Zavrieť

Porady

Poradte mi preco nenachadzam pracu?

Poradite mi prosim preco nenachadzam pracu i ked pracovat velmi chcem
Kazdu radu naozaj velmi ocenim. Dakujem.
Su veci ktore trh ziada a ja rozpisem co v kazdom smere ponukam:
Vzdelanie- MBA- vysoka skola managementu, magister, studium prebiehalo v anglictine
obchodny pracovnik, Tal. firma- pol roka ;
vykonny predajca pre EU- rakuska firma, pol roka;
nakupca- bukova gulatina-Taliansko, 1 rok ;
Obchodny pracovnik, firma v Taliansku 3 roky;
vykonny predajca, zahranicie, Slov. firma- 3 roky;
Aktivne prekladala a.j, n.j, tal.j,; PC cely MS Windows
Posielam v priemere 10 ziadosti na kazdy pracovny den, chodim na 2 pohovory v tyzdni a 4 mes. pracu nemam.

Dakujem
Naposledy upravil habibti : 20.09.07 at 13:24
Usporiadat
Téma je uzavretá.
irma1 irma1

irma1 je offline (nepripojený) irma1

habibti Pozri príspevok
pre Anklar: Lichoti mi tvoja posta, naozaj, ale viem urcite ze super nie som-nechcem uz davno byt;-) a ani to nie je zdrave. Na pohovore viem povedat aj negat. stranky a snazim sa vystupovat miernejsie, lebo bohuzial podla vzhladu mi ludia vzdy hovorili ze vyzeram arogantne a namyslene.
Aj to môže byť problém. A veľký.
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Habibti, maš perfektnú kvalifikáciu a prax v obchodnej činnosti. Keď si odišla z pozícií bolo to preto, že už v tejto činnosti nechceš pracovať? Akokoľvek odpovieš, nemohla si si hľadať (zaujímať sa) o inú pozíciu v rámci firmy v ktorej si pracovala (také firmy majú zastúpenia na roznych miestach), kde by si možno mala dobré referencie, keď si Ťa chceli nechať. Ak si odišla z osobných dôvodov, alebo nezhôd s kolegami a šéfmi, tak hľadaj aj v sebe. Čo keby si namiesto toho rozmýšľania o tom, že Ťa kolegovia nebudú mať radi uvažovala o tom, že im dáš najavo, že ich máš rada Ty. Čo rozdávaš, to sa Ti vráti... Želám Ti aby si bola úspešná a skoro.
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

uctovnik 007: nedotkla si sa ma, viem ze som posobila arogantne-bolo to sposobene mojou nedoverou v ludi a kolektiv, ale dost som na sebe zapracovala a som dost priatelska v praci (i ked tym ludom dalej neverim)

Kolegovia mi robili v jednej praci dost tvrdy sikan, v druhej mi prezident spolocnosti povedal ze ak sa s nim nevyspim tak sa postara aby som si pracu v nasom regione nenasla (nemusim ani pisat ze som verna a oddana svojmu snubencovi, takze s mojeje strany podnet urcite nevysiel) a dalej by sa dalo pisat a pisat...
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Bastian Pozri príspevok
... myslim, ze si tu nehladala pochopenie, ale si chcela radu, nie? Nehnevaj sa, ale takto formulovana otazka:
Poradite mi prosim preco nenachadzam pracu i ked pracovat velmi chcem? Su veci ktore trh ziada a ja rozpisem co v kazdom smere ponukam. Posielam v priemere 10 ziadosti na kazdy pracovny den, chodim na 2 pohovory v tyzdni a 4 mes. pracu nema. Povedzte mi, mam to vzdat a ist do zahranicia?
je minimalne divna. To predsa musis sama vediet, kde je chyba. A ta chyba asi niekde je ked rozposielas take mnozstvo ponuk a nic...
Ahoj, Bastian. Trolilinku : veľmi oceňujem Tvoju schopnosť vidieť samotnú podstatu veci a nerozptyľovať sa periférnym dojmom z predloženej otázky, ktorý si u žien vynucuje pridávať široký komentár k problematike.
Všetko si presne vystihol v tom, že Habibti formulovala tú svoju: Poraďte mi... , pričom je tu niekoľko príspevkov, ktorých znenie je podmienené práve tým periférnym teda širším záberom pre vyjadrenie svojho názoru či stanoviska. Nemohol by si mi poskytnúť svoju príručku ako na to? Vidieť len tú podstatu? Mnohokrát by som túto schopnosť (mužskú) veľmi potrebovala. Fakt a vážne.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Pôvodca textu príspevku: irma1
Na to, aby Ti na túto otázku niekto odpovedal, si poskytla veľmi málo informácií.
... podla mna dost
pre bastiana
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
habibti Pozri príspevok
pre Anklar: Lichoti mi tvoja posta, naozaj, ale viem urcite ze super nie som-nechcem uz davno byt;-) a ani to nie je zdrave. Na pohovore viem povedat aj negat. stranky a snazim sa vystupovat miernejsie, lebo bohuzial podla vzhladu mi ludia vzdy hovorili ze vyzeram arogantne a namyslene.
Ako ja. To nech ťa netrápi.
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

s tymi kolegami, vela vecerov som frajerovi preplakala, co mi vedeli robievat muzski kolegovia, stalo sa ze som prisla a nastupila som do vyssej pozicie ako oni, verim ze to bolo neprijemne ale ja som makavala a komunikovala s celym svetom a oni chatovali s babami na pokecoch .
Ano mala som vzdy problem s ludmi , kt. sa nechcelo robit-tak osm mala strategiu ze som nebola moc aktivna, ale to som mala depresie z nudy a pocitu vyuzivania zamestnavatela...takze teraz som napisala svoje najhlbsie pocity... Vela krokov som v minulosti spravila z lojalnych pohnutok voci zamestnavatelovi (nie som svetec), b;lizke okolie mi nadavalo ze je to praca, atak pre niekoho "fluktuujem" pre mna hladam len pracu kde ma neocenia len platom, kde nebude dusno tak aby mal clovek uzkostne stavy a kde budu vediet ti ludia co chcu, a nebude to zavanat tak hroznym sexizmom aky este okolo je.
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

uzasne ste mi poradili, ale musim ist ja internet doma nemam, kludne piste zas pridem zajtra posielat zivotopisy. Utekam za mojou suckou, ktora mi v tomto obdobi naozaj dost pomaha...Ste uzasni vsetci, okrem jednej osoby....ale vlastne musi byt zatrpknute chuda, tak aj tak vela stastia...Aj pre mho
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
takze teraz som napisala svoje najhlbsie pocity

možno aj prídeme na kĺbik
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

habibti Pozri príspevok
Bastian, od teba urcite ziadnu dakujem. Od tych co chcu poradit , nejaku.
Budem si vazit kazdu. To ze si myslis ze to mozem vediet sama ...je pre mna dost matuce, na co sme na Porada.sk? myslela som ze je tu interaktivna komunikacia a RADA...Eto vsjo.Bastian, nechcela som narusit tvoju psychicku pohodu, svojimi trapnymi otazkami.
Len som bola kedze som dala do studia aj kazdej prace dost a chcela som vediet ci sa toto deje aj inym.
JA OSOBNE SA NEVZDAVAM , POZERAM NA TO DOST OPTIMISTICKY, KTO HLADA NAJDE,ale radu som chcela...resp moja matka ;-)
Velakrat sa mi v zivote stalo, ze prave rada cloveka, na ktoreho som sa hneval kvoli jeho otvorenej kritike, mi otvorila oci. Len to chvilu trva, kym to clovek prehltne...
A k tomu ci to mozes vediet sama - urcite ano ked vies byt sama sebe zrkadlom. Ale nie kazdy to dokaze. Ty mozno potrebujes to zrkadlo. Ale musi byt k tebe velmi opatrne a nemoze ti povedat vsetko na rovinu, lebo sa hned certis.
Si asi fakt tak troska prilis hrda.
A casto pouzivas slovo "veci", aj keby sa to dalo povedat inak.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
habibti Pozri príspevok
uzasne ste mi poradili, ale musim ist ja internet doma nemam, kludne piste zas pridem zajtra posielat zivotopisy. Utekam za mojou suckou, ktora mi v tomto obdobi naozaj dost pomaha...
To je milé. Vydrž, Habibti. Musíš predsa vedieť, ako to v živote chodí.
Nejakú dobu máme dobré a úspešné obdobie, nasleduje doba neúspešná, znova dobré obdobie, znova... To je normálne. Máš teraz nešikovné obdobie a musíš vyčkať, kým prejde. Verím, že nemáš finančné problémy na preklenutie. Vydrž, všetko má svoj čas.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

anklar Pozri príspevok
Ahoj, Bastian. Trolilinku : veľmi oceňujem Tvoju schopnosť vidieť samotnú podstatu veci a nerozptyľovať sa periférnym dojmom z predloženej otázky, ktorý si u žien vynucuje pridávať široký komentár k problematike.
Všetko si presne vystihol v tom, že Habibti formulovala tú svoju: Poraďte mi... , pričom je tu niekoľko príspevkov, ktorých znenie je podmienené práve tým periférnym teda širším záberom pre vyjadrenie svojho názoru či stanoviska. Nemohol by si mi poskytnúť svoju príručku ako na to? Vidieť len tú podstatu? Mnohokrát by som túto schopnosť (mužskú) veľmi potrebovala. Fakt a vážne.
zial to ne neide...
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Bastian Pozri príspevok
Velakrat sa mi v zivote stalo, ze prave rada cloveka, na ktoreho som sa hneval kvoli jeho otvorenej kritike, mi otvorila oci. Len to chvilu trva, kym to clovek prehltne...
A k tomu ci to mozes vediet sama - urcite ano ked vies byt sama sebe zrkadlom. Ale nie kazdy to dokaze. Ty mozno potrebujes to zrkadlo. Ale musi byt k tebe velmi opatrne a nemoze ti povedat vsetko na rovinu, lebo sa hned certis.
Si asi fakt tak troska prilis hrda.
A casto pouzivas slovo "veci", aj keby sa to dalo povedat inak.
Opäť tvrdím, že si potrebujem osvojiť Tvoj spôsob nazerania.
0 0
irma1 irma1

irma1 je offline (nepripojený) irma1

habibti Pozri príspevok
uctovnik 007: nedotkla si sa ma, viem ze som posobila arogantne-bolo to sposobene mojou nedoverou v ludi a kolektiv, ale dost som na sebe zapracovala a som dost priatelska v praci (i ked tym ludom dalej neverim)

Kolegovia mi robili v jednej praci dost tvrdy sikan, v druhej mi prezident spolocnosti povedal ze ak sa s nim nevyspim tak sa postara aby som si pracu v nasom regione nenasla (nemusim ani pisat ze som verna a oddana svojmu snubencovi, takze s mojeje strany podnet urcite nevysiel) a dalej by sa dalo pisat a pisat...
Toto, a ani nič podobné, by som ja na vstupnom rozhovore ako dôvod, prečo som sama z práce odišla, nikdy nepovedala. Človek, ktorý ma prijíma, ma vidí prvý krát v živote. Vôbec ma nepozná. Môže si myslieť čokoľvek. Za päť minút ho asi nepresvedčím, že chyba nie je vo mne. A problémového človeka v kolektíve nikto nechce.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

anklar Pozri príspevok
Opäť tvrdím, že si potrebujem osvojiť Tvoj spôsob nazerania.
moj sposob nazerania? Hladim vacsinou priamo pred seba, sem tam sa postavim aj na spicky (to aby som videl aj co ma caka a co je za kopeckom), ale raz za cas sa obzriem do stran a aj dozadu (je dobre vidiet kto je vedla teba a kto za tebou...). Ked je treba nasadit okuliare tak si ich nahodim (ci uz slnecne alebo ruzove). Dobre je ale mat po ruke aj dalekohlad (zide sa to hlavne vtedy, ked uz clovek straca nadej, ale v dalekohlade uvidi aj vychadzajuce slnko...). No a tiez je potrebne si tak 1x v tyzdni sadnut do pohodlnej fotelky, zavriet oci a nazriet aj do seba...
0 0
Mária hrušková Mária hrušková
poznám to, mám VSE-hospodárska ekonomia, 15 rokov aktívne účtujem,mzdy ovládam,dph tiež,stak sa DU, SP, ZP na jednotku, aktívna nemčina, VP 600 tis. bez nehody, flexibilná,organizačné schopnosti na jednotku a práca ???
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Mária hrušková Pozri príspevok
poznám to, mám VSE-hospodárska ekonomia, 15 rokov aktívne účtujem,mzdy ovládam,dph tiež,stak sa DU, SP, ZP na jednotku, aktívna nemčina, VP 600 tis. bez nehody, flexibilná,organizačné schopnosti na jednotku a práca ???
To poznam aj ja:
mam SOU bez maturity, firmu, 20 zamestnancov, slusny obrat...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Mária hrušková Pozri príspevok
poznám to, mám VSE-hospodárska ekonomia, 15 rokov aktívne účtujem,mzdy ovládam,dph tiež,stak sa DU, SP, ZP na jednotku, aktívna nemčina, VP 600 tis. bez nehody, flexibilná,organizačné schopnosti na jednotku a práca ???
... no toto
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Bastian Pozri príspevok
To poznam aj ja:
mam SOU bez maturity, firmu, 20 zamestnancov, slusny obrat...
...no toto?
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať