Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
Usporiadat
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Katulik ,napriek tomu že to tak vyzerá ,nieje to maľovamé na tortu je to motýľ položený na podklad " 3D " a používam všetky druhy farieb

práve som odovzdala na 44 pre ženu
srdiečko fial..JPG  
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Miru Pozri príspevok
Katulik ,napriek tomu že to tak vyzerá ,nieje to maľovamé na tortu je to motýľ položený na podklad " 3D " a používam všetky druhy farieb

práve som odovzdala na 44 pre ženu
Mirka prosím Ťa objasni mi bližšie technologiu výroby motýlika.Zaujalo ma to.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Vzdy, ked navstivim tutu stranku, tak som nadsena, ake ste kocky sikovne, fakt, je to uzasne. Pecte a fotte.
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Ninna Pozri príspevok
Mirka prosím Ťa objasni mi bližšie technologiu výroby motýlika.Zaujalo ma to.
Jednoduché ,na nete som našla príslušný druh, zväčšila do potrebnej veľkosti a vytlačila . Poťahovku som na fólii vyvaľkala a motýľa položila na ňu ,tenučkým šrobovákom som pretlačila opatrne všetky čiary a obvodové trochu silnejšie ,nožíčkom som opatrne obrezala celého motýľa. Dve rolky /prázdne/ od kuch.utierok som k sebe prilepila lep. páskou a vyrezaného motýľa usadila medzi ne ,telo bolo v strede a krídla sa pekne prehli ako som chcela ,keď uschol /3dni/ pomaľovala som ho .Podrobnejšie to neviem. Ale ak nieje niečo jasné kľudne sa spýtaj.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Škoda že sa to nedá oceniť ale je to umenie Mirka
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Ninna Pozri príspevok
Škoda že sa to nedá oceniť ale je to umenie Mirka
nesúhlasím ,keď vidím radosť v očiach a úsmev na tvári ,ver mi, niet väčšieho ocenenia a to som nespomenula prezentáciu tu , keď ma pochvália aj poraďáci je to ako pohladenie na duši.

môžu ti zaplatiť obrovskú sumu za tortu ,ale keď ju preberajú a budú sa čudne tváriť ,nebudeš mať s toho dobrý pocit
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


...pre rybárov...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Lívia, nezmýlila si si tému? Tu sa dávajú obrázky z upečených výtvorov. Podľa mňa tento obrázok patrí do srandičiek. Nechceš ho tam presunúť?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ale mám taký dojem, že to čo priložila je tiež torta :-)
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

wagner Pozri príspevok
Lívia, nezmýlila si si tému? Tu sa dávajú obrázky z upečených výtvorov. Podľa mňa tento obrázok patrí do srandičiek. Nechceš ho tam presunúť?
Mne sa ale zdalo, že to je torta, všimni si ju poriadne, hoci to na prvý pohľad vyzerá ináč. To je len taká inšpirácia pre tie šikovné cukrárky. Možno sa raz nájde nejaký vášnivý rybár, ktorý by sa možno potešil...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Je to torta. Už som to videla v niektorom linku, čo tu bol prilepený. Boli tam aj torty v tvare Sanktpeterburské noviny, torta ako sobášny list, šijací stroj, stará kalkulačka a podobne. Neviem to nájsť, ale je to tu určite. Pamätám sa, ako som sa snažila uhádnuť z čoho asi urobili tú penu na pive
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

je to torta ,na jedlý papier dali natlačiť noviny a zbytok je brnkačka ,však

ani pivár by sa asi neurazil
0 0
pandorasbox pandorasbox

pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

Pozdravujem všetkých poraďákov. dostávam sa žiaľ veľmi zriedka na Poradu, gro života strávim na cestách. Chcela by som poprosiť o pomoc...dcéra má krásnych 18 dňa 28. septembra. Hľadám šikulku z Bratislavy, príp. z blízkeho okolia, ktorá by mohla do toho času upiecť 2 nádherné torty (syn bude mať 19)....moc mi na tom záleží, aby moje "pipulka" prežila vstup do dospelosti naozaj prenádherne so všetkým. Je naozaj ukážkovým dieťaťom, ktoré od 10 rokov dokáže na 100% ma zastúpiť vo všetkom v domácnosti. ďakujem za pomoc...prajem prenádherný a úspešný deň
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

ešte som našla nejaké torty...

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička



0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

ja som robila dnes svadobný kôš z broskyňami
http://kackatorty.webovastranka.sk
DSC01874.JPG  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať