Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

michelle84 Pozri príspevok
Pridám inšpiráciu - link od Rozalky
http://halbot.haluze.sk/?id=4660
Jedna krajšia, ako druhá, až na tú popolníkovú, tá je fakt nechutná, br...
0 0
Andrea308 Andrea308

Andrea308 je offline (nepripojený) Andrea308

http://www.torty.kat.sk/ moje prvé tohtoročné torty
slonky.jpg  
baky.jpg  
1/1
0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

ja som robila tieto
DSC02062.JPG  
DSC02071.JPG  
1/1
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

torta vhodna k narodeninam http://hospodyne.mojerecepty.sk/2008...zeninovy-dort/
0 0
savoir savoir

savoir je offline (nepripojený) savoir

som obyčajná baba
Nádherné, gitarovú obdivujem
0 0
savoir savoir

savoir je offline (nepripojený) savoir

som obyčajná baba
čo vyrábate je niečo fantastické! Vážim si Vaše šikovné rúčky, nech sa Vám darí aj naďalej. Obdivujem Vás a samozrejme všetky šikovné cukrárky. Veľa zdaru.
0 0
pandorasbox pandorasbox

pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

ahojte všetci, prajem Vám všetkým do nového roku všetko najlepšie, veľa veľa zdravia, šťastia, lásky, spokojnosti, osobných a pracovnách úspechov. Dnes som sa snažila s dcérami vytvoriť torty, ktoré by potešili oslávencov. Radosť bola, aj keď nie celkom sa vydarili podľa predstáv na pohľad, chuťovo boli dobručké. Držím palčeky všetkým snaživcom o krásne tortové diela
DSC00398.JPG  
DSC00399.JPG  
DSC00407.JPG  
DSC00408.JPG  
1/1
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Sú nádherné, škoda zjesť. Ale dala by som si,keby si poslala.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Kocky, dnes sa musim rozhodnut ake cesto budem piect a cim naplnim... zajtra chcem totiz upiect korpusy... ak sa zadari, tak by som aj naplnila, ozdobila... a na piatok musi byt torticka hotova...

rozhodla som sa pouzit tortovu formu srdce, ale urobim srdcia dve a z jedneho kus odrezat (podla formy), aby som ich mohla spojit a vyzeralo by to ako dvojite srdce. Jedna torta pre moju segru aj maminu... (mamina vie, ze robim tortu pre segru, ale netusi, ze chcem urobit to dvojite srdce, ze aj pre nu).

Chcela by som daku sviezu torticku... nie dake tazke a kremove... a korpusy som rozmyslala, ze jednu davku by som urobila napr. cokoladove cesto a druhu davku orechove... ale na tortu by som ich podelila... jedno srdce coko-orech-coko a druhe orech-coko-orech ... medzi to cosik ovocnejsieho...

viete poradit?
0 0
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

andreaS, do orechovej ma nič iné nenapadne, ako recept p. Kamily Magálovej: 1/4l kyslej smotany+ 120g práškového cukru+130g mletých orechov. Trochu plnky, potom maliny a zas plnku.A navrch šľahačku a natostrúhanú čokoládu a maliny.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

nela: to si viem presne predstavit a teraz k bliziacemu sa sviatku valentina velmi vhodna torticka

nasla som dake kremove z pudingu a masla a aj tvarohovu... skusim to dako pomiesat, teda jedno srdce ochutit pudingovym s ovocim a druhe tvarohovym s inym ovocim

budem to mat zajtra zaujimave

kocky co peciete... ako robit korpus? napr. upiect jedno srdce a rozrezat na 3 casti alebo radsej piect po jednom korpuse? (u mna celkovo 6 korpusov?)
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Ja pečiem po jednom korpuse, lepšie sa mi takto prepečie.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak som konecne dotrepala nakup domov a idem piect... drzte palce..

jo a prisiel mi aj balicek z tej peciacej stranky vcera som objednala, dnes uz mam tovar... tetuska ma u mna veeeelke plus

snad mi pojde dobre ofarbit aj ta potahovacia hmota...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

este sa mi nikdy nestalo ze by mi nevysiel recept... ale vsetko raz prvy krat... prve cesto skoncilo v kybli....

a co hladam recepty na korpus.. tak vsade je popis ingediencii a v postupe ze urobime ako klasicku piskotu... co mne teda vobec nic nehovori... vrrr...

som mozno divna, ale vazne som nikdy nerobila piskotove cesto a teda uvedene v postupe mi je spanielskou dedinou....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

andreaS Pozri príspevok
este sa mi nikdy nestalo ze by mi nevysiel recept... ale vsetko raz prvy krat... prve cesto skoncilo v kybli....

a co hladam recepty na korpus.. tak vsade je popis ingediencii a v postupe ze urobime ako klasicku piskotu... co mne teda vobec nic nehovori... vrrr...

som mozno divna, ale vazne som nikdy nerobila piskotove cesto a teda uvedene v postupe mi je spanielskou dedinou....
AndreaS ako pokračuješ? Už sa ti poradila tá klasická piškóta? Ja robím nasledovne: z bielkov urobím sneh, zašľahám práškový cukor, potom žĺtky a múku s trochou kypriaceho prášku zľahka primiešavam, nie zašľahávať. Ale dúfam, že tento postup už nebudeš potrebovať, lebo klasické piškótové pláty už máš upečené.
0 0
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

Kazu to je najjednoduchšie a tak isto robím aj ja. Zašpinená jedna misa, nemáš bordel a raz dva hotové.
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

No receptov je dosť podľa toho koľko sa s ňou chceš zabávať. Ja mám jeden torta sa upečie ľavou zadnou. Upečieš orechové cesto /recept z hociktorej kuchárky/ v tortovej forme, vychladnutý rozkrojíš na 3 diely. 4-5 ks kyslej smotany vymiešaš so 4-5 balíčkami vanilkový cukor. Potom natrieš 1 diel smotanou poukladáš nakrájené kivi na kolieska, potrieš trochu smotany položíš druhý diel na ten tak isto smotana,kiwi,smotana priložíš tretí diel necháš do druhého dňa alebo aspoň pár hodín v chladničke, potom ozdobíš šlahačkou a zje sa.
Naposledy upravil SMatilda : 22.01.09 at 18:27 Dôvod: dodatok
0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

ahojte ja robím aj tak aj tak ako sa mi chce a tento týžden som mala fofry a ešte zajtra ma čaká jedno autíčko
DSC02073.JPG  
DSC02075.jpg  
DSC02086.JPG  
DSC02088.JPG  
1/1
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak torty su upecene, naplnene....

problem mi vznikol pri potiahnuti toriet...

oddelila som si kusok z tej hmoty K2 a zafarbila... ale neviem to vyvalkat ani inak z toho urobit vacsi kus, kt. prenesiem na tortu...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

dobojovane...

pripajam vysledky....

na ozdobu ma nic ine nenapadlo... chcela som robit tie ornamenty, ale bola som uz tak vystavena, ze som sa skor bala, aby som to tym nezkazila

na prvy pokus vcelku fajn...

priznam vsak ze som sa vcera aspon 100x prekliala, ze na co som sa to ja dala ukecat... ale nevzdala som sa

kupovala som sice 4 farby, pouzila 3 ... ale ostalo mi jej toooolko ze snad aj zemiakovu kasu obcas prifarbim, aby sme to minuli do tych 2 rokov
torta1.jpg  
torta2.jpg  
torty.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať