Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ahava17 ahava17

ahava17 je offline (nepripojený) ahava17

ahojky vsetci, poslala uz niekomu gabika ka tie otazky z FaM ????
0 0
bolacka bolacka

bolacka je offline (nepripojený) bolacka

vsetko ma boli :)
ahoj vies mi prosim povedat ako prebiehala prednaska z informatiky a ci mi bude moc chybat ked na nej nebudem?co ste tam riesili? a z coho sa mate ucit na skusku?z nejakej knihy alebo staci z poznamok co odzneju na prednaske?moc si zakladal na tom aby bol kazdy pritomny na prednaske?prosim co napodorbnejsie info mi moc pomoze nakolko nebudem mocst byt na prednaske na informatike lebo budem den po operacii
0 0
v.tudlova@zoznam.sk v.tudlova@zoznam.sk
ahoj prosim ta poslala by si tie otazky aj mne dakujem.
0 0
gabika ka gabika ka

gabika ka je offline (nepripojený) gabika ka

Aby som povedala pravdu, tie otázky z FaM sa týkali knihy od doc. Sysákovej. Aj ja som zháňala otázky, ale ako som zistila, vôbec mi to nepomohlo, pretože doc. Sysáková nenechá nič na náhodu a veľmi dobre sa poistí. Ako to bolo v našom prípade. Najlepšia cesta, ako zvládnuť skúšku, je naučiť sa všetky kapitoly, čo obsahuje jej kniha. A buďte naozaj dôslední, pretože je to dosť ťažká skúška. Tak hlavu hore a hor sa do učenia. Nič nie je také zlé, aby nebolo horšie
0 0
lucik* lucik*

lucik* je offline (nepripojený) lucik*

mmmh gabika,asi tie otazky neprezradi :-(, ono je asi kazdemu jasne a je to aj logicke,ze nebudu tie iste otazky,ide len o to,ze napr. mne by pomohlo vediet ich uz len ako priklad, nech si viem zvolit styl ucenia, inak sa ucim na test a inak na pisomku ... kazdy ma svoj styl ucenia:-)
0 0
joko30 joko30

joko30 je offline (nepripojený) joko30

Som študentoku externého štúdiua, IKS Nové Zámky. Prednášku FaM sme mali 17.10 a doc. Sysáková nám dala skúšku na 13.11. čiže 3 týždne. ale aspoň to budeme mať za sebou a nebude toho tak veľa naraz.
0 0
mirka1710 mirka1710

mirka1710 je offline (nepripojený) mirka1710

Ahoj mohli by ste prosim vas poslat otazky FaM aj mne? nech viem co ma caka .... dakujem (mira.mik@pobox.sk)
0 0
iveta78 iveta78

iveta78 je offline (nepripojený) iveta78

Mali ste uz niekto prednásku z informatiky? Stací prednáska, alebo je potrebné zhánať knihu?
0 0
d.danka d.danka

d.danka je offline (nepripojený) d.danka

Ja s a uz pomalicky ucim na skusku z F a M, ale mohli by ste mi napisat z IKS Trencin, vyzadovala pani doc. aj tie vzorce inflacie?? Treba ich presne vediet a popisat ich???
Ja nechapem, preco by sme si nemohli navzajom pomoct, mozno dalsiu skusku bude mat skor nase IKs.
0 0
mackabt mackabt

mackabt je offline (nepripojený) mackabt

Aké boli otázky z Fam na iks trenčín?
0 0
d.danka d.danka

d.danka je offline (nepripojený) d.danka

he, no ved to by som aj rada vedela
0 0
vladino4 vladino4

vladino4 je offline (nepripojený) vladino4

Ahoje prosím všetkých ktorý máte nejaké skúšky za sebou, napíšte otázky ktoré si pamätáte. Iným to pomôže, niektorý si povedia že aj motyka strelí, ale je to lepšie vedieť čo na nás čaká.
0 0
anelly anelly

anelly je offline (nepripojený) anelly

na tejto škole študujem tretí rok a ako som si všimla, tak najväčšiu diskusiu tu rozpútali študenti prvého ročníka o zháňaní otázok ku skúškam. z vlastnej skúsenosti Vám môžem poradiť, že Vám to nepomôže, zbytočne Vás to pomýli, pretože sa budete orientovať na "získané otázky" a poriadne sa nič nenaučíte. A profesori - boli by ste prekvapený, ovládajú všetky študentské finty, takže zahoďte tú naivitu, že nevedia o "externej komunikácii" medzi študentami a potom jednotlivé otázky medzi strediskami menia. čo sa týka financie a mena, tak dodnes sa "budím zo sna" z tejto skúšky, bola jedna z najťažších! My sme museli vedieť nie len všetko z knihy, ale ja som mala stiahnuté rôzne odporúčané materiály z internetu asi na ďalších 100 strán, pretože na skúške nešlo len o to, či je človek nabiflený, ale či tomu aj rozumie a má všeobecný rozhľad. Takže odporúčam písať, písať, písať všetko čo viete a čo Vás napadne! Držím Vám palce!
0 0
bolacka bolacka

bolacka je offline (nepripojený) bolacka

vsetko ma boli :)
anelly a tie materialy by si vedela este niekde vyhrabat?ze by sme sa dohodli na cene alebo co?tiez pripadne aj ine materialy
0 0
d.danka d.danka

d.danka je offline (nepripojený) d.danka

Mne napriklad vobec nejde o to sa nepripravit na skusku, ucim sa na nu od prveho dna, lebo viem, ze to potrebujem k dalsiemu studiu. Nejde mi o opisovanie ,robenie tahakov, som dospely clovek a kedze skola stoji nemale peniaze snazim sa tam aj nieco naucit a skolu povazujem za investiciu do buducnosti. Pytala som sa len ako test vyzeral. Ci sa jedna o rozpisovanie otazok, ci len hole farkty- kedze test ma trvat len 20 minut. Je mi uplne jasne, ze pani docentka neda rovnake otazky, sama nam to povedala a povedala nam aj to, ze ziadne pisat a pisat, lebo take omacky ake pisu studenti uz nevladze citat. IKS Trencin mal uplne novu formu testu ako predchadzajuce rocniky- takze chcela som vedie aku.. To je vsetko;
0 0
lucik* lucik*

lucik* je offline (nepripojený) lucik*

presne ako pise d.danka ... moje slova :-)
0 0
abasys abasys

abasys je offline (nepripojený) abasys

d.danka Pozri príspevok
Mne napriklad vobec nejde o to sa nepripravit na skusku, ucim sa na nu od prveho dna, lebo viem, ze to potrebujem k dalsiemu studiu. Nejde mi o opisovanie ,robenie tahakov, som dospely clovek a kedze skola stoji nemale peniaze snazim sa tam aj nieco naucit a skolu povazujem za investiciu do buducnosti. Pytala som sa len ako test vyzeral. Ci sa jedna o rozpisovanie otazok, ci len hole farkty- kedze test ma trvat len 20 minut. Je mi uplne jasne, ze pani docentka neda rovnake otazky, sama nam to povedala a povedala nam aj to, ze ziadne pisat a pisat, lebo take omacky ake pisu studenti uz nevladze citat. IKS Trencin mal uplne novu formu testu ako predchadzajuce rocniky- takze chcela som vedie aku.. To je vsetko;
no ako dopadla skúška?
0 0
mackabt mackabt

mackabt je offline (nepripojený) mackabt

Včera sme mali skúšku z FAm u doc Sysákovej -brutus.
Testy mali 4 otvorené otázky a bolo ich asi 30 variantov. Otázky boli úplne zo všetkého -aj podrobnosti .
Napr. Maastrichtské kritéria, jadrová inflácia, medzibankové operácie a úroky, všetky rozdelenia- financie, peniaze, trh atď, operácie na odoberanie likvidity na medz. úrovni, menové agregáty, aktíva, pasíva banky, bilancia, podnikové financie, menový fond, medzinárodné banky, podmienky globalizácie atď- nič iné nezostáva len sa to poctivo naučiť. test trval 20 minút, bolo sa treba vyjadriť presne a stručne ale dá sa to zvládnuť
0 0
ahava17 ahava17

ahava17 je offline (nepripojený) ahava17

mackabt Pozri príspevok
Včera sme mali skúšku z FAm u doc Sysákovej -brutus.
Testy mali 4 otvorené otázky a bolo ich asi 30 variantov. Otázky boli úplne zo všetkého -aj podrobnosti .
Napr. Maastrichtské kritéria, jadrová inflácia, medzibankové operácie a úroky, všetky rozdelenia- financie, peniaze, trh atď, operácie na odoberanie likvidity na medz. úrovni, menové agregáty, aktíva, pasíva banky, bilancia, podnikové financie, menový fond, medzinárodné banky, podmienky globalizácie atď- nič iné nezostáva len sa to poctivo naučiť. test trval 20 minút, bolo sa treba vyjadriť presne a stručne ale dá sa to zvládnuť
noo, ani nevrav, ja už len čakám na výsledky, ale som veľmi prekvapená aké boli otázky..... a nie len ja, po tom, čo sme to dnes preberali, tak viacerí "čumeli" včera
0 0
alki alki

alki je offline (nepripojený) alki

ahojte. chcela by som poprosiť, kto má knihu z predmetu Regionálna ekonomika a politika od Kyjaníčkovej, Ivaničku, či by mi ju nepredal. Bola by som veľmi vďačná, ak by to bolo v priebehu nastávajúceho týždňa.
píšte na adresu: alki2@azet.sk
Ďakujem veľmi pekne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať