Zavrieť

Porady

Dobrý anjel

Včera mi prišiel email s názvom - Malá Julinka zomrela. Ten kto je "dobrý anjel" vie o čo a o koho ide, určite je aj na porade veľa "dobrých anjelov". Prišlo mi strašne ľúto, slzy mi začali stekať po tvári, ešte dnes na to myslím, nedá sa to vymazať len tak z mysle. My "dobrí anjeli" sme sledovali jej osud od samého začiatku a želali skoré uzdravenie. Dnes už vieme, že malá Julinka je v nebíčku a verím, že aj naďalej bude našim anjelikom.
Usporiadat
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Pred chvíľou mi prišiel tento mail:

Mili Dobri anjeli,

2. oktobra to boli presne 3 roky odvtedy, ako System DOBRY ANJEL poslal rodinam chorych prve prispevky Dobrych anjelov. V septembri 2006 bolo na Slovensku len niekolko desiatok Dobrych anjelov. Dnes je nas viac ako 61 000.

Pred troma rokmi sme rozdelili prvym 16-tim rodinam necelych 80 tisic korun. Dnes rozdelujeme vyse 2250 rodinam viac ako 7 milionov korun kazdy mesiac. Za tri roky fungovania Systemu DOBRY ANJEL ste spolocne poslali na pomoc rodinam s detmi uz viac ako 162 milionov korun.

Radi by sme sa podakovali vsetkym, bez ktorych by tato pomoc nebola mozna. Dobrym anjelom za Vase pravidelne financne prispevky. Dakujeme aj firmam a spolocnostiam, ktore podporuju System DOBRY ANJEL a rovnako tak mediam, ktore nam celkom zadarmo alebo len za zlomok cien poskytuju priestor pre nase kampane.

Vsetko najlepsie k narodeninam, Dobri anjeli!

Andrej Kiska, Igor Brossmann,
zakladatelia Systemu DOBRY ANJEL

PS 1: Od oktobra sa budu moct Dobrymi anjelmi stat aj ludia, ktori maju predplatenu kartu Orange alebo T-Mobile. Staci, ak poslu 1 SMS v tvare ANJEL A na cislo 840 a mozu kazdy mesiac pomahat rodinam s detmi sumou 1 euro. Budeme radi, ak o tejto moznosti poviete svojim znamym, aby nas, Dobrych anjelov, bolo este viac. Viac info najdete na www.dobryanjel.sk. Dakujeme.

PS2: V roku 2008 nam dobri ludia a firmy poslali v 2 % z danovych priznani
17 396 568,00 Sk. Od 1. 9. 2008 do 30. 9. 2009 sme ich do posledneho haliera mesiac co mesiac postupne rozdelovali medzi prijemcov pomoci. Presne cisla najdete na http://www.dobryanjel.sk/?folder=126
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

posúvam
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

takže už máme aj na Fecebooku Dobrého anjela ......... kto chce môže sa pridať ......

http://www.facebook.com/group.php?v=...id=43617105425
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať