Zavrieť

Porady

Delena strava

Ahojte vsetci!

Chcem sa Vas vsetkych opytat ci neviete nejake dobre recpty na delenu stravu? Uz fakt neviem co mam vymyslat.
Keby bola nejaka dobra dusa, ktora by mi s tym pomohla, bola by som velmi vdacna.
Usporiadat
zzmag zzmag

zzmag je offline (nepripojený) zzmag

Ahojte baby...
neozyvam sa... hapruje mi net, respektive pc mam zavireny, tak nemozem prispievat na poradu.. ale sledovat vas mozem... po stacke to dam do poriadku a aj prilepim recepty, ktore mam...
Cactus... dakujem za poradenie... ja som si ako naschval nevsimla tlacitko"prilozene subory"... dik...
Zuhl.. drz sa a daj vediet, co je s Tebou...
Olybaba.. a Tebe sa ako dari?
Ja sa stale ucim, uz ma to nebavi)))...drzte palce.. ale stale delim, a to je dobre!!!
DO DELENIA!!!!
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ahoj zzmag, je mi už super, tie zázračné byliny zabrali. pokračujem v DS, dnes mám zeleninkové rizotko.
0 0
marcusa marcusa

marcusa je offline (nepripojený) marcusa

a mohla by som aj ja pekne poprosiť o nejaké tie receptíky... budem veľmi vďačná.
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

chcem sa pýtať pozná niekto knihu, resp je vlastníkom, od Dušan Zachar - Výživa človeka, oplatí sa ju zhánať?
0 0
zzmag zzmag

zzmag je offline (nepripojený) zzmag

Ahojte, opat sa ozyvam...
ako sa mate baby? Zuhl, Olybaba a vsetci, co sem chodia?
Ja sa stale ucim.. stale delim, velmi nechudnem, ale pri tom mnozstve jedla, co zjem aspon nepriberam.. nieco pozitivne Ale uz mi to delenie pride uplne samozrejme, citim sa vynikajuco.. ako sa dari vam?

V prilohe prikladam recepty z ceskej diskusie o DS... su v cestine, a pismenko na zaciatku kazdeho receptu oznacuje, aka je to skupina, ci K-Kyticky (rastlinna), Z- zvieratka (zivocisna)...
Dufam, ze sa hodia..
Drzte sa
DO DELENIA!!!
0 0
zzmag zzmag

zzmag je offline (nepripojený) zzmag

Podarilo saaaa!!!))
Cactus... podarilo saaaa))..

Viktorviktor.. tu knihu nepoznam, je mi luto.. ale na nete najdes kopu fantastickych stranok, staci surfovat, alebo napis, o co konkretne mas zaujem a urcite ti niekto poradi, kde to hladat.

DO DELENIA!
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
u mna stale pokracuje delenie a myslim ze vysledok je dobry,
- v nedelu bolo vazenie, meranie, za dva tyzdne vaha dole o 1 kg, obvod bokov o 1 cm, obvod pasu o 2 cm, obvod stehna o 2 cm (za mesiac je vaha -4 kg, boky - 2 cm, pas - 6 cm, stehno - 4 cm),
- zaciatkom aprila idem do kupelov na 28 dni po operacii bedroveho klba, som zaradena do liecebnej telesnej vychovy, dufam ze aj tu vaha pojde dole,
- zo skusenosti potvrdzujem, ze delena strava nie je o tom, ze rychlo sa chudne, skor pomaly a urcite je najlepsi pocit, ked "cely clovek" sa lepsie citi
- takze doporucujem tym co chcu - dalej DO DELENIA !!!
0 0
zzmag zzmag

zzmag je offline (nepripojený) zzmag

Ahoj baby, ako sa mate?
Ja sa mam fajn, vytesujem sa, ze konecne svieti slniecko, tak som po dlhom case vytiahla korcule.. a som dobita, ale prijemne unavena ... Hadam kila odo mna rychlejsie utecu.... zatial utekaju, ale velmi pomaly, zacala som cvicit aj brusaky, tak hadam to bude mat nejaky efekt... a som na seba patricne hrda, ze cez sviatky aj ked rodinka papkala tradicne jedla, ja som z cesty nezisla a som spokojna
Takze pochvalila som sa a mozem ist prec..)))) Drzte sa vsetci delici a samozrejme:

DO DELENIA!!!

a napiste, ako sa mate...
0 0
cookie cookie

cookie je offline (nepripojený) cookie

ahojte, som tu nova, precitala som vsetkych 25 stran. na DS som sa dala len nedavno, no hlavne koli tomu ze som sa citila strasne pretazena vsetkymi tymi jedlami. a teraz sa citim naozaj skvelo. ale je pravda ze chudi ludia z DS zacnu priberat??? trosku ma to vystrasilo... inak dakujem vsetkym za recepty, coskoro vyskusam.
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

dobry den-zaujimal by ma Vas nazor na sojove mlieko, sojove granulaty a tofu syr.Niekde sa uvadza ze soja patri do rastlinnej skupiny-inde je zas zaradena do zivocisnej skupiny...Tak ako je to teda so sojou?.
dakujem-Katka.
0 0
monca13 monca13

monca13 je offline (nepripojený) monca13

ahojte všetci "deliaci",
objavila som tieto vaše rozhovory len nedávno a veľmi ma potešili,
je super, keď vidím, že to funguje, ja sa tiež snažím trochu prečistiť organizmus a niečo aj zhodiť, po zime to som mnou vyzerá dosť zle,
tentokrát som pred začatím delenej prečistila telo 2-dňovou pšeničnou kúrou, (malo byť viac, ale nevydržala som), super pocit, nafúknuté telo sa rýchlo odvodní a prečistí, no a teraz som nabehla na delenú, doteraz som poznala len delenie podľa Kořínkovej, ale objavila som článoj Jarmily Ondrišovej, ktorá delí podľa dr. Haya, kde neutrálna skupina je podstatne rozšírená a pre mňa absolútne vhodná, k cestovinám alebo chlebu môžem bryndzu, nivu, do kávy šľahačku, smotanu....úplne vynikajúce, no a teraz navyše podľa vašich článkov vidím, že to aj naozaj funguje, tak uvidím, delím ďalej.....
len ma trocha zneistelo to, že sójové výrobky, Tofu, sójová omáčka sa radia do bielkovín, ja som myslela, že Tofu je samozrejme uhlohydrátová skupina a že sójová omáčka je určite neutrálna, no a o sójovom mlieku ani nehovorím,
všimla som si, že táto téma zneistela aj "airin.nice- Katku" v poslednom príspevku, tak čakám na odpoveď......
zatiaľ vás všetkých pozdravujem a prajem pekný deň!
0 0
monca13 monca13

monca13 je offline (nepripojený) monca13

zzmag,
inak ďakujem, že si sem dala perfektný prehľad delenia podľa dr. Haya, len sa chcem opýtať na bylinkové čaje, raz sú uvedené v bielkovinách, potom v neutrálnych. Tak kam patria? alebo podľa druhu bylín? díky, monca
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

a ja stale cakam a cakam a odpovede nikde.
0 0
nadka1 nadka1

nadka1 je offline (nepripojený) nadka1

účtovník
airin.nice Pozri príspevok
dobry den-zaujimal by ma Vas nazor na sojove mlieko, sojove granulaty a tofu syr.Niekde sa uvadza ze soja patri do rastlinnej skupiny-inde je zas zaradena do zivocisnej skupiny...Tak ako je to teda so sojou?.
dakujem-Katka.
Do rastlinnej, ja konzumujem tieto vyrobky skoro denne, su vyborne, zdrave, nezatazuju organizmus a urcite sa z nich nepribera. Precitaj si knihy od MUDr. Igora Bukovskeho, ak chces mat v tychto veciach jasnejsie.
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

dakujem za informaciu.
teda-aj tofu syr patri do skupinky rastliniek podla tohto..
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Mám skúsenosti, že na každého je účinné niečo iné. Ja by som delenou stravou neschudla, ani gram.
Každí si musí nájsť to čo na ňom bude fungovať.
0 0
pohodička pohodička

pohodička je offline (nepripojený) pohodička

Vo Veľkej kuchárskej knihe oddelenej stravy - 2. vydanie je uvedené, že všetky výrobky zo sóje, napr. syr tofu a sójové nátierky na chlieb patria do bielkovín. Ak ešte niečo potrebuješ, tak ti vyhľadám.
Naposledy upravil pohodička : 08.04.08 at 20:36 Dôvod: zabudla som dodať, že to je pre airin.nice
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

ach jaj...kto sa v tom ma vyznat...v jednej knihe je to napisane tak-v druhej zas onak.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Práve kvôli tomu ma chudnutie delenou stravou znechutilo kedysi, lebo som nikdy nevedela, čo mám kde zaradiť. V rozlišovacej diéte sa mi to zdá jednak zrozumiteľnejšie a jednak aj účinnejšie.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja sa budem v tomto asi opakovať ale mne naozaj pomohlo, menej a častejšia a hlavne pravidelne jesť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať