Zavrieť

Porady

prvé príznaky tehotenstva

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kedy najskôr sa dá zistiť, že je žena tehotná, myslím, kedy sa prejavia prvé, tie najskoršie príznaky (bez použitia tehotenstkého testu). Čo sa prejaví skôr ako vynechanie menštruácie?
Ako dlho - koľko dní trvá kým prejde vajíčko z vajíčkovodu do maternice? A následne von z tela?
Ďakujem za odpoveď.
Usporiadat
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
finesse Pozri príspevok
Dobrý deň. Chcem sa spýtať, vie mi niekto poradiť...veci mi meškajú už desať dní,nikdy sa mi to nestalo maximálne 5 dní.. robila som si aj test ale nič nezaznamenalo pozitívne....už som zúfalá, neviem či mám ísť k lekárovi alebo čo...
Ďakujem
Dôvod môže byť aj prechladnutie, stres....
skús si test urobiť ešte raz a ak vyjde zas negativne, treba navštíviť gynekologa.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

ahojte, som po vysadení HAK už druhý mesiac. Teraz mám problémy s príchodom menštruácie - posledná bola 28.10. 1.12. som bola na HCG - odber krvi a vyšiel negatívny, pichli mi vyvolávačku a zatiaľ nič. Môže to byť spôsobené mojími hormómni s vysadením HAK? Za aký čas po pichnutí vyvolávačky by mala dôjsť menštruácia? Vraveli, že do 10-14, ale to neskutočné čakanie, to ma zabije.
0 0
anna382 anna382

anna382 je offline (nepripojený) anna382

ahojte neviem ci som alebo si len namyslam ako vsetky ktore este neboli tehotne, no smanzelom uz mame rok nechraneny styk, a kedze chodi do zahranicia tak sa nedivim ze stale nic, ale pred tyzdnom mi zacalo byt vecer nevolno, naduva sa mi brucho, prsia ma bolia uz dobre dva tyzdne (odkedy odisiel manzel)to som mala akurat 7dni od 1.dna menzesu, chce sa mi spat, chodim castejsie cikat, aj vytok by nemal byt, vecer mam chut na nieco fajn a neviem co tak kombinujem a vzapati mi je zle, snivaju sa mi divoke sny -velmi tazke a budim sa, a najlepsie ked zoberiem synovcov (do 3.rokov)na ruky, pichá ma hned v brusku, takze musia dole a je jedno ci dvihnem ich alebo nieco ine co je trosku tazsie, testy ukazuju, ze nie menzes by mal prist teraz v piatok zrejme musim pockat ze?
0 0
mishusha mishusha

mishusha je offline (nepripojený) mishusha

anna382 asi musíš počkať, mne test tiež nič neukazoval, až keď som mala dostať menštruáciu, tak po týždni som si ho urobila znovu a vtedy mi už vyšiel pozitívne. ale tie príznaky čo popisuješ som mala aj ja, to pichanie v brušku a napätie v prsiach...a celkovo som mala taký "iný" pocit... a ten iný pocit nesklamal - volá sa Laura a už má tri mesiace :-)
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

Ja som mala 1.test negatívny a to mi menzes už meškal.ale len asi 2 dni.Za ďalšie 2 týždne som ho mala pozitívny do 5 sekúnd.príznaky-bolo mi zle od žalúdka.ostatné ako prsia atď až potom.pri 1.tehotenstve mi napr.zle nebolo,len som mala obrovské boľavé prsníky.
0 0
anna382 anna382

anna382 je offline (nepripojený) anna382

dakujem za odpoved ale stihla som dostat menzes medzi tym a bol strasne bolestivy a bolo mi ozaj strasne zle a prisiel dokonca skôr, som z toho trosku mimo ale myslim ze to prezijem hoci neviem co sa so mnou teraz deje bolesti bruska stale jemne pokracuju, zrejme to bude nejaky iny problem a musim sa zastavit u svojho lekara . ale som velmi sklamana
0 0
silvuusiik silvuusiik

silvuusiik je offline (nepripojený) silvuusiik

ahojte baby chcela som sa spytat ci je to normalne ked po sexe vsetko alebo niekedy len trochu zo mna vytecie .... velmi sa snazime o babo aj my ale volako sa nam nedari..... a bojim sa ze som nejako chora alebo co ked to zo mna po sexe vytecie.....
0 0
silvuusiik silvuusiik

silvuusiik je offline (nepripojený) silvuusiik

ahojte baby chcela by som sa spytat ci je to normalne ze posexe to vsetko zo mna vytecie ... aj my sa snazime uuz dlho o babo a stale nic
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

je normálne,že niečo vytečie.ale všetko hádam nie.ja som mala vždy opreté nohy o stenu,aby tam,čo najviac ostalo.neviem,či to pomáha,ale ja som si to myslela
0 0
silvuusiik silvuusiik

silvuusiik je offline (nepripojený) silvuusiik

no to aj ja robim ze si obcas oprem nohy stenu ale volako to nepomaha tebe to pomohlo............ uz som si aj myslela ze som tehotna strasne ma boleli prsa ,aj brucho tak trochu a este mi aj kramy meskali....no vrd uvidim....
0 0
miru.j miru.j

miru.j je offline (nepripojený) miru.j

Ahojte! Aj ja velmi tuzim po dietatku a nedari sa.Mam uz dve deturence,ktore nadovsetko lubim.Pred rokom som sa znova vydala a s manzelom by sme mocmocmoc chceli malicke.Moje velke detusky 16 a 17 cize moji pubisi sa uz velmi mojkat nechcu a ja to este potrebujem.O mesiac mam 35r.a mozno preto nie a nie otehotniet.Tri dni ma dost bolia prsia.Moze to byt priznak.Mala som len tento jeden v mojich predosl tehotenstvach
0 0
Gaba30 Gaba30

Gaba30 je offline (nepripojený) Gaba30

Pracujem v súkromnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá stavebnou činnosťou a personálnym leasingom. ...viac
Ahoj miru.j. Ja som neplánovane otehotnela v 34. Je to naše 3. dieťa a dá nám poriadne zabrať. Prvé príznaky boli zvýšená telesná teplota - viac ako 2 týždne, veľká chuť do jedla a plačlivosť. To som nevedela že som tehotná. V 5. týždni som to mala už potvrdené a hneď aj začali ranné nevoľnosti a zväčšili sa mi prsia a boli citlivé. A ak ťa bolia iba prsia, tak to môže byť aj predzvesť menštruačky. Držím palce.
0 0
miru.j miru.j

miru.j je offline (nepripojený) miru.j

Ahoj Gaba30.Bola to predzvest menzesu.Vcera som si urobila test ci predsa len...no nedari sa.Je mi stoho smutno.Cele dva tyzde ma boleli prsia,vkuse som bola hladna a rano aj vecer mi bolo zle.Bola som si uplne ista,ze bude malicke a zase nic.Dakujem,ze si napisala,prajem vela radosti Tebe aj Tvojej rodinke.
0 0
Gaba30 Gaba30

Gaba30 je offline (nepripojený) Gaba30

Pracujem v súkromnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá stavebnou činnosťou a personálnym leasingom. ...viac
Ahoj miru.j.
Neboj. Nie je všetkým dňom koniec. Treba pozitívne myslieť. Držíííííííím palce.
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

negatívny test ešte nemusí nič znamenať.mne najprv tiež vyšiel negatívny a bola som tehu.každopádne držím palce
0 0
miru.j miru.j

miru.j je offline (nepripojený) miru.j

Dakujem Ti!Napisem Ked bude nico nove.Pekny vecer!
0 0
miru.j miru.j

miru.j je offline (nepripojený) miru.j

Ahoj belanka.A ak sa smiem spytat za aky cas Ti test ukazal ze si?Ja mam menzes pravidelne, 28dnovy ciklus a len 2dni.V stredu som mala posledny den.Test som si robila vcera a bol negat.Mam ale priznaky,ktore si asi nahovaram,lebo velmi chcem babenko.Dakujem za odpoved.
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

ja som potom robila ďalší test až keď mi menzes meškal až 3 týždne.myslela som,že nie som tehotná,keď bol 1.negatívny.preto až vtedy.myslela som,že mám črevnú chrípku a prsia bolestivé kvôli blížiacemu sa menzesu.
0 0
Wendo Wendo

Wendo je offline (nepripojený) Wendo

Je to s nami hrozné. Chceme bábo a nedarí sa. Ja mám jedno s veľkými problémami a o druhé sa snažíme už 4 roky. Za ten čas som mala 2 spontánne pôrody a 1 čistenie z dôvodu odumretia plodu v 7 týždni. Proste sa nedarí. Tiež už nevieme čo ďalej. Všetky testy sú v poriadku a napriek tomu stále nič.
0 0
kkristinka kkristinka

kkristinka je offline (nepripojený) kkristinka

Ahojte, celé som si to tu prečítala a zjavne patrím medzi Vás čo sa tužia počat bábätko. A konečne mám pocit, že sa podarilo )) ... Mam totiž nepravidelnu ovulaciu - raz bola, inokedy nie. Kupila som si ale ten ovulacny mikroskop a je to neuveritelne ako to v slinach vidno !!! Je to zazrak, tak sme prvy krat skusali plodit podla toho a uvidime. Pisem ale preto, lebo uz mam subjektivne priznaky... no ale nechcem sa predcasne radovat, o to vacsie je potom sklamanie Ak sa zadarí, dám Vám vedieť. Želám všetkým snažiteľkám veľa trpezlivosti !!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať