Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
Usporiadat
dankatrnka dankatrnka

dankatrnka je offline (nepripojený) dankatrnka

saky123 Pozri príspevok
Dankatrnka, tvoje torty sú fantastickéééééé. Skúšala som robiť falošný marcipán (suš.mlieko,cukor,škrob...) a bol dosť lepkavý a mäkký. Ako to ty vlastne robíš, že máš na tých tvojich tortách taký fantastický. Treba ho dať do chladničky, či čo?
saky,musíš pridávať cukor a s.mlieko dovtedy,kým sa neprestane lepiť a zakaždým premiesením si umyť ruky a utrieť dosucha.Treba len skúšať a skúšať.
0 0
dankatrnka dankatrnka

dankatrnka je offline (nepripojený) dankatrnka

Ahojte,zasa som piekla
aaa 039-800.jpg  
aaa 009-800.jpg  
aaa 021-800.jpg  
aaa 024-800.jpg  
aaa 037-800.jpg  

1/1
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

dankatrnka Pozri príspevok
Ahojte,zasa som piekla
a zase niečo krásne ... klobúk dolu
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

dankatrnka Pozri príspevok
Ahojte,zasa som piekla
Prosím Ťa, ako dlho Ti trvá vytvoriť takú tortu ako je napríklad ten PC alebo aj tá slnečnica? Inak super. Vysoko oceňujem už len ten nápad
0 0
saky123 saky123

saky123 je offline (nepripojený) saky123

dankatrnka, ako vždy tvoje torty sú nádhera. Ďakujem za radu, budem skúšať a skúšať a priebežne ťa informovať. Dúfam,že sa mi podarí vymiesiť masu, ktorou sa bude dať pokryť torta.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pre Martu V a Olice.
Ďakujem Vám za radu na prenášanie podkovy. Hovorí sa, že dobrá rada stojí groš, tak ho máte u mňa. Ešte raz vďaka.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Marta V, posledné torty s tou hmotou z curíkov vyzerajú veľmi pekne. Niekedy to aj ja skúsim.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dankatrnka torty sú veľmi pekné.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

babka - ježibabka Pozri príspevok
Pre Martu V a Olice.
Ďakujem Vám za radu na prenášanie podkovy. Hovorí sa, že dobrá rada stojí groš, tak ho máte u mňa. Ešte raz vďaka.
Ja Ti len doplním, ten papier aspoň 2 krát prelož, aby sa Ti neroztrhol. Mama používala papier na pečenie.
Aha, vlastne Marta V už spomínala, že na to používa papier na pečenie
Naposledy upravil Olice : 11.03.08 at 06:21 Dôvod: doplnenie
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Saky 123 - pri výrobe marcipánu pozor na množstvo vody. Ja som robila prvý krát podľa knižky alebo časopisu, kde bolo napísané vodou zarobiť, tak som zarábala vodou a primiešavala cukor a sušené mlieko, až som z toho mala plnú misu a musela som to vyhodiť sliepkam. Dankatrnka to potvdí o tej vode.
0 0
dankatrnka dankatrnka

dankatrnka je offline (nepripojený) dankatrnka

Ahojte.Vodu do marcipánu pridávať opatrne-podla hustoty.S prenášaním tort vám neporadím.Ja mám tortu od začiatku až do zjedenia na tom isom podnose.Ozaj piekla som
aaa 076-800.jpg  
aaa 059-800.jpg  
aaa 103-800.jpg  
1/1
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Dankatrnka, som v nemom úžase nad tvojimi perfektnými výtvormi! To je fantastické! Skláňam sa...
0 0
bublina55 bublina55

bublina55 je offline (nepripojený) bublina55

Prikladám ďalšie torty od mojej šikovnej mamušky
P3150015.JPG  
P3150016.JPG  
P3150017.JPG  
P3160018.JPG  
P3170024.JPG  

P3170021.JPG  
P3170023.JPG  
1/1
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Prajem všetkým príjemné sviatky. Skúšala som vytvoriť hmotu z JOJO cukríkov podľa tu uvedeného receptu ako poťah na punčový rez. Pri roztápaní cukríkov som pridala trochu červenej farby, aby to bolo sýtejšie. Nakoľko doteraz som robila všetko iba klasickými polevami - čokoládovou, punčovou, citrónovou, prípadne ovocie zaliate želatínou mala som z toho obavy. S cukríkovou hmotou sa dobre a pomerne rýchlo pracuje a vypadá to celkom dobre. Aby to bolo lesklejšie, potrela som to trochu olejom. Myslím že Dankatrnka tu niekde pisala, že tak potiera marcipánové ružičky. Z odrezkov som skúšala urobiť ružičky a tiež sú pomerne schopné. Vykrojila som aj pár kúskov motýlikov a autorka receptu má pravdu, že je to pekná a chutná ozdoba na vianočný stromček pre deti.Vďaka za dobrú radu.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Som rada, že sa ti hmota podarila, je nozaj chutná a naozaj rýhla a jednoduchá. Torty zdobím už len a len "JOJOkou"
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Všetkým šikovným a trpezlivým pre inšpiráciu. Možno sa Vám niečo hodí do budúcna . A ešte k tomu spieva aj Naďa Urbánková.

Tak kuk sem:
http://kozoroh.wz.cz/pps/dortiky.pps
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Ahoj ch cem sa pridať k vám ,tiež rada pečiem aj keď nie v takom množstve.Som v nemom úžase nad vašimi výtvormi.Chvála,chvála chvála .
Diela Danky-Trnky už trochu poznám a nechápem ako to stíha.
Všetky torty sú krásne ,skúsim sem priložiť niečo aj z mojej tvorby.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Na Veľkú noc som robila barana. Posielam k nahliadnutiu.
torta baran 001m.jpg  
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Vyzerá pekne a chutne.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

take obyčajne torty http://www.mojerecepty.sk/torty.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať