Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
AdkaPOP AdkaPOP

AdkaPOP je offline (nepripojený) AdkaPOP

Ahoj.
Ja teraz v semptembri začínam študovať. VSEMVS. Prosím ťa o ten zoznam. Diki.
Adka POP
0 0
Alžbet Alžbet

Alžbet je offline (nepripojený) Alžbet

Ja tiež začínam študovať v septembri aj ja by som prosila o ten zoznam.
Veľká vďaka
Alžbet
0 0
Katarínka1 Katarínka1

Katarínka1 je offline (nepripojený) Katarínka1

ahoj, skratka IKS = Informačno-konzultačné stredisko, čiže dištančná forma štúdia.
0 0
Katarínka1 Katarínka1

Katarínka1 je offline (nepripojený) Katarínka1

patrixo Pozri príspevok
A to je teraz moderne študovat ekonomiu... len som zvedavy co budete vsetci s tou skolou robit, ked je pracovny trh presyteny ekonomami a čo ja viem pravnikmi, socialnymi vedatormi atď... naproti tomu je malo lekarov, strojnych inzinierov, chemickych inzinierov, elektrotechnikov, konstrukterov.... ale to je dobre.... pre mna
a nenapadlo ťa tak náhodou, že niekoho proste tá ekonómia baví??? netreba zatracovať žiadne štúdium, ani povolanie. Možno treba tie povolania, ktoré si menoval, ale aj ekonómov bude vždy treba.
0 0
Janka06 Janka06

Janka06 je offline (nepripojený) Janka06

AdkaPOP
Ahoj aj ja som sa príhlásila na VSEMVS do LC
0 0
AdkaPOP AdkaPOP

AdkaPOP je offline (nepripojený) AdkaPOP

Janka 06

Ahoj.
Tak že by sme spolu začali?
Na aký odbor ideš?Jana VS.
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

v.e.r.o.n.i.k.a Pozri príspevok
Ahojte,
chcem sa iby spytat, ci mal niekto skusku s doc. Kovacom. Ci sa da popripade nieco odpisat, ci sa treba vsetko naucit.
Nedá sa opísať, ale skúška je u neho dobrá, nemusíš rapkať poučky, keď vieš vysvetliť. Samozrejme niekedy to bez poučiek ani nejde, ale u mňa to bol najobľúbenejší profesor.
0 0
Janka06 Janka06

Janka06 je offline (nepripojený) Janka06

AdkaPOP
Na verejnú správu a ty?
0 0
boboka16 boboka16

boboka16 je offline (nepripojený) boboka16

AdkaPOP, Janka 06

Ahojte, buduce spolužiačky!

Tešíte sa na september???

Tiež buduca študentka v LC na VŠEMvs.
0 0
Janka06 Janka06

Janka06 je offline (nepripojený) Janka06

boboka16
Ahoj teším sa na september a ty? Už ti prišlo dačo zo školy?
0 0
boboka16 boboka16

boboka16 je offline (nepripojený) boboka16

janka 06


ešte nie, ale čakám. neviete niekto náhodou aké sú tam cudzie jazyky, a náročnosť informatiky???
0 0
Janka06 Janka06

Janka06 je offline (nepripojený) Janka06

boboka16
Anglicky a Rusky a neviem či aj nemčina je.Nevieš či sa školné platí naraz?Lebo mňa aj do Nitry prijali a tam treba naraz zaplatiť školné.
0 0
boboka16 boboka16

boboka16 je offline (nepripojený) boboka16

Janka 06

ahoj, ja som bola v LC na dni otvorených dverí a padla aj otázka školného, možno oficiálne je jednorázovo, ale ak by sa nedalo, dá sa na dve sprátky v septembri a 2. polovicu v januári, možno o to treba špeciálne požiadať, to neviem, ale nás ubezpečovali, že to je možné.
0 0
abasys abasys

abasys je offline (nepripojený) abasys

Ak sa to nezmenilo, tak sme tento rok platili za každý semester extra.
0 0
Janka06 Janka06

Janka06 je offline (nepripojený) Janka06

Je matematika na tejto škole ťažká?
0 0
anawinka anawinka

anawinka je offline (nepripojený) anawinka

Matematika na tejto skole nie je. Informatika je podla mna narocna, v prvom semestri sme sa mali naucit teoriu, celu knihu...a v teraz v druhom semestri bola skuska z excellu...tiez dost tazka si myslim. a to informatiku mame cele 3 roky, neviem vobec naco...
0 0
mojik mojik

mojik je offline (nepripojený) mojik

informatika je v pohode, v prvom ročníku teória.A excel, ja neviem, ale mňa to bavilo, stačí sa naučiť princím a samozrejme tomu pochopiť , potom rátanie príkladov na skúške sa dá. naozaj treba sa ale do toho kuknúť, mne tie príklady zabralo jednu nedeľu.
0 0
Janka06 Janka06

Janka06 je offline (nepripojený) Janka06

akú knihu budem potrebovať na informatiku pre 1.ročník.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
anawinka Pozri príspevok
Matematika na tejto skole nie je. Informatika je podla mna narocna, v prvom semestri sme sa mali naucit teoriu, celu knihu...a v teraz v druhom semestri bola skuska z excellu...tiez dost tazka si myslim. a to informatiku mame cele 3 roky, neviem vobec naco...
Nikdy nevieš, čo Ti bude niekedy užitočné. Ja som cez počítače odborníčkaXXL, zapnem -beží, vypnem-nesvieti. O kontingenčných tabuľkách som ani nechyrovala a odvtedy som ich už viackrát použila a množstvo iných vecí, grafy...ale nenávidela som informatiku. Hlavne tá kniha od Koklesa pre širokú verejnosť, bola pre mňa nočnou morou. Možno nie som dosť široká
0 0
jana jana

jana je offline (nepripojený) jana

Bola som prijatá do Blavy do 1.ročníka "Manažment malého a stredného podnikania v regiónoch" a mám z toho obavy či to zvládnem. Mám ísť na zápis alebo nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať