Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
boboka16 boboka16

boboka16 je offline (nepripojený) boboka16

ahojte,

ak má niekto na predaj Úvod do teórii financií a meny, VET, základy marketingu. mala by som záujem, ´dakujem
0 0
katarina1305 katarina1305

katarina1305 je offline (nepripojený) katarina1305

ahoj...to som nepočula že to bude formou testu....možno preto že som prišla neskôr, takže je to isté????
0 0
katarina1305 katarina1305

katarina1305 je offline (nepripojený) katarina1305

poslala by si aj mne tie otázky????? dakujem
ASPROWALTA Pozri príspevok
alki

ak chces napis mi e-mail.
0 0
katarina1305 katarina1305

katarina1305 je offline (nepripojený) katarina1305

poslala by si aj mne tie otazky.....?
dakujeeem
ASPROWALTA Pozri príspevok
Kto chodi EXTER.do 1 r.do TN ?

Financie a mena mame formou testu,ved to na prednaske hovorila ze nam to da formou testu.alebo som zle pocula??????????????
inak mam testove otazky od jednej dobrej duse ale nemusia tam byt, no urcite tam nebudu ale aspon priblizne to pomoze.

a su z celej jej knihy.takze celu knihu musime vediet.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Chodí niekto do Topoľčian?
0 0
alki alki

alki je offline (nepripojený) alki

skúška z financie a meny určite nebude formou testu..bude formou otvorených otázok. a katarínka mala pravdu, pre všetkých bude najlepšie, ak sa to naučíme a nebudeme vyzvedať, lebo aj tak nám to nepomôže. doc. Sysáková by určite nedala tie isté otázky.) takže nič iné nám neostáva, iba učiť sa, učiť sa, učiť sa, aby sme to do toho 16-teho zvládli.. všetkým nám držím palce..)
0 0
gabkazabka21 gabkazabka21

gabkazabka21 je offline (nepripojený) gabkazabka21

ahojte spoluziaci chcela by som vas poprosit ci by ste mi nevedeli poslat poznamky z prednasok z 1 rocnika Integracne procesy v europe, financie a mena, informatika, anglictina aspon nieco dakujem moc
0 0
gabkazabka21 gabkazabka21

gabkazabka21 je offline (nepripojený) gabkazabka21

mozete rovno na stranku spoluziaci.sk rok ukoncenia 2012 aby mali z toho osoh aj iny nie len ja a par znamich...
0 0
ankao79 ankao79

ankao79 je offline (nepripojený) ankao79

Ahojte,
chcela by som touto cestou veľmi pekne poprosiť nejakého dobrého človeka, ktorý je momentálne v 5. ročníku a bol by ochotný mi poskytnúť nejaké materiály prípadne zodpovedať nejaké otázky k niektorým predmetom zo 4. ročníka.
Môžete sa mi ozvať na môj email: ankao79@azet.

Budem veľmi veľmi vďačná.

Vopred ďakujem.
0 0
ahava17 ahava17

ahava17 je offline (nepripojený) ahava17

boboka16 Pozri príspevok
ahojte,

ak má niekto na predaj Úvod do teórii financií a meny, VET, základy marketingu. mala by som záujem, ´dakujem
bobok16, posli mi tvoj email, poslem ti mena a fiancie, neda sa mi poslat ti sukromnu spravu, len teraz som sa registrovala.
0 0
gabkazabka21 gabkazabka21

gabkazabka21 je offline (nepripojený) gabkazabka21

ahoj Ahava mohla by si aj mne poslat financie a mena? mail mam na azete pod tymto menom. Neda sa mi tu vlozit mail.Dakujem
0 0
gabika ka gabika ka

gabika ka je offline (nepripojený) gabika ka

Ahojte všetci, čo ste dnes 16. 10. mali skúšku z financií a meny. Myslím, že nedopadla veľmi dobre, pretože tie otázky zaskočili takmer všetkých. Dúfam, že opravný termín dopadne lepšie
0 0
vladino4 vladino4

vladino4 je offline (nepripojený) vladino4

Gabika môžeš napísať že aké otázky boli?
0 0
lucik* lucik*

lucik* je offline (nepripojený) lucik*

Ahojky gabika ka, mozem ta poprosit poslat mi ake otazky ste mali z financii a meny? :-) my sme mali dnes prednasku ...
0 0
ahava17 ahava17

ahava17 je offline (nepripojený) ahava17

gabika ka Pozri príspevok
Ahojte všetci, čo ste dnes 16. 10. mali skúšku z financií a meny. Myslím, že nedopadla veľmi dobre, pretože tie otázky zaskočili takmer všetkých. Dúfam, že opravný termín dopadne lepšie
ahojky gabika ka, prosim ta, poslala by si mi otazky ake ste mali na skuske z financie a mena???? dakujem
0 0
bolacka bolacka

bolacka je offline (nepripojený) bolacka

vsetko ma boli :)
aj mne prosim
0 0
ahava17 ahava17

ahava17 je offline (nepripojený) ahava17

gabkazabka21 Pozri príspevok
ahoj Ahava mohla by si aj mne poslat financie a mena? mail mam na azete pod tymto menom. Neda sa mi tu vlozit mail.Dakujem
mas to tam. pa pa
0 0
bolacka bolacka

bolacka je offline (nepripojený) bolacka

vsetko ma boli :)
prosim aj mne na zuzka@nobbi.sk ...dakujeeeeeeeem
0 0
Beňuška Beňuška

Beňuška je offline (nepripojený) Beňuška

Tie otázky z FaM by sa zišli aj mne. Ak môžeš Gabika ka pošli mi ich. Ďakujem. Mali ste už niekto skúšku z informatiky s Koklesom?
0 0
lucik* lucik*

lucik* je offline (nepripojený) lucik*

upsss ja som zabudla, gabika ka please posli mi otazky FaM na takacsl atlas sk dakujeeeem :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať