Zavrieť

Porady

amatérski filmári

Ahoj poraďáci,

vie mi niekto poradiť, kam - na koho by som sa mohla obrátiť o pomoc so spracovaním starodávneho 8mm filmu KODAK? a zároveň či existujú niekde nejaké kluby amatérskych filmárov ktorí by vedeli zapožičať tzv. prehliadačku na takéto filmy?

asi som náročná alebo nie? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Tvoj prispevok som objavila az teraz. Ak je to este aktualne, mam pozitivnu spravu. Mne jeden pan prekopiroval amaterske filmy na videokazety. Ten pan je manzel opatrovatelky mojho neb. otca, pani Jarmily Tkacovej z Novak, tel.cislo 046 5461577. Odvolaj sa na mna, snad Ti pomoze.

    Igy je offline (nepripojený) Igy

    Igy
    No takuto sluzbu poskytuje moj otec. Vie to prekopirovat na DVD alebo VHS. Je to celkom slusna kvalita. Cena je cca 10 -12 Sk za minutu. Ako referencia moze posluzit to ze robi dost vela zakazok pre Nemecko a zo Slovenska ma tiez dost vela zakaznikov a zatial vsetci boli spokojni. V pripade zaujmu volaj 0907302569 (kontakt na otca). http://8mm.szm.sk/8mm.htm (ten e-mail vsak nefunguje)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.