99 je offline (nepripojený) lili99

ahoj studujem v Presove na tej skole mali sme prednásky v piatok aj sobotu LILI
0 0
marco04 marco04

marco04 je offline (nepripojený) marco04

Ide niekto na zápis do 1 roč. do Čadce?
0 0
Standa Standa

Standa je offline (nepripojený) Standa

Ahojte, mňa pre zmenu prijali do NZ, a maturovala som už tiež pekne dávno a tiež z ruštiny a na jazyky bohvie aké nadanie nemám, takže to bude "zábava". Len teraz od nich čakám novú zmluvu nakoľko sa mi školu rozhodol preplácať zamestnávateľ. Dávajú si riadne na čas lebo na zápis idem 26.8., len dúfam, že s tým nebudú robiť problémy.
0 0
tana35 tana35

tana35 je offline (nepripojený) tana35

Ahojte, ide niekto na zápis do 1.ročníka do Trenčína z PD a okolia?
0 0
Standa Standa

Standa je offline (nepripojený) Standa

Ahojte, bola by som veľmi rada keby sa nešiel niekto ktomi vie poradiť aké štúdijné materiály budem potrebovať do prvého ročníka na ekonomiku a manažment podniku. Veľmi pekne ďakujem
0 0
vera81 vera81

vera81 je offline (nepripojený) vera81

Škola má literatúru - vlastné knihy a doporučená literatúra sa objednávala hromadne za celý ročník.
0 0
Standa Standa

Standa je offline (nepripojený) Standa

Aj pre externistov? Lebo zatiaľ sme dostali len nejaké CD.
0 0
tana35 tana35

tana35 je offline (nepripojený) tana35

Ahojte, vie niekto či je termín zápisu do 1. ročníka (externe) v Trenčíne 23.9.08 o 15.00 hod? Tak som to mala napísané v oznámení o prijatí, ale keď to pozerám na stránke školy, tak sa mi ten termín s ničím nezhoduje. Neviem, či tam nie sú uvedené iba termíny pre denné štúdium. Ak viete, poraďte mi, ďakujem.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Pokiaľ viem zápis v TN do prvého ročníka už bol. 23.8
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Ľudia, iba náhodou som sa dostala k tejto téme a verte či neverte, normálne ste ma navnadili. Tuším pôjdem na budúci rok študovať. Teda rôčkov už mám dosť - cez 40, ale takú chuť som dostala na tú VŠEMvs v TN (to je najbližšie), že ak ma to neprejde, určite sa prihlásim a budem študovať!!!!!!!!
(Teda aspoň sa pokúsim.)
0 0
lacquer12 lacquer12

lacquer12 je offline (nepripojený) lacquer12

Je tu niekto kto pokracuje na Mgr. studiu?
0 0
Jane32 Jane32

Jane32 je offline (nepripojený) Jane32

Ahojte, ja som sa tento rok zapísala do 1. ročníka na externé štúdium v BA a mám 40, takže snáď to zvládnem a na zápise som stretla spolužiačku, s ktorom sme spolu maturovali. Dosť mi pri rozhodovaní, či ísť študovať pomohla táto téma, dosť ma to navnadilo.
0 0
libero712 libero712

libero712 je offline (nepripojený) libero712

Podla mna toto nie je ani skola - je to len akysi paskvil... Podla mna musi ludom dobre harasit ked prihlasia na skolu podpriemerneho typu - potom maju rovnaky titul ako ostatni - pritom su o mnoho sprostejsi... viem o com hovorim (priprava na skusku casto spociva v nabifleni 5 stran textu - to je vykon, co???)

Chodit do takej skoly je velka hanba!!!
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Keď vieš o čom hovoríš, tak si potom aj ty absolvent uvedenej školy. Pokial nie si, tak nehodnot niečo, o čom nevieš a čo si priamo nezažil.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

neviem či si absolvent nejakej školy, ale tej určite nie a na tu čo si chodil(la)musela byť strašne uboha
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Myslím, že libero712 vie dobre o čom hovorí.....
Kontaktujte sa na absolventov
0 0
libero712 libero712

libero712 je offline (nepripojený) libero712

Dovolte aby som reagoval.
Presviedcat vas ze mam alebo nemam vysoku skolu...to asi nema zmysel. Podstatne je ze poznam cloveka, ktory studuje na tejto pseudo-univerzite v Zlatych Moravciach. Dovolim si tvrdim ze tato skola je len akymsi slabim pokracovanim strednej skoly - videl som studijny material z tejto skloy. O com svedci aj sposob prijimania novych posluchacov. Vsetci su prijati - nijaka selekcia! Cize ak mas par korun a vies sa podpisat, tak dostudujes (zdatnost a inteligenciu, nebodaj analyticke myslenie - to urcite nepotrebujes). S rovnakym alebo podobnym akademickym titulom ako studenti ktori fakt studuju a tvoria know-how nasej spolocnosti!!! Zial na SVK je to tak.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať