Zavrieť

Porady

Delena strava

Ahojte vsetci!

Chcem sa Vas vsetkych opytat ci neviete nejake dobre recpty na delenu stravu? Uz fakt neviem co mam vymyslat.
Keby bola nejaka dobra dusa, ktora by mi s tym pomohla, bola by som velmi vdacna.
Usporiadat
zuso zuso

zuso je offline (nepripojený) zuso

začiatočník v účtovníctve
Bazalka, môžem aj ja poprosiť o nejaký ten recept na očistu hrubého čreva. Lebo moje telo mi hovorí: "Rob už so mnou niečo!" Síce vyzerať na to možno až tak nevyzerám, ale zle sa cítim. Tak budem povďačná.
0 0
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

Milá Zuso. Veru, poznám blbý pocit presýtenia, aj keď to možno nie je tak vidieť navonok.
Tak: prvé 3 dni jedz veľa skôr kašovitých jedál a veľa pi. Známe byl. čaje, minerálky bez soli, no a keď máš odšťavovač, je super vypiť denne mrkvovú šťavu, hlavne na lačno.(čistí pečeň ako nič na svete a odhlieňuje) Hlavne jedz čo najmenej mäsa.
Dôležité (pre mňa isto iste)je začať s očistou keď mesiac cúva, čiže ubúda.(tvarC) Pretože telo sa v tom čase ľahšie zbavuje odpadu. Keď rastie teda je v tvare D, vtedy je človek energickejší aj sa na človeka skôl lepí než ubúda.
A večer si spar harmamček, nechaj lúhovať (asi 1 liter).Nechaj vychladnúť na teplotu tela. A urobíš z daného množstva klistýr.(normálne som rozmýšľala ako to napísať) vydrž koľko len môžeš. A opakuj 7 dní. Budeš nesmierne prekvapená výsledkom. Ako sa ti len rozjasní tvár !!! a ako budeš plochá... svieža, a nebude Ťa bolieť hlava. Človek tomu ťažko uverí, čo sa v ňom všetko nenájde.
Ta tak...Hodne zdaru, rada pomôžem..na receptoch pracujem...sú nielen zdravé ale aj mňam-mňam:p
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

bazalka
Milá Armola, mám veľké skúsenosti s oddelenou stravou, mám aj niekoľko kníh doma. Ak máš ešte záujem rada Ti tituly napíšem, neviem presne názvy, viem i niekoľko dobrých receptov a chutných. Manžel schudol zdravo 13 kíl ja 8. Viac sme nepotrebovali, vlastne nám išlo o očistu tela a detoxikáciu. A ja som k tomu ešte aj otehotnela po 11 rokoch. Ani neviem ako. Málokto si však uvedomí, že predovšetkým treba najprv telo poriadne očistiť...Čo to znamená. No pre niekoho to môže byť Fuj, ale ak sa nad tým zamyslíme, má to niečo do seba, a okrem toho je to tisícročná tradícia starých jogínov. Pracovala som 7 rokov v obchode s ezoterickým tovarov a knihami o kultúre rôznych národov, alternatívna liečba nevynimajúc. Stretala som rôznych ľudí, a strašne veľa mi to dalo. Ale som odbočila. Pardon. Teda najdôležitejšia je najprv očista hrubého čreva.Verte. A 4 kilá zaručene dole na úvod. Vyskúšané. Dokonca viem, že v niektorých krajinách robia závery diagnózy až po niekoľkých po sebe idúcich klistýroch. Tak dokáže naše zanesené hrubé črevo(aj keď mám stolicu každý deň)už trocha nadnesene pre pochopenie poviem -znečistiť krv. Preto pred každou diétou doporučujem najprv očistu hrubého čreva. Ak máš záujem, aby som Ti povedala o tom viac, napíš. recepty Ti pošlem zajtra napr. plnené kapustové listy,a poleje sa to bielym nízkotočným jogurtom ochutený kôprom a morskou soľou.Plnka pozostáva z uvarenej pohánky. spracujem vo worde viac receptov a pošlem.
Bazalka si velmi zlata. Aj ti uz vopred dakujem!!!!
Mam velmi podobný nazor ako ty na delenu stravu. Mnohy si myslia, ze je to jednak nejaka drasticka dieta a ze ta aj tak nepomaha. Pri tom ja som ju zacala robit hlavne preto, ze som sa necitila dobre (nebola som vo svojej kozi). Zdalo sa mi, ze idem praskunut a pritom vahu mam 52 a vysku 162 cm, takze patrim medzi ten stred. Ale bola by som rada, keby, ze sa mi podari schudnut aspon take 2-3kilá.
Mojim najvacsim problemom je to, ze vaha mi ide dole strasne pomali. Ale nie tak normalne. Ja vam to vysvetlim.
Mam 52 kg a citim sa "tlsto" potom prejde nejaky ten cas citim, ze som schudla aj to je vidno a postavim sa na vahu a mam 52 kg!! Neviem si to vysvetlit. Neviem cim to je, ze mam taku stabilnu vahu a pritom sa moja postava meni.
Bazalka, tesim sa na zajtrajsie fajnove receptiky!!! A keby si nahodou vedela o nejakej pomazanke, ktora sa da jest cez rastlinny den, budem ti fakt velmi-velmi vdacna.
0 0
Mimmi Mimmi

Mimmi je offline (nepripojený) Mimmi

Mala som kolegu - no hrôza, večne zamračený, tučný ... Už nie najmladší ( cez 40). Nevidela som ho vyše roka a kým som si ja odbehla na materskú, chlap schudol cez 35 kg - na oddelenej strave. Pretože chodil často so zákazníkmi na pracovné obedy, riešil to klasicky - prírodná hydina alebo ryba + zeleninové šaláty a minerálka. Zmenil sa na nepoznanie, ešte sa aj usmievať začal, omladol minimálne o 10 rokov. Asi to má niečo do seba.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Keď ste spomínali listové cesto, mám ešte jeden odskúšaný. rastlinné nátierkové maslo sa zmieša /toho masla nie veľa/ so sezamovým , ľanovým a slnečnicovým semiačkom, na rozvalkané cesto sa natrie vrstva a znova sa poskladá, potom sa nakrájajú paličky. Sú také dobré, ako tie, ktoré sa predávajú tie talianske.
Pomazánky viem dve. Uvarené zemiaky nastrúhať, nastrúhať ster.uhorku, trocha horčice, a sojová majonéza, podľa chuti dochutiť, je fantastická na chlebíčky so zeleninou. A tá druhá uvarená fazuľa sa rozmixuje, pridá sa horčica, kečup a ochutí sa. Tá sa tiež dá, ale zemiaková je lepšia. Tiež som raz skúsila, tie sojové párky nastrúhať /zmrznuté/ , horčicu, kečup a sojovú majonézu. S tou sojovou majonézou a tatarkou sa dajú robiť kúzla, treba taký cestovinový šalát mňam.
Delená strava je moja krvná skupina, úplne som si upravila vyprázdňovanie, aj keď teraz sa pohrávam s dietou Sipeky. Aj keď ona píše, že to dieta nieje, veru je!!!!!
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Armola, mám na tvoju váhu jediné vysvetlenie, asi je pokazená xixixi
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

bazalka
A večer si spar harmamček, nechaj lúhovať (asi 1 liter).Nechaj vychladnúť na teplotu tela. A urobíš z daného množstva klistýr.(normálne som rozmýšľala ako to napísať) vydrž koľko len môžeš. A opakuj 7 dní.
Ja len jednu vec nechapem s tym klistýrom. Ako si to vies sama sebe spravit??? Kamaratka mi to uz spominala, ze nieco taketo si robi, ale do detajlov sme sa nedostali ))
Rada by som to skusila, lebo viem si to fakt predstavit (radsej si to ani predstavovat nechcem), ze aky bordel mam v tele.
0 0
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

normálne mám náladu z toho čo čítam...xixixi pokazená váha.

no tak tie recepty sú super - zemiaková je to fakt bomba na hrianke- a zbožňujú ju aj moje inak dosť prieberčivé dietky, vlastne ten starší nie, zato malý krpec za všetkých
..na prilepšenie...ááá zajtra naraz napíšem aby to bolo spolu. ide o šampiópnovú pomazánku, a tá je fakt super. Tešte sa na zajtra milé dámy...
Idem lebo šéf prichádza zo služobky, no.. musím sa mu vennnnnovaťťť
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

bazalka
normálne mám náladu z toho čo čítam...xixixi pokazená váha.

no tak tie recepty sú super - zemiaková je to fakt bomba na hrianke- a zbožňujú ju aj moje inak dosť prieberčivé dietky, vlastne ten starší nie, zato malý krpec za všetkých
..na prilepšenie...ááá zajtra naraz napíšem aby to bolo spolu. ide o šampiópnovú pomazánku, a tá je fakt super. Tešte sa na zajtra milé dámy...
Idem lebo šéf prichádza zo služobky, no.. musím sa mu vennnnnovaťťť
Parada!!! Ale nie ze na nas zabudnes?!
Uz sa velmi velmi tesim. Sefa vybav s nejakou kavou a daj si POHODU
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

rosemary
Armola, mám na tvoju váhu jediné vysvetlenie, asi je pokazená xixixi
Ja neviem. Mozno, ze mas pravdu.
0 0
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

Armola
Ja len jednu vec nechapem s tym klistýrom. Ako si to vies sama sebe spravit??? Kamaratka mi to uz spominala, ze nieco taketo si robi, ale do detajlov sme sa nedostali ))
Rada by som to skusila, lebo viem si to fakt predstavit (radsej si to ani predstavovat nechcem), ze aky bordel mam v tele.
armola, áno je to divné, neskutočné, otrasné.., ale čo na tom. nie je horšie prežieranie sa ako prasa?! alebo hore juj a dole fuj?!
Ideš do lekárne, kúpiš si irigátor a máš to aj s návodom. je to jednoduché, len začať. hlavne začni keď si sama doma s príjemnou hudbou a daj si do aromalampy niečo upokojujúce. napr. jazmín. relaxuj a preciťuj ako sa vlieva tekutina a ako ťa pekne vyumýva. efekt tutový!!! (keby si vedela aký som ja robila cirkus prvý raz...)
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

bazalka
armola, áno je to divné, neskutočné, otrasné.., ale čo na tom. nie je horšie prežieranie sa ako prasa?! alebo hore juj a dole fuj?!
Ideš do lekárne, kúpiš si irigátor a máš to aj s návodom. je to jednoduché, len začať. hlavne začni keď si sama doma s príjemnou hudbou a daj si do aromalampy niečo upokojujúce. napr. jazmín. relaxuj a preciťuj ako sa vlieva tekutina a ako ťa pekne vyumýva. efekt tutový!!! (keby si vedela aký som ja robila cirkus prvý raz...)
Ved to caka aj mna (myslim ten cirkus)
OK, kupim si to a vyskusam, potom napisem prve dojmi (nie dopodrobna). Este jedna vec: to asi musis robit nekde v blizkosti WC, vsak? Lebo to potom z teba ide bleskovou rychlostou...
0 0
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

neuveríš, ale po rokoch praktizovania, vydržím s bylinkou aj celú noc !!! ( 1,5 dcl pre liečbu)Áno a zmizli mi aj hemoroidy..
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

veď máš s bylinkami aj príznačné meno. Ale ja tiež , nie som rozmarýnka ale hana, a meno som si dala podľa bylinky na šialke na čaj.
0 0
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

rosemary
veď máš s bylinkami aj príznačné meno. Ale ja tiež , nie som rozmarýnka ale hana, a meno som si dala podľa bylinky na šialke na čaj.
no, strašne mám rada bazalkový čaj, a pre mňa je veľmi vhodný (podľa bylinkárky - typ čo ma akože charakterizuje...vraj...
0 0
zuso zuso

zuso je offline (nepripojený) zuso

začiatočník v účtovníctve
Bazalka chcem sa ti poďakovať, čítala som to až teraz. Určite to vyskúšam, len musím nájsť tú vhodnú dobu. Ešte raz vďaka.
0 0
miladenka miladenka

miladenka je offline (nepripojený) miladenka

Armola
Dakujem za tip!!! Urcite si to spravim.
Ovocný zavin:
1 listkove cesto, 400 dkg jabĺk, 200 dkg orechov, med, hrozienka, olej
Postup:
Jablka a orechy postrúhame
Cesto sa rozdeli na 4 casti (ja rozdelujem na 3). Jednotlive casti rozvalkame (po jednom). Zacneme naukladat postruhane jablka, orechy hrozienka a posipeme skoricou (netreba). Pokvapkame s medom a malicko oleja. Potom na vrstvu polozime dalsie listkove cesto a postup je rovnaky. Nakoniec zavinieme a dame piecť na cca 220 stupnov. Ak sa na sparadko nelepi je hotove.
Este som to neskusala, ale myslim si, ze dalo by sa to plnit aj ceresnovym diakompotom a namiesto orechov dat mak.
Mne aj mojej rodine (co striktne odmietaju dietu) velmi chutilo.
Dufam, ze to bude chutit aj tebe!

Este jedna otazocka. Nahodou nemate recept na nejaku pomazanku, ktora sa da jest cez rastlinny den?
mam recept na pomazanku v rastlinnej skupine - chcete??
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

miladenka
mam recept na pomazanku v rastlinnej skupine - chcete??
Miladenka, samozrejme, ze chceme (no ja urcite)!!! Teraz zhánam kde sa da, aby som mohla fajnove veci papkat!!!
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

Ale prosím Vás neurazte sa nikto!!!!
Vaha.jpg  
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

Ahojte zienky!!!

Chcem vam povedat jeden perfektny a velmi jednoduchý recept na ovocny salat.
1 hruska, 1 banan, 1 pomaranc, 5-6 ks orechov a med
Vsetko nakrajame, orechy na male kusky posekame a pokvapkame medom. Baby, mozem vam povedat, ze uz to jem 3 den a stale sa toho neviem "prezrat".
Je to dietne a velmi velmi dobre!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať