Zavrieť

Porady

Poradte mi preco nenachadzam pracu?

Poradite mi prosim preco nenachadzam pracu i ked pracovat velmi chcem
Kazdu radu naozaj velmi ocenim. Dakujem.
Su veci ktore trh ziada a ja rozpisem co v kazdom smere ponukam:
Vzdelanie- MBA- vysoka skola managementu, magister, studium prebiehalo v anglictine
obchodny pracovnik, Tal. firma- pol roka ;
vykonny predajca pre EU- rakuska firma, pol roka;
nakupca- bukova gulatina-Taliansko, 1 rok ;
Obchodny pracovnik, firma v Taliansku 3 roky;
vykonny predajca, zahranicie, Slov. firma- 3 roky;
Aktivne prekladala a.j, n.j, tal.j,; PC cely MS Windows
Posielam v priemere 10 ziadosti na kazdy pracovny den, chodim na 2 pohovory v tyzdni a 4 mes. pracu nemam.

Dakujem
Naposledy upravil habibti : 20.09.07 at 13:24
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

cloe Pozri príspevok
Eulália, toto presne vystihuje to, ako sa pozerám na veci ja. Najskôr idem pomáhať, až potom sa zamýšľam, či ma chce niekto o.....ť
Nevadí, na jednu Habibti je tu našťastie aspoň niekoľkotisíc normálnych
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

No, zaujímavá téma .
Okrem toho, že habibti sama napísala niekoľko problémov, prečo sa nevie zamestnať, stále mám silný pocit, že nevie, čo chce. Píše (a zrejme nielen sem), aké má skvelé vzdelanie, aké úžasné pracovné skúsenosti, ako veľmi jej bývalí ZLia nechceli pustiť preč a napriek tomu si nevie nájsť zamestnanie. Vie vôbec, čo chce robiť? Predsa ak chcem robiť obchodnú riaditeľku, treba mať na to kvalifikáciu. Ak ma zaujíma až chorobná čistota a mojim snom je stať sa upratovačkou, tak nebudem do životopisov uvádzať všetky vysoké školy a univerzity, aj keby to boli tie najlepšie na svete.
Tiež som sa istý čas považovala za fluktuanta (počas 12 mesiacov 5 zamestnaní vrátane nezamestnanosti), ale vedela som, prečo som odišla. A "nádejnému" ZĽovi som nevešala na nos nič viac, ako bolo potrebné povedať pre danú pozíciu.
Ergo, ak si niekto nevie nájsť zamestnanie, niekde bude chyba. Okrem toho ešte tu nepadla otázka ohľadne regiónu.
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Môj materinský jazyk je francúzština :-D, prácu už mám ako som uviedla...ale ďakujem aj tak :-x
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Tak super. Vždy rada pomôžem ;-) na margo etiky a invektív.....jedna zo základných danosti inteligentných ľudí je schopnosť komunikovať na úrovni a v slovníku človeka,ktorý danú informáciu príjma ;-)
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

habibti Pozri príspevok
.jedna zo základných danosti inteligentných ľudí je schopnosť komunikovať na úrovni a v slovníku človeka,ktorý danú informáciu príjma ;-)

Bisťu!!!! Poraďáci to asi s inteligenciou v príspevkoch prehnali teda riadne a písali málo primitívne
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Môj život bol prázdny informačne dezorientovaný kým si do neho nevstúpil ty s tvojími príspevkami. Ty si úžasný.si vôbec pozemská bytosť?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
habibti Pozri príspevok
Môj život bol prázdny informačne dezorientovaný kým si do neho nevstúpil ty s tvojími príspevkami. Ty si úžasný.si vôbec pozemská bytosť?
To ako že on?
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

Zita5 Pozri príspevok
To ako že on?
Ja si tiež myslím, že "on" Možno dokonca ten najvyšší
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

habibti Pozri príspevok
prácu už mám ako som uviedla
asi s náplňou práce "visieť na Porade" ...a koľkože za to šéfovia platia?
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

65 brutto
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Habibti, tak prečo nenavrhneš uzavrieť túto tému, keď pre teba je bezpredmetná?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Gabi03 Pozri príspevok
Habibti, tak prečo nenavrhneš uzavrieť túto tému, keď pre teba je bezpredmetná?

Vedved ju za to platia - a brutálne
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Tak táto téma skutočne nemá chybu. Habibti, dostala si ma s tou francúzštinou...To tu asi nikto nečakal...Ale lepšiu analýzu ako od Bastiána, prečo nenachádzaš prácu, by si asi inde nedostala.
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

habibti Pozri príspevok
65 brutto
Málo!!!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Lion Topoľčany Pozri príspevok
Málo!!!

.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

habibti Pozri príspevok
65 brutto
... to je pre teba vela - ja by som ti dal 50 brutto (pravdaze na hod.)
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

habibti Pozri príspevok
Môj materinský jazyk je francúzština :-D, prácu už mám ako som uviedla...ale ďakujem aj tak :-x
Nieze by som ti neveril, bozechran. Ale bol by som zvedavy, ci by si s tou francustinou bola na tom lepsie.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Dobrý deň, myslela som, že sa k tejto téme nebudem vyjadrovať, že ju tým nebudem podporovať, no nedá mi to. Posledné dni, keď otvorím Poradu a vidím tému: Poradte mi preco nenachadzam pracu? ma dvíha zo stoličky. Myslela som, že po vyliatí sa dojmov a pojmov autora témy to skončí. Táto téma, je pre mňa ako zlá telenovela, aj keď Vám nič nedáva, stále si ju pozriete. Takže jediné, čo ostáva si ten televízor vôbec nezapnúť. Porada bola pre mňa stále o pohode a bola by som rada, keby to aj ostalo.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
seda Pozri príspevok
Dobrý deň, myslela som, že sa k tejto téme nebudem vyjadrovať, že ju tým nebudem podporovať, no nedá mi to. Posledné dni, keď otvorím Poradu a vidím tému: Poradte mi preco nenachadzam pracu? ma dvíha zo stoličky. Myslela som, že po vyliatí sa dojmov a pojmov autora témy to skončí. Táto téma, je pre mňa ako zlá telenovela, aj keď Vám nič nedáva, stále si ju pozriete. Takže jediné, čo ostáva si ten televízor vôbec nezapnúť. Porada bola pre mňa stále o pohode a bola by som rada, keby to aj ostalo.
Tiež prajem dobrý deň. Zastavila som sa len na skok. A to len do Tebou vyznačenej témy. Vieš, osobne si myslím, že aj ľudia na druhom brehu by mali s istou toleranciou rešpektovať iné názory, iné záujmy, inú filozofiu. S možnosťou súhlasiť, nesúhlasiť, či vyjadriť k týmto postojom svoj vlastný názor. Prídeme na Poradu nezištne pomôcť, a tak si vyinkasujeme z našej pokladne možnosť výberu oddychu, relaxu, zábavy. Nielen prácou je človek živý. Čo ja osobne nechápem, zavrhnúť niektorú tému len preto, že sa mi nepáči, že ma zdvíha zo stoličky. Mne osobne neprekáža žiadna téma. Mne prekáža spôsob správania istých nickov, ktorý nepotrebujú radu, ale čľapkanie v kalnej vode. Žiadna skúsenosť nie je na zahodenie. A v prípade, že ma niečo evokuje k zvýšeniu krvného tlaku, či zdvihu zo stličky, mám jediný spôsob. Zďaleka sa takej téme vyhnúť. Nekliknúť. A basta. Aj to je o vyjadrení názoru. A prečo by si aj habibti neprečítala, že ani jej podobní Poradu nerozhodia. Pre ňu žiaľ už neplatí: ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja Janko, keď ja budem habibti, neohneš ma mamo. A tak už aj ja považujem pre mňa tému za uzatvorenú.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja začínam mať pocit , že témy ako je táto.... a jej podobné , sa v poslednej dobe na Porade veľmi množia . Vyvolávajú len zbytočné nedorozumenia medzi poraďákmi . Zo začiatku sa javia nevinné a potom akoby mali byť účelové . Alebo sa mýlim?


Navrhovala by som skutočne tému uzavrieť .
Naposledy upravil Zita5 : 25.09.07 at 10:08
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať