Zavrieť

Porady

školenia pre začínajúcu mzdovú účtovníčku

Ahojte všetci, chcela som Vás poprosiť o radu..v mzdovom účtovníctve som úplny nováčik a potrebovala by som poradiť, či neviete o nejakých školeniach (v Prešove najlepšie) a o odborných časopisoch, ktoré sa týkajú mzdového účta..ďakujem
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ok tak čakáme na to skutočnú... neverím že také malé decká sa registrujú na Porade, ale verím že ten malý keď vyrastie bude z neho preferent internetových publikácií
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

Richard Pozri príspevok
ok tak čakáme na to skutočnú... neverím že také malé decká sa registrujú na Porade, ale verím že ten malý keď vyrastie bude z neho preferent internetových publikácií
dobre dobre tak ku večeru môžte s napätím očakávat určite bude taký preferent ako ja
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Richard Pozri príspevok
...pre moju nastávajúcu dcérku (očakávanú v októbri)
Čakal by som silnejšie ohlasy na túto správu.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jozef Mihál Pozri príspevok
Čakal by som silnejšie ohlasy na túto správu.
už je október a či čo?
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Jozef Mihál Pozri príspevok
Čakal by som silnejšie ohlasy na túto správu.
No vsak ja teraz kukuskam ze ci dobre citam :-) Teda Richard pre mna je to novinka a gratulujem :-)
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
reklama (aj na draka ) vymazaná
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

Richard Pozri príspevok
reklama (aj na draka ) vymazaná
sakra, prezradilo sa to
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

monenko Pozri príspevok
sakra, prezradilo sa to
Veľký Brat nespí
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

endrju Pozri príspevok
Veľký Brat nespí
iba chrápe
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Bisťu!!!!!! Ešteže som nakukla, aj by mi mrník ušiel
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pekná šuťotéma. Monenko, určite sa niekedy objavte na super-hypo-mega alebo aj mini-stretku.
0 0
simona28 simona28

simona28 je offline (nepripojený) simona28

Richard Pozri príspevok
Moneko fotka bude skôr pre moju nastávajúcu dcérku (očakávanú v októbri)

myslím, že v októbri môžme čakať veľkú návštevnosť poraďákov, ktorí budú s netrpezlivosťou sledovať správy od Richarda či už má očakávanú dcéru a možno padne ďalší rekord ,len aby nepadali počítače
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

Jozef Mihál Pozri príspevok
Pekná šuťotéma. Monenko, určite sa niekedy objavte na super-hypo-mega alebo aj mini-stretku.

to by bolo super už sa teším
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

"Čumím" ako nám tá "kočka" za niekoľko hodín podrástla
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

som tu relatívne nový člen na porade a to relatívne myslím úplne vážne
tiež by som prispela do tejto témy z toho dôvodu,že keď som sa na túto stránku v januári dostala bola som užasnutá možnosťou vzdelávania sa práve takýmto spôsobom a napriek tomu, že som vôbec nerobila mzdy a nikoho som nemala aby mal zam. ani na chvíľu som neuvažovala nad tým, aby som si draka neobjednala a hlavne za tie peniaze keď si spomeniem na rôzne spravodaje a podob. som dalo by sa povedať slávnostný účtovník to znamená
že v DP príjmy z účt, tvoria asi tak 15 % z príjmu, ale ak niečo robím tak sa snažím, aby to bolo čo najpoctivejšie a preto študujem a okrem iného vyhovuje mi to aj preto že sa to číta oveľa lepšie a samozrejme orientácia na stránkach je veľmi jednoduchá oproti papierovej forme a to nehovorím o aktuálnosti tiež mám skúsenosť-u kamaráta som vypomáhala a keďže ma platil
nie ako zam. tak som dávala do poriadku všetko čo vňom nebolo a tak som natrafila na premňa vtom čase úžasnú vec zakladače od Ver.Das. za nejakých 2500 a aktualizácie 4xročne po 800,- to bola sranda len to tam tak stálo a nikto to nepotreboval ale čo už veď to boli náklady. O rok už to opäť nemalo veľkú hodnotu. Ale som sa rozkecala takže radšej príjemný večer a osobne veľmi ďakujem za túto možnosť vzdelávania a výmeny názorov
len dúfam že niesom mimo témy,lebo ste sa tu akosi rozšantili
Anika
Naposledy upravil Anik : 22.08.07 at 20:14
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

endrju Pozri príspevok
"Čumím" ako nám tá "kočka" za niekoľko hodín podrástla
to je dobré al. zlé?
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

Anik Pozri príspevok
len dúfam že niesom mimo témy,lebo ste sa tu akosi rozšantili
Anika
nie vôbec som rada, že ešte niekto vie o čo tu išlo na začiatku
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Anik vďaka, ja si myslím, že každý súdny človek na to príde že drak sa jednoducho oplatí ... len niekomu to bude asi trvať kým sa zorientuje...

ale monenko nám povyrástla na pekné zrelé dievča, tak uvidíme či aj v tomto raz dospeje

já byť jej šéfom tak je ten počítač už kúpim
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

Richard Pozri príspevok
Anik vďaka, ja si myslím, že každý súdny človek na to príde že drak sa jednoducho oplatí ... len niekomu to bude asi trvať kým sa zorientuje...

ale monenko nám povyrástla na pekné zrelé dievča, tak uvidíme či aj v tomto raz dospeje

já byť jej šéfom tak je ten počítač už kúpim

Ale veď ja o tom nepochybujem, že Drak sa oplatí ale moje dôvody sú vyššie, povedala som, že určite sa k Vám Drak-ujúcim pridám..raz
..šéfovi ešte dám určitý čas, či kúpi a keď nie začne sa tlačiť na neho
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať