Zavrieť

Porady

MRP-win-podvojné

prosím o pomoc pri nasledovnom probléme: pri účtovaní faktúr potvrdím, že chcem zaúčtovať do účtovn. denníka. Program teda otvorí účtov. denník, ale tu sú v políčkach MD a D vypísané aj čísla účtov, ktoré musím prepisovať, lebo nezodpovedajú číslam, na ktoré ja potrebujem účtovať. Neviete, či sa nedá niečo urobiť pre to, aby políčka MD, D a políčko "text" boli prázdne? A ešte: pri vypisovaní viacerých riadkov mi po dokončení automaticky naskočí predchádzajúci s mínusovou položkou, čiže zase musím prácne prepisovať. Predpokladala by som, že po editácii jedného riadku ten nasledujúci bude prázdny. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Možno tu nájdeš odpoveď:

    http://www.porada.sk/t24751-mrp-win-...k-z-ju-pu.html

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    MRP Ti píše predkontácie z posledných zápisov, napr po poslednej prijatej faktúre Ti nastaví zápis, ktorý si účtovala tú predch. fa. Takisto aj pri VF.
    Potom stačí prepísať len to čo chceš zmeniť.
    Lion Topoľčany
    Súhlasím s lenkak. Aj ja robím v MRP, dá sa povedať, že tento moment je jeho
    nevýhoda. Ale nič nie je dokonalé, treba si len zvyknúť na systém.

    Janurka je offline (nepripojený) Janurka

    Janurka
    Srdečná vďaka za odpovede. Myslela som si, že to tak funguje, ale predsa v kútiku duše som dúfala, že sa s tým dá niečo robiť. Želám všetkým krásny deň!

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    poprípade si nastav predkontácie, bude sa Ti potom ľahšie orientovať v zápisoch. Pre Teba je podstatné si zapamätať čo práve účtuješ.

    jež je offline (nepripojený) jež

    jež
    Začínajúca s.r.o. ide kupovať auto na leasing. A ja začínajúca účtovníčka neviem ako to budem vlastne učtovať.
    Ďakujem.

    hydroplan je offline (nepripojený) hydroplan

    hydroplan
    keď si dám výstupy vo faktúrach napr. prijatých , už som zadávala úhradu tak prečo mi vypisuje že neuhradené...???neviemm

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    hydroplan Pozri príspevok
    keď si dám výstupy vo faktúrach napr. prijatých , už som zadávala úhradu tak prečo mi vypisuje že neuhradené...???neviemm
    aj na priamo v riadku zápisu faktúry máš zobrazené že neuhradená? Ak áno, potom si zle urobila úhradu.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Skontroluj si aj dátum vo výstupe, do ktorého má zobrazovať úhrady.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.