Zavrieť

Porady

Poradte mi preco nenachadzam pracu?

Poradite mi prosim preco nenachadzam pracu i ked pracovat velmi chcem
Kazdu radu naozaj velmi ocenim. Dakujem.
Su veci ktore trh ziada a ja rozpisem co v kazdom smere ponukam:
Vzdelanie- MBA- vysoka skola managementu, magister, studium prebiehalo v anglictine
obchodny pracovnik, Tal. firma- pol roka ;
vykonny predajca pre EU- rakuska firma, pol roka;
nakupca- bukova gulatina-Taliansko, 1 rok ;
Obchodny pracovnik, firma v Taliansku 3 roky;
vykonny predajca, zahranicie, Slov. firma- 3 roky;
Aktivne prekladala a.j, n.j, tal.j,; PC cely MS Windows
Posielam v priemere 10 ziadosti na kazdy pracovny den, chodim na 2 pohovory v tyzdni a 4 mes. pracu nemam.

Dakujem
Naposledy upravil habibti : 20.09.07 at 13:24
Usporiadat
Téma je uzavretá.
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Ahoj Cloe.nuž,keby to boli moji známy tak by boli zaujatí.prizvala som 3 psychológov z 3 rôznych okresov,aby sledovali túto debatu. Dostali sme sa aj k môjmu problému. Oni si myslia že som prekvalifikovaná. Mám sa vraj hlásiť na vyššie pozície...tie ja robiť nechcem,mám rada pohodu s priateľom,rodinou, našimi zvieratami.ale od štvrtka robím vedúcu predaja tak uvidíme. Vďaka.
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Ahoj Cloe.nuž,keby to boli moji známy tak by boli zaujatí.prizvala som 3 psychológov z 3 rôznych okresov,aby sledovali túto debatu. Dostali sme sa aj k môjmu problému. Oni si myslia že som prekvalifikovaná. Mám sa vraj hlásiť na vyššie pozície...tie ja robiť nechcem,mám rada pohodu s priateľom,rodinou, našimi zvieratami.ale niečo som si vzala z tejto debaty tak uvidíme čo sa zmení.
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

anklar Pozri príspevok
Ahoj, Habibti. Ako čítam Tvoje "listy", som presvedčená, že mám pravdu v tom, čo som ti písala vo svojom prispevku č. 7.
Vydrž, možno aj Tvoj problém potrebuje mať svoj čas. Držím ti palce.
Dakujem, mas pravdu. uz mi to povedali na dvoch pohovoroch odvtedy co vedieme tuto debatu. Este aj priatel, co je obch. riaditel povedal, ze by ma nezamestnal, lebo by sa bal o fleka....To je absolutne smutne a ubohe.
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

habibti Pozri príspevok
Ahoj Cloe.nuž,keby to boli moji známy tak by boli zaujatí.prizvala som 3 psychológov z 3 rôznych okresov,aby sledovali túto debatu. Dostali sme sa aj k môjmu problému. Oni si myslia že som prekvalifikovaná. Mám sa vraj hlásiť na vyššie pozície...tie ja robiť nechcem,mám rada pohodu s priateľom,rodinou, našimi zvieratami.ale od štvrtka robím vedúcu predaja tak uvidíme. Vďaka.
tak keď nechceš robiť na vyšších pozíciách, napíš si do životopisu, že máš ukončenú ZŠ a SŠ, potom Ti určite nebudú ponúkať vyššie pozície....
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

know how čoho?
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

habibti Pozri príspevok
know how čoho?
know-how toho,ako mať s učňovkou úspešnú firmu... (hm, sestra pre teba nemá voľné pracovné miesto?)
a, ked si sem už prizvala 3 psychológov, tak by ste asi mali mať na programe "rozbor" iných vecí ako tejto debaty...
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

ermon Pozri príspevok
Po prečítaní celej debaty a tvojich problémoch : Odporúčam ti materskú... a myslím to smrteľne vážne... ! Vykašli sa na odosielanie žiadosti a začni pracovať na niečom zmysluplnejšom...
Vdaka bohu, ze nie si moj chlap.
0 0
Marti.ka Marti.ka

Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

Zo začiatku som sa so všetkou vierou zapojila do tejto debaty, aby som trošku prispela, pomohla. Niektoré príspevky ma zarážali, hlavne tie od Bastiana, zdali sa mi dosť tvrdé. Teraz po prečítaní niektorých Tvojich príspevkov, habibti, naozaj neviem čo si mám myslieť. Asi musím uznať, že "tá druhá strana" mala v niečom pravdu.
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Danila Pozri príspevok
Neviem, ktorý by to mohol byť nick. Viem ale jedno. Že také kraviny sem nepríde písať naša krvná poraďácka skupina, ktorá sa tu cíti dobre. Ale len niekto v minulosti neuspokojený. Juj skoro som napísala, že neu.... Ale veď nech sa vyzúri. My sme tu tolerantný národ.
-tazka paranoja, co dodat-
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

rohff1 Pozri príspevok
skus profesiualebo moju stranku
sikovne, velmi...nieco ma tam aj zaujalo.
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Marti.ka Pozri príspevok
Zo začiatku som sa so všetkou vierou zapojila do tejto debaty, aby som trošku prispela, pomohla. Niektoré príspevky ma zarážali, hlavne tie od Bastiana, zdali sa mi dosť tvrdé. Teraz po prečítaní niektorých Tvojich príspevkov, habibti, naozaj neviem čo si mám myslieť. Asi musím uznať, že "tá druhá strana" mala v niečom pravdu.
To je v poriadku. Nemylila si sa. Ale ako sa do hory vola, tak sa ozyva...
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Heni Pozri príspevok
know-how toho,ako mať s učňovkou úspešnú firmu... (hm, sestra pre teba nemá voľné pracovné miesto?)
a, ked si sem už prizvala 3 psychológov, tak by ste asi mali mať na programe "rozbor" iných vecí ako tejto debaty...
[
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

habibti Pozri príspevok
-tazka paranoja, co dodat-
Myslím Habibti, že si už Tvoju tému poniektorí otvárame vyslovene plní zvedavosti, čo to tu zase napíšeš... Neznižuj sa k osobným invektívam na členov Porady, to tu naozaj nepatrí, zatiaľ si sa držala. Tá ťažká paranoja ako Ty píšeš, vôbec nehovorí o Danile, naopak - súdiac podľa jej príspevkov je v úplnom poriadku a vyjadruje sa jasne k veci.... Si tu Habibti málo, aby si vedela čo sa skrýva medzi riadkami príspevkov niektorých poraďákov. Jednoducho tým starším pravdepodobne pripomínaš nejakého exota, ktorý sa tu zrejme v minulosti prezentoval tak, že rozbúril inak kľudnú hladinu poraďáckych vôd. Tešíme sa s Tebou, že Ty aj Tvoji 3 psychológovia z 3 okresov ste sa bobre pobavili. Považuj to ako skupinovú terapiu - toľko ľudí, s toľkými psychológmi a toľko názorov...
Ja som si vzala tvoje rady k srdcu, zabehala som si, už necítim nenávisť ani apatiu. A daj nám vedieť, ako dopadneš vo štvrtok, tuším si písala, že ťa prijali ako predajcu. Tak držím palce...
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
habibti Pozri príspevok
Dakujem, mas pravdu. uz mi to povedali na dvoch pohovoroch odvtedy co vedieme tuto debatu. Este aj priatel, co je obch. riaditel povedal, ze by ma nezamestnal, lebo by sa bal o fleka....
Nuž, asi som vedela, prečo som to tvrdila.
To je absolutne smutne a ubohe.
- vieš čo? myslím si, že toto nepatrí do kategórie smutného a úbohého. Je to jednoducho ako fakt, skutočnosť, žiadna tragédia. Riešila som to tak, že som si vybavila živnosť.
A teraz ťa ubezpečujem, že nie som v o nič lepšej situácii, len tie ťažkosti spočívajú v inom.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

danushka Pozri príspevok
Myslím Habibti, že si už Tvoju tému poniektorí otvárame vyslovene plní zvedavosti, čo to tu zase napíšeš... Neznižuj sa k osobným invektívam na členov Porady, to tu naozaj nepatrí, zatiaľ si sa držala. Tá ťažká paranoja ako Ty píšeš, vôbec nehovorí o Danile, naopak - súdiac podľa jej príspevkov je v úplnom poriadku a vyjadruje sa jasne k veci.... Si tu Habibti málo, aby si vedela čo sa skrýva medzi riadkami príspevkov niektorých poraďákov. Jednoducho tým starším pravdepodobne pripomínaš nejakého exota, ktorý sa tu zrejme v minulosti prezentoval tak, že rozbúril inak kľudnú hladinu poraďáckych vôd. Tešíme sa s Tebou, že Ty aj Tvoji 3 psychológovia z 3 okresov ste sa bobre pobavili. Považuj to ako skupinovú terapiu - toľko ľudí, s toľkými psychológmi a toľko názorov...
Ja som si vzala tvoje rady k srdcu, zabehala som si, už necítim nenávisť ani apatiu. A daj nám vedieť, ako dopadneš vo štvrtok, tuším si písala, že ťa prijali ako predajcu. Tak držím palce...
Absolutne súhlasím s celým príspevkom. A to, čo je červeným, tak s tým súhlasím minimálne dvakrát.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Mozes si ist spokojne lahnut... nakoniec si si nasla Habibti dovody preco nenachadzas pracu.
1. Si prekvalifikovana = vies prilis vela ale na vyššie pozicie ist robit
nechces
2. Sefovia sa trasu o svoje miesta
3. Chcu od teba nieco, co ty nie si ochotna robit
4. Mozno sa precenujes alebo podcenujes
5. Lebo... "nie som aktivny car driver"
6. Lebo mas... "miernu paranoju ze kolegovia ma nebudu mat radi"
7. Mas... "strach a vselijake fobie."
a) "kolegovia mi robili v jednej praci dost tvrdy sikan"
b) "v druhej mi prezident spolocnosti povedal ze ak sa s nim
nevyspim tak sa postara aby som si pracu v nasom regione
nenasla"
c) "s tymi kolegami, vela vecerov som frajerovi preplakala, co mi
vedeli robievat muzski kolegovia, stalo sa ze som prisla a nastupila
som do vyssej pozicie ako oni, verim ze to bolo neprijemne ale ja
som makavala a komunikovala s celym svetom a oni chatovali
s babami na pokecoch". ???
8. ... "mala som vzdy problem s ludmi , kt. sa nechcelo robit-tak osm mala strategiu ze som nebola moc aktivna"
9. Lebo to vsade... "zavana hroznym sexizmom"
10. Lebo..."personalisti ma nepustili"
11. Lebo ..."vzali s menšou praxou i finančnými nárokmi"
12. ..."obťažovanie prezidenta"
13. Dokonca ... "Skúšala som hovoriť aj nepravdivé dôvody"
14. Pritom v skole tvoja ... "dochádzka bola viac ako sto percentná"
15. Uz si prizvala aj odbornikov... (len by sa mali zaoberat tebou) "Traja psychológovia Zmonitorovali túto debatu a ver mi,riadne sa zabávali. Pred usa som žila v PRAHE,VIEDNI A ZURICHU,aj tam si nemysleli že mám tzv. Kultúrny šok -odborný výraz,na to čo myslíš že mám ja."
16. A asi aj ta zaskolili, lebo si zacala radit... "Pre DANUSHKA,na tvojom príspevku sa zabavili najviac-odborníci- odporúčam šport.pomáha to aj pri nenávisti a apatii."
17. Na chvilu si naznacila ze ti ide o zabavu... "Tak je to tu radosť čítať. A nielen pre mňa. Na niektorých správach,juj-fakt že sme sa zabavili tuna pri monitore na ľudskej..."
...a dalej by sa dalo pisat a pisat...
TOTO VSETKO SU TVOJE SLOVA!
Sice sa tu snazis posobit miernym a skromnym dojmom, ale z teba to priam krici...
Naposledy upravil Bastian : 24.09.07 at 18:35 Dôvod: .
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Bastian vystihol si tento prípad na jednotku s hviezdičkou ...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
marek15 Pozri príspevok
Absolutne súhlasím s celým príspevkom. A to, čo je červeným, tak s tým súhlasím minimálne dvakrát.
Vďaka.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Marek a Bastian - chlapci, je mi ľúto, že v tejto téme Vám nemôžem udeliť bod. Preto Vám ako svoje uznanie posielam
Priznávam, že ja som tvor veľmi naivný - aj napriek tomu, že už mám 17 - a keď čítam nejakú otázku, začnem rozmýšľať, ako by sa dalo pomôcť. Dosť často to však skončí tak, ako sa po slovensky povie: Urob niekomu dobre, o....e ti plot. A mám pocit, že táto téma je toho príkladom.
Ale predsa len, mám dobré srdce, tak dám Habibti jednu radu - počas tých rokov v zahraničí si sa možno zdokonalila v kadejakej zručnosti. Možno by nezaškodilo, keby si si teraz pre zmenu doplnila znalosti z materského jazyka, pravopisu, ešte nejaký ten kurz slušnosti a možno aj nejaké to miesto nájdeš. Nevzdávaj sa, veď si ešte mladá
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Marek a Bastian - chlapci, je mi ľúto, že v tejto téme Vám nemôžem udeliť bod. Preto Vám ako svoje uznanie posielam
Priznávam, že ja som tvor veľmi naivný - aj napriek tomu, že už mám 17 - a keď čítam nejakú otázku, začnem rozmýšľať, ako by sa dalo pomôcť. Dosť často to však skončí tak, ako sa po slovensky povie: Urob niekomu dobre, o....e ti plot. A mám pocit, že táto téma je toho príkladom.
Ale predsa len, mám dobré srdce, tak dám Habibti jednu radu - počas tých rokov v zahraničí si sa možno zdokonalila v kadejakej zručnosti. Možno by nezaškodilo, keby si si teraz pre zmenu doplnila znalosti z materského jazyka, pravopisu, ešte nejaký ten kurz slušnosti a možno aj nejaké to miesto nájdeš. Nevzdávaj sa, veď si ešte mladá
Eulália, toto presne vystihuje to, ako sa pozerám na veci ja. Najskôr idem pomáhať, až potom sa zamýšľam, či ma chce niekto o.....ť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať