Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Ja idem do druhého ročníka, ale nemám pocit, že som dostala niečo zadarmo. Skúšky sú pre mna dosť náročné. Oproti minulému ročníku, ked niekde písali len seminárky si myslím, že nám pritvrdili oproti nim. Ale čo už. S niektorými organizačnými vecami ani ja nie som spokojná, ale nie je v mojej moci to zmeniť. Takže mi ostáva len doštudovať - dúfam, že úspešne.
Ostatné je len vec názoru každého z nás.
0 0
anelly anelly

anelly je offline (nepripojený) anelly

Nezvyknem reagovať, ale tentokrát sa mi nedá. Asi sme už zabudli na výroky :" túto školu nedoštuduješ, len keď ťa prejde električka" a pod (a išlo o "náročné školy").Taktiež som v 2.ročníku VŠEMvs. Prednášajúcich máme ozaj na vysokej úrovni a nemyslím, že skúšku len tak odfláknu. Ja osobne som sa po nociach učila a nemám pocit, že to bolo jednoduché. Priznávam, že mám kolegov, ktorí ani nevedia termín skúšky a študujú...Myslím, že školu si každý študent urobí náročnú do takej miery ako chce. Ja osobne neštudujem pre titul, mohla som ísť na ľahšiu školu...
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Nektorý môže mať i sto titulov aj tie najlepšie školy, ale v bežnom živote sa neuplatni.A sú ľudia so strednou školou a dotiahnú to vysoko a potom si dopĺňa vzdelanie. Aký je percentuálny podiel denných študentov v tej know- how spoločnosti. Titul nie je všetko. Myslím,že sam život ukáže ako tie svoje vedomosti zužitkuje v bežnom živote.
0 0
ja33 ja33

ja33 je offline (nepripojený) ja33

Zdravim, mozem potvrdit, ze dodatocny zapis pre studentov nastupujucich do prveho rocnika VSEMVS v IKS Trencin (externe) bude 23.09.2008 o 15,00 hod. Na pficialnych strankach skoly nie je uvedeny.
0 0
hursan hursan

hursan je offline (nepripojený) hursan

Po prázdninách som sa pozrela na stránku, čo je nové a som v šoku. Teraz začínam druhý ročník na tejto škole a necítim sa byť neinteligentnou ženou a ani ženou bez analytického myslenia. Myslím si, že bez týchto daností by som ani nemohla svoju prácu vykonávať, nakoľko už 15 rokov ako živnostníčka spracovávam účtovníctvo podnikateľským subjektom a komunikujem v ich mene so všetkými úradmi. A naozaj netuším na akú skúšku sa stačilo pripravovať z 5 stranového materiálu. Takže, vážený pán Libero 712, chcela by som vám povedať len toľko, bez ohľadu na to, či vysokú školu máte alebo nie (vysoká škola zďaleka nie je zárukou inteligencie, to len tak na okraj), že urážať ľudí, čo sa niečo snažia dosiahnuť, nesvedčia zrovna o pozitívnych povahových vlastnostiach. Mňa sa vaše výroky dosť dotkli. Som poctivou študentkou, ktorá sa pripravuje na každú jednu skúšku a príprava na ňu mi určite netrvá deň ani dva. Sú to prebdené noci a odriekavanie si voľného času, ktorý by som aj ja mohla tráviť podobne vám, urážaním ľudí. Veľmi pekne by som vás chcela poprosiť, viac na túto stránku nepíšte. Veď my všetci sme len slaboduchí, neinteligentní blbci, ktorí si to zaplatia a nemusia nič vedieť. Načo budete s nami strácať váš drahocenný čas. Veď vy ste na inej inteligenčnej úrovni. Ďakujem vám.
0 0
tana35 tana35

tana35 je offline (nepripojený) tana35

Uz som si tam pre istotu zavolala, ale aj tak dakujem.
0 0
vera81 vera81

vera81 je offline (nepripojený) vera81

Nezvyknem sa nechať len tak vytočiť, ale na poznámky LIBERA712 sa nedá nereagovať. Vážený LIBERO712 asi sa nevyjadruješ ku škole VSEMVS. My sme nechodili do školy, kde dostaneš skúšku za účasť, ako je to na sociálnej práci, kde prišlo na prednášku 500 poslucháčov a povedalo sa pozbierajte indexy nech Vám zapíšeme A za účasť. My sme nemali na štátnice 30 otázok typu Kto je to sociálny pracovník, ale mali sme 160 otázok, kde v jednej otázke bolo niekoľko podotázok a boli porovnateľné s otázkami na Ekonomickej univerzite, ani sme nedostali titul Bc. za úsmev na besede. Takže si over informácie a potom posudzuj a neurážaj. Ak máš takého informácie priamo od absolventov, tak určite nie od tých, ktorí študovali a študujú na tejto škole.
0 0
mon075 mon075

mon075 je offline (nepripojený) mon075

ahoj vera81, pokračuješ v mag.štúdiu na tejto škole?
0 0
mon075 mon075

mon075 je offline (nepripojený) mon075

tiež študujem na tejto škole a prosila by som poradiť
bolo by to možné?
0 0
mon075 mon075

mon075 je offline (nepripojený) mon075

nájde sa niekto??????
0 0
lacquer12 lacquer12

lacquer12 je offline (nepripojený) lacquer12

a co potrebujes?
0 0
vera81 vera81

vera81 je offline (nepripojený) vera81

ahoj mon075, pokračujem v štúdiu na MGR., s čím potrebuješ poradiť??
0 0
Monika z MT Monika z MT

Monika z MT je offline (nepripojený) Monika z MT

Ahojte, zdravim. Teraz v sobotu 4.10 zaciname v IKS Cadca - prednaska cudzi jazyk. /1. rocnik/Cim je to blizsie, tym mi je horsie. Na skolu si uz ani nepamatam - koncila som pred 15 rokmi. Napiste, starsi /myslim tym vyssie rocniky/, skusenejsi, ako to prebieha. Dufam, ze som termin nedoplietla, nasla som to na stranke vsemsv - rozvrhy. Tak, uz sa tam len niako dopravit a prezit to.
0 0
marco04 marco04

marco04 je offline (nepripojený) marco04

Ja tiež idem do Čadce a maturovala som v 88, a bojím sa toho cudzieho jazyka, učila som sa totiž nemčinu, a vôbec sa mi nechce učiť sa anglicky a začína podľa rozvrhu 4.10.
0 0
katka s. katka s.

katka s. je offline (nepripojený) katka s.

Ahojte študenti. Dnes som absolvovala prednášku z AJ v Čadci prvý ročník. Poviem pravdu, bola som dosť sklamaná - hlavne z organizačných vecí. Miestnosť, celkové info atď. Keďže nás bolo mnoho nič som nevidela cez stĺpy, počula sem-tam. Po organičných veciach som odišla s tým, že prvé dve lekcie sa doučím bez prednášky s rodinným školitelom.
Skúsenejší študenti neviete či to bude s každou prednáškou takto? Nedajú sa zistiť požadované učebnice ešte pred konkrétnou prednáškou? Dnes sme tam sedeli väčšina začiatočníci a neviem či niekto z toho niečo mal. Ale možno som mala zostať. Uvidíme ako ďalej. Ale odhodlanie sa zatiaľ drží.
0 0
amber2 amber2

amber2 je offline (nepripojený) amber2

Tiež som sa včera zúčastnila prednášky...Pocity mám rovnaké, k tomu aj "handicap", lebo som mala NJ a RJ a to straaaašne dávno. Lektorka však podala výborný výklad toho, čo treba zvládnuť. Myslím, že pre úplných začiatočníkov je to dosť náročné, skúšala som aj "domácu úlohu", a veru mala som čo robiť...
0 0
Standa Standa

Standa je offline (nepripojený) Standa

Ako tak čítam tie Vaše vyjadrenia sa k angličtine, začína ma chytať panika, mňa prvá prednáška ešte len čaká lebo chodím no NZ. Čo konkrétne očakávajú od začiatočníkov?
Ďakujem Stanka
0 0
raduska184 raduska184

raduska184 je offline (nepripojený) raduska184

Zdravim všetkých študentov.....chcem sa spýtať už starších študákov či sa platia nejake poplatky za skúšky, lebo nieco som zapocula a neviem ako to vlastne je???
0 0
lacquer12 lacquer12

lacquer12 je offline (nepripojený) lacquer12

Studovala som 3 roky v Presove a ziadne skusky sme neplatili.
0 0
Monika z MT Monika z MT

Monika z MT je offline (nepripojený) Monika z MT

Zdravim vsetkych prvakov, ktori maju po prednaske z AJ. Ja tiez. V /CA/ Odporucanu ucebnicu, prac. zosit, gramatiku, budem mat k dispozicii v priebehu buduceho tyzdna a dame si to prefotit. /nove to stoji cca 1300,-Skk v akcii/. Neviem, co s tym testom, ktory bude az v LS spolu so ZS. Ja by ho radsej robila teraz, /zaciatocnik/lebo by sme mali viacej terminov, myslim aj na opravu, keby nahodou... V sobotu mame pravo a vobec neviem co si mam tam zobrat. na CD som nic take nenasla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať