Zavrieť

Porady

Koľko zarábate?

admin
V spolupráci s portálom našeplaty.sk sme Vám pripravili prieskum platov, do ktorého sa môžete zapojiť aj Vy na Porade na adrese

http://www.porada.sk/view.php?pg=naseplaty

Ide o anonymný anketový systém, do ktorého sa môžu prihlásiť tak registrovaní(prihlásení) ako aj neregistrovaní(neprihlásení) návštevníci Porady.
Ak sa zapojíte do prieskumu, získate prehľad o platových reláciách v rámci Vašej pozície. Prieskum je robený celoslovensky a pozície sú vyhodnocované aj na základe lokality.

Vrelo odporúčam zistiť si a porovnať koľko zarábate. Je to pomôcka nielen pre zamestnancov, ale aj pre zamestnávateľov.
Je dobré poznať svoju cenu (niekto je príliš skromný, niekto má prehnané očakávania.)

P.S. Pri zadávaní údajov sa nepožadujú žiadne osobné údaje, takže môžete byť bez obáv
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Žeby to bol chlap do koča aj do voza?

P.S. Keby takí chlapi boli, ženy by sa asi o nich pobili
Určite takí existujú, len treba hľadať, a nenechať sa oslepiť vyglancovaným autom, značkovým oblekom a tučnou peňaženkou.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

smith Pozri príspevok
Určite takí existujú, len treba hľadať, a nenechať sa oslepiť vyglancovaným autom, značkovým oblekom a tučnou peňaženkou.
budem úplne mimo pôvodnej témy - ale uznaj, keď bude mať dotyčný nie chlapec pre všetko tak tučnú peňaženku, už snáď bude môcť zaplatiť nejakú tú slečnu pre všetko, no nie?
0 0
SAIVI SAIVI

SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

.....no tabulku som si s "potesením" pozrela ...ale už sme si tu u nás v práci nejak zvykli že nemáme šancu na vyšší plat... ja osobne učtujem mix 10tich firiem s priemernym hrubým platom do 15tis. : (
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

.... čo tak "voľná noha" ?
0 0
SAIVI SAIVI

SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

"volna noha" ...casto objavujúca sa tema v mojej mysli, ...ale nemam na to odvahu,potrebujem isty prijem kedze zijem sama so synom... asi nemám na to dosť sebavedomia... keby som mala, tak tu už dávno nie som... : )
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Saivi, ale môžeš začať aj popri zamestnaní, veľa ľudí tak začínalo, a keď už mali dosť firiem, tak sa osamostatnili. To zvládneš. Začneš s 3-4 firmami a uvidíš, že to pôjde, aj syna zvládneš. Len sa treba odhodlať!?
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
cactus Pozri príspevok
Saivi, ale môžeš začať aj popri zamestnaní, veľa ľudí tak začínalo, a keď už mali dosť firiem, tak sa osamostatnili. To zvládneš. Začneš s 3-4 firmami a uvidíš, že to pôjde, aj syna zvládneš. Len sa treba odhodlať!?
Ak je syn ešte malý školák, nemá podľa mňa sama popri zamestnaní šancu. Predsa len, deň má len 24 hodín...
Ak je to už veľký chalanisko, čo nevyžaduje toľko matkinej pozornosti a starostlivosti, tak by sa dalo uvažovať...
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Nezabudnite však na to, že zamestnanec potrebuje súhlas zamestnávateľa, ak chce podnikať v oblasti, v ktorej podniká zamestnávateľ. Alebo bola nejaká zmena?

Inak - tiež si myslím, že podnikanie popri zamestnaní je dobrá cesta na osamostatnenie.
0 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

Podnikanie popri zamestnaní je skvelá vec, ale zvlášť pri učte si to vyžaduje veľkú dávku tolerancie celej famílie. Zvlášť I.Q v roku a potom niekedy sa to nahrnie i v práci i doma i v podnikaní, takže celé je to nielen o schopnostiach ale aj o šťastí, o zdraví, nielen svojom a o tolerancii. Viete sedieť na troch stoličkách kvalitne a na úrovni je ťažké. A 3-4 firmy síce nie je moc, ale ani z toho nezbohatneš. Jediné čo ma teší, je že to zvládnem ak by som náhodou prišla o zamestnanie.
To je moja skúsenosť.
Prajem pekný deň
0 0
jamNicka jamNicka

jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

stale naivna a neznala
ja som sa tiež chcela zapojiť do prieskumu, no moja pracovná pozícia vôbec nie je na zozname a keď som sa nezaradila, ďalej sa mi nedalo vyplniť. Pracujem v školstve ako asistentka učiteľa a neviem z akého dôvodu sme zaradení do 7 pl. triedy, keď sa vyžaduje stredoškolské vzdelanie pedagogického smeru, keby som už pracovala v MŠ alebo v ŠKD, zaradená som do 8, kde je tu logika
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Prešiel som celú tému a nenašiel som jeden KONKRÉTNY údaj ....

PREČO ???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

To by teda chcelo nejakú zmenu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pracovnú, nepracovnú, máš na výber.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Tweety Pozri príspevok
To by teda chcelo nejakú zmenu.
Samozrejme , pridávam svoje konkrétne udaje:

Za rok 2012 bol moj hrubý príjem cca 14 000 €, zaplatil som ccca 700 eur DPFO, moj mesačný ČISTÝ prijem
podľa metodiky bánk na zisťovanie bonity klienta bol cca 290 €.

V skutočnosti si žijem v pohode a na svoj príjem sa nesťažujem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Prešiel som celú tému a nenašiel som jeden KONKRÉTNY údaj ....
PREČO ???
....hehehe...

Odpoviem Ti aj inak ...že na rovinu ???
Nedozvieš sa , chlope , konkrétnych čísel účtovníckych príjmov ....ej veru nie ....
Na riť by si padol , teda ako nesedíš ....

Indeed Pozri príspevok
Samozrejme , pridávam svoje konkrétne udaje:

Za rok 2012 bol moj hrubý príjem cca 14 000 €, zaplatil som ccca 700 eur DPFO, moj mesačný ČISTÝ prijem
podľa metodiky bánk na zisťovanie bonity klienta bol cca 290 €.

V skutočnosti si žijem v pohode a na svoj príjem sa nesťažujem.
„Čooooo?“ skríkol INDY na účto ..
“Čoooo?“ účto trikrát zvolali...
„Či sa ti , INDY , dobre nedarí?
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať