Zavrieť

Porady

Poradte mi preco nenachadzam pracu?

Poradite mi prosim preco nenachadzam pracu i ked pracovat velmi chcem
Kazdu radu naozaj velmi ocenim. Dakujem.
Su veci ktore trh ziada a ja rozpisem co v kazdom smere ponukam:
Vzdelanie- MBA- vysoka skola managementu, magister, studium prebiehalo v anglictine
obchodny pracovnik, Tal. firma- pol roka ;
vykonny predajca pre EU- rakuska firma, pol roka;
nakupca- bukova gulatina-Taliansko, 1 rok ;
Obchodny pracovnik, firma v Taliansku 3 roky;
vykonny predajca, zahranicie, Slov. firma- 3 roky;
Aktivne prekladala a.j, n.j, tal.j,; PC cely MS Windows
Posielam v priemere 10 ziadosti na kazdy pracovny den, chodim na 2 pohovory v tyzdni a 4 mes. pracu nemam.

Dakujem
Naposledy upravil habibti : 20.09.07 at 13:24
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Danila Pozri príspevok
Tiež prajem dobrý deň. Zastavila som sa len na skok. A to len do Tebou vyznačenej témy. Vieš, osobne si myslím, že aj ľudia na druhom brehu by mali s istou toleranciou rešpektovať iné názory, iné záujmy, inú filozofiu. S možnosťou súhlasiť, nesúhlasiť, či vyjadriť k týmto postojom svoj vlastný názor. Prídeme na Poradu nezištne pomôcť, a tak si vyinkasujeme z našej pokladne možnosť výberu oddychu, relaxu, zábavy. Nielen prácou je človek živý. Čo ja osobne nechápem, zavrhnúť niektorú tému len preto, že sa mi nepáči, že ma zdvíha zo stoličky. Mne osobne neprekáža žiadna téma. Mne prekáža spôsob správania istých nickov, ktorý nepotrebujú radu, ale čľapkanie v kalnej vode. Žiadna skúsenosť nie je na zahodenie. A v prípade, že ma niečo evokuje k zvýšeniu krvného tlaku, či zdvihu zo stličky, mám jediný spôsob. Zďaleka sa takej téme vyhnúť. Nekliknúť. A basta. Aj to je o vyjadrení názoru. A prečo by si aj habibti neprečítala, že ani jej podobní Poradu nerozhodia. Pre ňu žiaľ už neplatí: ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja Janko, keď ja budem habibti, neohneš ma mamo. A tak už aj ja považujem pre mňa tému za uzatvorenú.
... dievka moja z duse mi hovoris.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Zita5 Pozri príspevok
Ja začínam mať pocit , že témy ako je táto.... a jej podobné , sa v poslednej dobe na Porade veľmi množia . Vyvolávajú len zbytočné nedorozumenia medzi poraďákmi . Zo začiatku sa javia nevinné a potom akoby mali byť účelové . Alebo sa mýlim?
Navrhovala by som skutočne tému uzavrieť .
No a ja asi zomriem na naivitu. Jeden múdry povedal, že nie každému treba pomáhať. Mala by som na to myslieť častejšie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať