Zavrieť

Porady

Delena strava

Ahojte vsetci!

Chcem sa Vas vsetkych opytat ci neviete nejake dobre recpty na delenu stravu? Uz fakt neviem co mam vymyslat.
Keby bola nejaka dobra dusa, ktora by mi s tym pomohla, bola by som velmi vdacna.
Usporiadat
limbaa_4 limbaa_4

limbaa_4 je offline (nepripojený) limbaa_4

Ahoj,si na delenej strave?
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

limbaa_4
Ahojte,do akej skupiny patri tvaroh,jogurt,sosovica,sojove vyrobky? Mozu sa strukoviny kombinovat s chlebom? Poradi niekto? Dobre recepty na pomazanky najdete vo vegetarianskych receptoch.
Tvaroh jogurt - bielkoviny. Šošovica, soja - uhľohydráty.
Ja by som však takúto stravu nevedela dodržiavať. Pri mäse mi chýbajú zemiaky a pri zemiakoch mäso .
0 0
limbaa_4 limbaa_4

limbaa_4 je offline (nepripojený) limbaa_4

takze ak si spravim pomazanku z fazule alebo sosovice,mozem si ju natriet na chlieb?
0 0
limbaa_4 limbaa_4

limbaa_4 je offline (nepripojený) limbaa_4

Recep:cuketu alebo tekvicu alebo baklazan osupeme,nakrajame na platky (kolieska), trosku posolime alebo povegetujeme,popoprime a nechame odstat aby to pustilo vodu.Tu potom zlejeme a platky pecieme na suchej teflonke (liatinovej platni),ale mozme si ich aj vyprazit.Podavame s varenymi zemiekmi.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Evanka
Tvaroh jogurt - bielkoviny. Šošovica, soja - uhľohydráty.
Ja by som však takúto stravu nevedela dodržiavať. Pri mäse mi chýbajú zemiaky a pri zemiakoch mäso .
Evka, veď ty to ani nepotrebuješ!
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

tonkat
Evka, veď ty to ani nepotrebuješ!
Toni, tak to by si bola prekvapená. Veď ja to maskujem.....
Mohli by sme sa už aj stretnúť, nie?
0 0
limbaa_4 limbaa_4

limbaa_4 je offline (nepripojený) limbaa_4

Moj jedalnicek dnes: ranajky: grahamovy chlieb s tvarohovo-smotanovou pomazankou a vela kopru v tom, nie v ramci delenej stravy,ale fantasticke
obed: zeleninove rizoto,manzel so syrom, ja bez
vecera: netusim, da niekto typ?
0 0
limbaa_4 limbaa_4

limbaa_4 je offline (nepripojený) limbaa_4

typ na pomazánku: 100 g pohanky dame do 1,75 dcl vriacej a osolenej vody,premiesame,odstavime a nechame pod pokrievkou 1/2 hodiny. Osupeme malu cibulku,1 a pol cesnaku. Pohanku,cesnak,cibulku,trosku mletej rasce,majoranky a lyzicu olivoveho oleja zomelieme na mäsovom mlynceku alebo to hodime do mixera a melieme a mixujeme a potom jeme.Chuti to vynikajuco. Ja som to dnes vyskula po prvy krat,len som omylom dala dvojnasobne mnozstvo cibule,cesnaku a rasce.Trosku ostre ale da sa to jest.
0 0
limbaa_4 limbaa_4

limbaa_4 je offline (nepripojený) limbaa_4

limbaa_4
typ na pomazánku: 100 g pohanky dame do 1,75 dcl vriacej a osolenej vody,premiesame,odstavime a nechame pod pokrievkou 1/2 hodiny. Osupeme malu cibulku,1 a pol cesnaku. Pohanku,cesnak,cibulku,trosku mletej rasce,majoranky a lyzicu olivoveho oleja zomelieme na mäsovom mlynceku alebo to hodime do mixera a melieme a mixujeme a potom jeme.Chuti to vynikajuco. Ja som to dnes vyskula po prvy krat,len som omylom dala dvojnasobne mnozstvo cibule,cesnaku a rasce.Trosku ostre ale da sa to jest.

mnam mnam mnam
0 0
limbaa_4 limbaa_4

limbaa_4 je offline (nepripojený) limbaa_4

typ na chutny obed:fazula so zemiakmi a to vsetko poliat paradajkovou omackou
0 0
limbaa_4 limbaa_4

limbaa_4 je offline (nepripojený) limbaa_4

skopirovane z nejakej ceskej diskusie o delenej strave:
Recept na zemiakovy gulas
350g mražené zeleniny s kukuřicí, 200g brambor, 50g cibule, 1 lžička oleje, 1 lžíce hl.mouky, mletá paprika, sůl, kmín, lžička kečupu
Na oleji zpěníme cibuli, přidáme mraženou zeleninu, brambory krájené na kostky, mletou papriku, osolíme, okmínujeme a přidáme lžíci kečupu. Podlijeme a dusíme,až se brambory skoro rozvaří. Pokud je nutné, zahustíme lžící hladké mouky. Můžeme přidat ostřejší koření-houbové,ďábelskou směs,směs na kuře tabaco,co kdo rád.K tomu přikusujeme tmavý chléb nebo graham.
0 0
matulka1 matulka1

matulka1 je offline (nepripojený) matulka1

ahojte dievčata asi sa k vam idem pridat už som držala os a schudla som dnes potrebujem tak 2-3 kilo snažim sa po obede len ovocie a večer len zeleninu ale nedari sa mi velmi ked musim nachovat aj rodinu....
0 0
matulka1 matulka1

matulka1 je offline (nepripojený) matulka1

ste tu ešte aj v tomto roku snád na to nebudem sama
0 0
NICOLETO NICOLETO

NICOLETO je offline (nepripojený) NICOLETO

Ahojte,cital som vase prispevky a dlchsi cas zvazujem tuto dietu ale nemam take znalosti kuchyne potreboval bi som poradit ako na zaciatok nieco zakladne.Snazil som si to pohladat ale asi som zle hladal.dufam ze niekto sa najde
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zásada číslo 1.
Nakúp si suroviny, aby Ťa hlad nenútil porušovať zásady stravovania .

Odporúčanie : skús radšej 90dňovú tam nie sú také striktné zákazy a príkazy ako pri delenej strave ......aj keď mne sa podstata javí skoro rovnako.
Ja mám delenú odskúšanú, ale je to beh na dlhú trať a ak nemáš pevnú vôľu tak kilečká sa vrátia s návratom k "normálnemu" jedálničku

Niekde by som mala mať zoznam čo sa môže v ktorý deň konzumovať - ak to nájdem dám Ti vedieť cez ss.
0 0
zzmag zzmag

zzmag je offline (nepripojený) zzmag

ahojte, v piatok som zacala drzat delenu stravu.. uz som ju drzala pred rokmi, a oplatilo sa... schudla som, a hlavne.. CITILA SOM SA VYNIKAJUCO... stale si pamatam ten lahky pocit, bola som stale plna energie... dufam, ze v tomto snazeni nebudem sama a niekto napise, ako sa mu dari.. myslite, ze sa toto stravovanie drzat dozivotne? Zdravim Ivana
0 0
zzmag zzmag

zzmag je offline (nepripojený) zzmag

matulka1 Pozri príspevok
ste tu ešte aj v tomto roku snád na to nebudem sama
V to dufam aj ja, ak tiez drzite nas boj so samou sebou, napiste.. podpora je dolezita!!! Ivana
Napiste, ake mate skusenosti s delenou stravou, s cim mate problem, co mate radi... Dakujem.. DO DELENIA!!
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

zzmag Pozri príspevok
V to dufam aj ja, ak tiez drzite nas boj so samou sebou, napiste.. podpora je dolezita!!! Ivana
Napiste, ake mate skusenosti s delenou stravou, s cim mate problem, co mate radi... Dakujem.. DO DELENIA!!
Mňa by zaujimalo aké pravidlo dodržiavaš . Ja som držala oddelenú stravu ale neskôr sa mi dostala iná kniha s inými pravidlami. Napíš tvoje principy
0 0
janasim janasim

janasim je offline (nepripojený) janasim

Môj názor: 90-dňová rozlišovacia je výborná. Nie je to ani tak dieta ako naučiť sa kombinovať potraviny.Ale všetko sa musí začať najskôr v hlave !
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

janasim Pozri príspevok
Môj názor: 90-dňová rozlišovacia je výborná. Nie je to ani tak dieta ako naučiť sa kombinovať potraviny.Ale všetko sa musí začať najskôr v hlave !
Ja som pri 90 dňovke mala podráždený žalúdok -kyselinu a žlčník. A nie je to na celý život.A bola som mimoriadne unavená
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať