Zavrieť

Porady

prečíslovanie pokladničných dokladov?

Prosím Vás vie mi niekto poradiť ako sa dajú prečíslovať v účtovnom denníku pokladničné doklady ? Mám účtovný program MRP -Windows - Podvojné účtovníctvo. Ďakujem.
Usporiadat
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Čo je to MS3?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
asi myslí soft MoneyS3.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ano Money S 3, dá sa to?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Daj si otázku do témy Money, skôr si ju všimnú tí, čo pracujú s tým istým softom ako ty.
0 0
sameika sameika

sameika je offline (nepripojený) sameika

lenkak Pozri príspevok
presne ako som očakávala, v tomto sa nič nezmení.

Ja som urgovala to prečíslovanie v MRP niekoľkokrát, ale stále som dostala tú istú odpoveď - neuvažujú o tom vzhľadom na to, že by to mohlo ovplyvniť správnosť účtovníctva danej firmy... a stane sa mi x-krát, že mi donesú faktúru a zároveň jej hotovostnú úhradu až na konci mesiaca... v takom prípade zadám aj úhradu faktúry dňom, kedy som doklad obdržala.... dúfam, že za to du nebude napádať... hm
0 0
Pukluš Pukluš

Pukluš je offline (nepripojený) Pukluš

V money sa nedajú prečíslovať doklady.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ahoj, ja si v JU a PU pri platcoch DPH, cislujem stvrtrocne, ked robim tych rocnych urobim to tesne pred tlacenim poslednych zostav. Ak sa mi ale stane ze mi prinesu nejaky doklad so skorsim datum pouzivam pomlcku+cislo , kt. davam za cislo dokladu kam je zaradeny prineseny doklad napr. V08002 a V08002-1 a tak isto to robim aj pri PF. Mozno ma za to pri kontrole nepochvalia...no nieco si predsa musia najst, ale aspon mi to sedi podla cisel.
0 0
Kirk Kirk

Kirk je offline (nepripojený) Kirk

Ja to riešim tak, že doklady hneď číslujem. Keď príde nejaky starší dám dátum zaúčtovania vtedy keď príde - dole na PD a VD je dátum zaúčtoval, ten sa nemusí zhodovať s dátumom vystavenia dokladov. Žiadne prečíslovanie nerobím, je to pracne - prečíslovať nielen perom na doklade ale aj v zápisoch v účtovnom denníku prečíslovať všetky čísla PD a VD ???

Kirk
0 0
maroskoq maroskoq

maroskoq je offline (nepripojený) maroskoq

joj berete to cislovanie velmi vazne ..........v pohode to danovaci beru
0 0
ani1 ani1

ani1 je offline (nepripojený) ani1

prosím, v MRP som si chcela vytlačiť peňažný denník ale nemám zápisy zoradené podľa dátumu, nechcem prečíslovať doklady, len chcem aby mi v peňažnom denníku išli dátumy pekne poporadí. Ako na to?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

ani1 Pozri príspevok
prosím, v MRP som si chcela vytlačiť peňažný denník ale nemám zápisy zoradené podľa dátumu, nechcem prečíslovať doklady, len chcem aby mi v peňažnom denníku išli dátumy pekne poporadí. Ako na to?
Peňažný denník/funkcie/prečíslovanie podľa dátumu. Čísla dokladov by si mala prečíslovať, dá sa to len ručne, aby ti išli chronologicky vzostupne.
0 0
Ejo Ejo

Ejo je offline (nepripojený) Ejo

Pukluš Pozri príspevok
V money sa nedajú prečíslovať doklady.
V money sa dajú prečíslovať pokladničné doklady. Je na to zásubný model. Ja som ho už použila, nakoľko som musela vymazať určité doklady a potom by mi nesedelo číslovanie.
0 0
majkla majkla

majkla je offline (nepripojený) majkla

Skus si vytvorit samostatny čiselny rad na zahranicne faktury.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať