Zavrieť

Porady

Ako odnaučiť dcéru v noci piť

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či by mi niekto vedel poradiť ako mám odnaučiť dcéru, ktorá bude mať v októbri dva roky v noci piť mlieko z fľašky. Ona si navykla chodiť spať s fľaškou, no horšie je, že nič iné nerobím ako jej zarábam jednu fľašu za druhou. Vypije minimálne 3 fľašky mlieka a dve fľašky čaju. A keď vstávam k 4mesačnému synovi (spia v jednej izbe) nepočujem nič iné, len ako ťahá fľašu. K nej v noci nemusím chodiť, lebo ona sa obslúži aj sama, len sa mi to zdá divné, že musí takto v noci stále piť. Tak ak niekto má s takýmito vecami skúsenosti alebo by mi vedel poradiť čo a ako ďalej budem veľmi vďačná. Takže za všetky rady vopred ďakujem.

Prajem pekný deň
Usporiadat
LUXOR32 LUXOR32

LUXOR32 je offline (nepripojený) LUXOR32

Mojmu synovi nevadi ani voda takze smola..Podla mna nahrada cumlu lebo on cumel nepouziva.
0 0
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

My sme sa s tym tiez trapili. DOST! som si povedala, ked som ostala tehotna s druhym synom, tak som si povedala, ze ho to musim odnaucit, predsa nebudem v noci krmit dve deti !
Sli sme na to dost drasticky, zo dna na den. Proste som mu vysvetlovala, ze uz je velky (mal tiez uz po 2r.) a bla, bla, bla...Tvaril sa ,ze chape, ale ked mi v noci robil cirkusy, ze chce mlieko, tak ma islo rozhodit. Jednoducho som povedala, ze mlieko nemame, ze rano kupim, ze dostane rano...No, trvalo to isty cas, aj ked sa v noci zobudil, ale mlieko nedostal aj keby sa ...A potom to preslo. Ale bol to boj
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

A čo mám ja povedať? Minule mi 7 ročná vnučka pošepkala, že by si zadudlala dudulu, že jej ju môžem kúpiť na narodeniny. Keď by bola v družine, tak si ju tak schová do ruky, aby ostatní nevideli, zadudlá si a zas ju schová do peračníka.
Asi jej bolo smutno, alebo bola unavená v družine ..........
0 0
lusielaL lusielaL

lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

Ahojte,tak nie ze by som bola skodoradostna,ale som rada ze to nie je len moj problem.Minule mi moja lekarka povedala ze v noci ma nas traviaci system oddychovat a ze nie som dost tvrda na dcerku,no nas problem je aj v tom ze ju dvojrocnu este kojim,toto cumlanie je pre nich prijemne a su strasne vytrvale.Aj starsia dcerka buntosila,ta tiez vyzadovala mlieko do flase.Moja krstna to vyriesila ked v noci pokricala na syna,ale moja mala je tak vytrvala,ze nezabera ani pekne slovo,ani moja tvrdohlavost,nakoniec jej aj tak dam s tym,ze som sa zbytocne rozobrala ja aj ona.Tak asi len vydrzat...
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Moje deti mali večer v posteli vždy kakao, syn asi do 5 1/2 roka. V noci občas trochu čaju. Odnaučil sa od fl'aše sám, a to tak, že sa mu podarilo nechtiac fl'ašu rozbit'. To bol aj koniec pitia mlieka, a aj kakaa. Z pohára alebo zo šálky mu nechutilo. Trvalo to pár rokov, kým začal znovu pit' kakao alebo mlieko.
0 0
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

No a mladsieho som oducila tak, ze som flasu narocky "zabudla" na navsteve. Ale on bol menej tvrdohlavy ako jeho starsi brat ...tak to bolo lepsie. Vecer "musel" vypit mlieko z pohara, lebo ak nechcel byt o tuto lahodku ukrateny, tak nic ine mu neostavalo . A bol pokoj.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať