Zavrieť

Porady

Videoškolenie na internete - Novela Zákonníka práce

admin
Dovoľte, aby sme Vám ako prví na Slovensku predstavili nový spôsob školenia prostredníctvom internetu a videa.

Viac info a ukážku nájdete tu:
Videoškolenie Novela Zákonníka práce - ukážka

Želám Vám príjemné sledovanie

editácia:
Školenie si teraz môžete aj objednať, viac info tu:
http://www.porada.sk/t61760-predaj-v...-spusteny.html

Každé videoškolenie je prístupné na 6 mesiacov a počas týchto mesiacov si môžete pozrieť video koľkokoľvek krát
Naposledy upravil Richard : 21.12.07 at 08:53
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
juljana: Videoškolenie k nemocenským dávkam bude trvať asi 4 hodiny, viacmenej to bude nezostrihaný záznam zo školenia. Objedávať sa zatiaľ dá len keď bude videoškolenie k dispozícií.
0 0
JajaFabša JajaFabša

JajaFabša je offline (nepripojený) JajaFabša

V pláne sú školenia, ktorých súčasťou je aj poplatok za videoškolenie, konkrétne som zaregistrovala školenie Účtovná závierka 2007 PÚ + zmeny od 1.1.2008. Časovo nezvládnem účasť na tomto školení, ale mala by som záujem o videoškolenie. Budete, prosím, myslieť aj na túto možnosť?
Vám, tvorcom tohoto nápadu s videoškoleniami, som veľmi vďačná za tento druh školení, je to iste pohodlnejšie a určite komfortnejšie.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
juljana Pozri príspevok
Koľko hodín z hľadiska času bude poskytovať videoškolenie? Bude to presný nezostrihaný záznam zo školenia? Môžeme objednávať videonahrávku vopred alebo to bude možné až po školení? (školenia v Bratislave sa určite nezúčastníme ale už teraz nás to zaujalo).
Bude to presný záznam, dĺžka školenia je individuálna. Jozef spomínal jedno školenie, ktoré bude mať 4 hodiny, iné školenia môžu mať 5-6 hodín (účtovné závierky).

Záznam bude nezostrihaný, resp. ak budú vystrihnuté časti tak len napr. odmlky a pod.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
GROSO Pozri príspevok
Všetkých srdečne pozdravujem. :-)
Videoškolenie som tu už ocenila a naozaj je to výborný nápad.
Kúpila som si licenciu do konca novembra. Keď som to počúvala, uvedomila som si, že by bolo fajn, keby boli k dispozícii aj na CD.
Dôvod mám taký, že si nerada zaplňujem mozog momentálne nepotrebnými pracovnými informáciami. Čiže by som si z CD mohla pustiť iba tú časť informácii, ktorá by ma v danej chvíli zaujímala a bola pre mňa aktuálna, pri riešení pracovných postupov.
Ak by to bolo možné, rada by som si tieto videoškolenia zakúpila aj na CD, vlastne ako licenciu pod určitým kódom.
Môžem poprosiť o odpoveď ?
GROSO, spomínal som že prístup ku školeniu bol predĺžený na 6 mesiacov.
Ak mal niekto 2mesačný prístup, bude mu predĺžený.

Moja malá rada, vypočujte si celý videozáznam školenia. Robte si poznámky podľa jednotlivých kapitol (napr. novela zak.prace ma 19 kapitol).

Ak si budete chcieť spätne vypočuť nejakú problematiku, nielenže sa budete vedieť rýchlo zorientovať vo videoškolení podľa názvov kapitol, ale navyše budete vedieť rozpoznať obsah ešte viac pretože ste si ho spoznámkovali "po svojom".
Na ten istý účel môže poslúžiť aj materiál ku školeniu, ktorý podrobnejšie rozoberá jednotlivé kapitoly a názvy kapitol v materiáli sa zhodujú s názvami jednotlivých častí (kapitol) videozáznamu.

S CD verziou zatiaľ nepočítame.
0 0
ivo_b ivo_b

ivo_b je offline (nepripojený) ivo_b

Podla mna by bolo dobre mat kazde skolenie k dispozicii aspon pol roka (do vtedy predpokladam, ze sa udeje dalsie skolenie na podobnu temu), nech si moze zaujemca vyberat medzi skoleniami podla toho, co ho prave zaujima a kedy si na to najde cas.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ivo_b Pozri príspevok
Podla mna by bolo dobre mat kazde skolenie k dispozicii aspon pol roka (do vtedy predpokladam, ze sa udeje dalsie skolenie na podobnu temu), nech si moze zaujemca vyberat medzi skoleniami podla toho, co ho prave zaujima a kedy si na to najde cas.
VeĎ prístup je na 6 mesiacov.
0 0
Monika68 Monika68

Monika68 je offline (nepripojený) Monika68

Super, super a ešte raz super!!! Chválim všetkých, čo sa na tomto nápade podieľali.
0 0
pandorasbox pandorasbox

pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

Richard Pozri príspevok
GROSO, spomínal som že prístup ku školeniu bol predĺžený na 6 mesiacov.
Ak mal niekto 2mesačný prístup, bude mu predĺžený.

Moja malá rada, vypočujte si celý videozáznam školenia. Robte si poznámky podľa jednotlivých kapitol (napr. novela zak.prace ma 19 kapitol).

Ak si budete chcieť spätne vypočuť nejakú problematiku, nielenže sa budete vedieť rýchlo zorientovať vo videoškolení podľa názvov kapitol, ale navyše budete vedieť rozpoznať obsah ešte viac pretože ste si ho spoznámkovali "po svojom".
Na ten istý účel môže poslúžiť aj materiál ku školeniu, ktorý podrobnejšie rozoberá jednotlivé kapitoly a názvy kapitol v materiáli sa zhodujú s názvami jednotlivých častí (kapitol) videozáznamu.

S CD verziou zatiaľ nepočítame.
Milí poraďáci, veľmi som sa potešila myšlienke sa "vzdelávať" cez internet, času málo, zmien veľa. Nie je mi ale jasné, či každý, kto si predplatí videoškolenie má nárok aj na materiály, ktoré dostávajú účastníci školení, ktorí počuté môžu rovno v materiáloch v poznámkach si upresniť. Túto možnosť nemajú tí, ktorí majú iba videoškolenie bez predložených materiálov. Hádam predplatitelia nebudú musieť si všetko prepisovať...alebo hej? Potom by som celkom o výhode nehovorila. Iba ak by ten materiál bol priložený k videoškoleniu a dal by sa stiahnuť. Ako to je vlastne prosím? Ďakujem za info. Prajem príjemný a úspešný deň
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
pandorasbox: ten, kto si zakúpi videoškolenie, dostane súčasne prístup k materiálu, ktorý dostali účastníci riadneho školenia. Môže si ho stiahnuť, vytlačiť...
0 0
romanpp romanpp

romanpp je offline (nepripojený) romanpp

Bolo by asi veľmi prospešné (a myslím si, že by o to bol veľký záujem), spracovať vo forme videoškolenia napríklad "svokrina kuchyňa - minikurz PÚ", dtto pre JÚ a podobné témy.
0 0
jaanna jaanna

jaanna je offline (nepripojený) jaanna

Dobrý deň, prosím o informáciu či nepripravujete videoškolenie k účtovníctvu a uzávierke v podvojnom účtovníctve neziskových organizácií. Ďakujem
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Zatiaľ nepripravujeme, možno niekedy v budúcnosti
0 0
marcelaStanakova marcelaStanakova

marcelaStanakova je offline (nepripojený) marcelaStanakova

Takže platím len za tých 6 mesiacov
0 0
marcelaStanakova marcelaStanakova

marcelaStanakova je offline (nepripojený) marcelaStanakova

Dá sa stiahnuť toto viedoškolenie samozrejme keď si ho zaplatím na dlhšiu dobu do PC myslím viac ako na ž mesiacov
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Nie, takéto sťahovanie neumožňujeme ani nepovoľujeme.
0 0
mojto mojto

mojto je offline (nepripojený) mojto

Máme predplatené všetky videoškolenia.
- Je možné, aby na rôznych PC prebiehali rôzne školenia? (3 ľudia absolvovali 3 rôzne školenia)
- Niekedy sa nezobrazí celé menu, napr. Uzávierka PU - pozreli sme 1. časť a keď sme chceli pokračovať druhou, išla len diskusia a pod obrazovkou videa bola len čierna plocha a nedalo sa vyberať z menu
- Ing. Acsová - pod obrazovkou nie je žiadne menu, a dá sa pozerať len inventarizácia

Čo robíme zle?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
V akom prehliadači to pozeráte? Skuste si refrešnúť stránku (napr. pomocou F5).

Pošlite mi printscreen na email ako to vyzera. (admin zavinac porada.sk).
0 0
mojto mojto

mojto je offline (nepripojený) mojto

Teraz to na potvoru ide, ak sa to zopakuje, pošleme PSc
0 0
mojto mojto

mojto je offline (nepripojený) mojto

Richard Pozri príspevok
Skuste si refrešnúť stránku (napr. pomocou F5).
Pri opakovaní chyby pomohol "refreš". Vďaka za pomoc.

Pýtame sa však opäť, či je možné z rôznych PC absolvovať rôzne školenie, napr. jeden by sledoval Ing. Acsovú, druhý zase na inom PC Ing. Baláža, pričom by však boli prihlásení pod tým istým nickom. Je to možné?
Doplním ešte: ide o zamestnancov u SZČO.
Naposledy upravil mojto : 27.01.08 at 19:38 Dôvod: dodatok o zamestnancoch
0 0
mojto mojto

mojto je offline (nepripojený) mojto

mojto Pozri príspevok
Pri opakovaní chyby pomohol "refreš". Vďaka za pomoc.

Pýtame sa však opäť, či je možné z rôznych PC absolvovať rôzne školenie, napr. jeden by sledoval Ing. Acsovú, druhý zase na inom PC Ing. Baláža, pričom by však boli prihlásení pod tým istým nickom. Je to možné?
Doplním ešte: ide o zamestnancov u SZČO.
posúvam ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať