Zavrieť

Porady

document viewer

dobré ráno,
iste som v inej porade ale mám problém, pravdepodobne som vymazala document viewer, lebo pri zapnutí PC mi naskočí okno že mám vložiť document viewer disk, poraďte čo s tým prosííím
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    zuzana29 Pozri príspevok
    dobré ráno,
    iste som v inej porade ale mám problém, pravdepodobne som vymazala document viewer, lebo pri zapnutí PC mi naskočí okno že mám vložiť document viewer disk, poraďte čo s tým prosííím
    document viewer - umožňuje zobrazovanie obsahu súborov vo formáte Word, Excel, PowerPoint alebo PDF

    tu ti prikladám linku, stiahni si ho , je tam tlačítko prevziať a nainštaluj:
    word viewer
    v spodnej časti stránky máš aj príbuzne súčasti na prevzatie, keby si potrebovala

    a este jednu,
    Pomocný program na otvorenie a prezeranie Word dokumentov (*.doc a iné formáty

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    zuzana29 Pozri príspevok
    vďaka to sa mi už podarilo a teraz mi pre zmenu vyskakuje okienko "photo gallery"
    Odporucam preinstalovat cely PC....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.