Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
katulik111 Pozri príspevok
moje prvé ihrisko chcem sa hlavne podakovat Andrejke za rady neni taka dokonalá ako tie tvoje ihriská ešte som aj zlomila lis na cesnak , no ten trávnik to bola fuška
katulík111 , aj ja som piekla vnučke - lúku s koníkom a veru som si pri tráve urobila mozoľ, lebo som sa rozhodla trávičku robiť aj na rezancovom mlynčeku aj na mäsovom mlynčeku a bolo to rýchlejšie. Tá z rezancového mlynca bola taká jemná, dlhá. Mozolisko bolo riadne, no ale,čo človek neurobí pre vnúča, však???


PS : Tá torta je super !!!!!! A ten dres - nemá chybu.
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Musím ale upokojiť všetky babky, ktoré nepečú - účtovať tiež nevedia všetky babky . Snáď si to prečíta tá správna babka.
1 0
Andrea308 Andrea308

Andrea308 je offline (nepripojený) Andrea308

katulik111...urobila si krásnu tortičku a ten dres sa mi veľmi páči.To s tým lisom na cesnk ma mrzí,ja som už tiež kopec vecí(pomôcok)dolámala,ale ten môj lis ešte funguje.Dnes som aj ja robila ihrisko a tiež ma s toho vytláčania bolí ruka.Ale čo neurobíme pre radosť iným )
0 0
Andrea308 Andrea308

Andrea308 je offline (nepripojený) Andrea308

http://www.torty.kat.sk/
650.jpg  
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Andrejka , je perfektná a ty už máš nový typ lopty
0 0
Andrea308 Andrea308

Andrea308 je offline (nepripojený) Andrea308

ďakujem vám....Mirka,už pri brankárskej som takú loptu robila...je oveľa jdnoduchšia ako klasická futbalka
0 0
janulinka janulinka

janulinka je offline (nepripojený) janulinka

chcem sa len opýtať akým spôsobom sa robí trávnik na tej krásnej torte
0 0
MartinkoK MartinkoK

MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

Aj ja niečo prilepím
motorka 002.jpg  
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Riadna tortisko. Nádherná
0 0
MartinkoK MartinkoK

MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

a ešte zopár domácich toriet
bábika.jpg  
torta vláčik.jpg  
bábätko.jpg  
1/1
0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

Andrejka a nemaš na loptu daku šalonu ,ak ano mohla by si mi ju poslat kacka.vackova@azet.sk mame v rodine samých futbalistov dnes som jednu robila ale ako si ako si písala je to zložité a je trochu čapatá
DSC01900.JPG  
DSC01893.JPG  
1/1
0 0
Andrea308 Andrea308

Andrea308 je offline (nepripojený) Andrea308

katulik111 Pozri príspevok
Andrejka a nemaš na loptu daku šalonu ,ak ano mohla by si mi ju poslat kacka.vackova@azet.sk mame v rodine samých futbalistov dnes som jednu robila ale ako si ako si písala je to zložité a je trochu čapatá
katulik..v prvom rade Ti musím napísať,že tie prsia sú veľmi pekne urobené..booože..aj ja také chcem a k lopte..ja som našla na nete UEFA2008 tam som si zväčšila loptu a vytlačila.S toho som si urobila akože strih.(Vyzerá to ako malá slip.vložka )))) A napíšem ti ako robím loptu ja...nerobím z kúskov a priliepam jeden kúsok k druhému. Ja si celú loptu obalím len napr.bielym marcipánom.Načiarkám si na tenúčko presne čo kde má byť aký tvar a potom(ak nemáš originál kolieko na akože prešívanie) tak použi koliesko zo skladačky SEVA a po čiarách ktoré si jemne nakreslíš na marcipán pekne prejdi tým kolieskom.Potom to len ručne čo treba dokreslím-domaľujem...treba mať pevné nervy...ja som napríklad tú futbalku kreslila dve hodiny a trávu som pretláčala 5hodín..ja osobne robím jednu tortu dva dni....neviem ako ostatné..možno som len ja taka nešika
0 0
Andrea308 Andrea308

Andrea308 je offline (nepripojený) Andrea308

http://www.torty.kat.sk/
brokat650.jpg  
0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

dakujem skusim najst a vyskušam , a ta skladačka SEVA to je daka hra pre deti alebo cukrárska pomocka, ja som to ihrisko celé na komplet robila od 8 rano do 17:00 no samozrejme som to mezditým dala stuhnut a tu travu som davala len na vrch a boky som len obtiahla a ten trávnik mi trval 1.5 hodiny, niekde som čítala že ten trávnik robia mlynčekom na maso nabudúce vyskúšam a dakujem ti velmi pekne papa
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Katulik Seva je detská skladačka ako Lego, niečo podobné
0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

dakujem tak to možem kupit maly bude mat meniny
0 0
Andrea308 Andrea308

Andrea308 je offline (nepripojený) Andrea308

http://www.torty.kat.sk/
ex350.jpg  
0 0
pandorasbox pandorasbox

pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

Miru Pozri príspevok
Moja svokra mala včera 75 rokov a aj týmto jej chcem poďakovať ,mám ju veľmi rada
prenádherná tortička
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Pre dvoch chlapcov na narodeniny
Jeden rok.JPG  
mašinka Paťko.JPG  
1/1
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Pre sestričku a bratčeka a na narodeninovú párty strašidlo
lebka1.JPG  
poschodová.JPG  
strašidlo.JPG  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať