Zavrieť

Porady

Energeticky pasívny dom

Vzhľadom k tomu, že je u nás veľmi slabá informovanosť o energeticky pasívnych domoch, chcel by som, aby sa v rámci tejto diskusnej témy rozprúdila debata o použiteľnosti tohoto systému.
Usporiadat
Jarka Č. Jarka Č.

Jarka Č. je offline (nepripojený) Jarka Č.

lapejko Pozri príspevok
k tomu Ytongu, všetci záujemci si kliknite na Ytong-Multipor a referencie vo Wiesbadene, už 6rokov stojí vzorový dom v Alzenau, článok o tom priniesol pred tromi rokmi časopis Stavebníctvo a bývanie. Už je tento materiál aj v Poľsku a na Slovensku a v cenníkoch ytongu. Bez kotiev, sieťky a strachu, že sa pri búrke počas práce izolácia navlhne... A nehoríí!
... a popri výnimočných vlastnostiach má aj výnimočnú cenu.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
to Jarka: Možností je viac - pluralita núti sadnúť k zdrojom informácií a študovať. Jarka ani Milosss Vás nezachránia .

, hladam z čoho sa odraziť
vďaka vam obom aj ostatnym poraďákom
0 0
Jarka Č. Jarka Č.

Jarka Č. je offline (nepripojený) Jarka Č.

Bettylou, tak ako pokračujete?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nijako, som v štádiu hľadania projektanta, ktorý by mi vedel prerobiť môj katalógový projekt na moje predstavy. Ten KP ma dosť sklamal, je to poriadne odfláknuté.
0 0
Jarka Č. Jarka Č.

Jarka Č. je offline (nepripojený) Jarka Č.

bettylou Pozri príspevok
Nijako, som v štádiu hľadania projektanta, ktorý by mi vedel prerobiť môj katalógový projekt na moje predstavy. Ten KP ma dosť sklamal, je to poriadne odfláknuté.
Kto / čo je KP?


doplnené: Aha, už viem... asi katalógový projekt.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
KP - katalogovy projekt, máš to v texte.
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

Ak niekto ocakava od katalogoveho projektu, ze bude pasivny, tak musi byt sklamany, to je jasne....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať